Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mayinqa

    Škoda

    Fakt škoda že zemřela .. Nejvíc semi líbí od ní písnička ''Try Again'' a film královna prokletých jako Akasha byla fakt krutá :) Zemřít ve 22je hrozný ... kdyby tenkrát neletěla tak je naživu :) JInak krásně zpívala *4*
    • Re: Škoda

      Ano byla velice talentovaná a krásná...Mě se od ní nejvíce líbila ta závěrečná pisníčka z Romeo musí zemřít pak si i hned na ni vzpomenu a uvědomím si že už vlastně není.Ale ve videoklipech a filmech pro nás bude žít pořád.Ať odpočíva v pokoji.
  • fthr

    Ahojky, zdravím všechny fandy. Potřebuju od Vás poradit. S kamarádem se dohadujeme, kdo byl přítel Aaliah, já tvrdím R. Kelly a on DMX. Rozseknete nás. Díky :-)
    • Re: fthr

      Ahojky jeji posledni pritel byl Damon Dash meli pred svadbou.
  • Jedinečná

    Strašně moc mně sere, že se nějáká Keisha Chante vydava za Aaliyah. Na Aaliyah už nikdo nebude mít !! Ani podobou ani zpěvem ani tancem a povahou už vubec !!! Pač káždy jsme jen jednou. Ani Chante ani Ciara ji nejsou rovny...já neříkam že Aaliyah byla nejlepší zpěvačka..Ale osobnost to byla velka a škodá že už nam toho nemohla ukázat víc !! Alespon by stovnala ti holky !! Byla a budeš moji Kralovnou Babygirl.
  • Honey

    Myslím si,že kdyby v Honey hrála Aaliyah,tak by to možná podala ještě lepší než Jessica Alba. Škoda,že si tam nestihla zahrát. Proč musí dycky zemřít ten,co má život před sebou? *9*
    • mayinqa

      Re: Honey

      Jj máš pravdu kdyby si zahrála ve filmu Honey tak .. by ten výkon její byl o mnoho lepší .. za 1 .. měla bezva postavu .. prostě by to zvládla líp .. neříkám od Jessicy to bylo taky dobrý ale od Aaliyah by to bylo lepší..
  • Plakát

    Ahoj, sháním plakát Aaliyah, pokud by někdo zájem ho prodat, piště na mail exar@volny.cz Díky *3*
    • Re: Plakát

      mám její tři plakáty jestli je chceš tak se nák domluvíme ozvise co nejdřív sou tady i jiní zájemci čím dřív se ozveš tak budeš mít jistotu že plakáty budou tvoje*3*muj mail je e.palo@seznam.cz
  • .,...........

    sice podporuju Ciaru...ale Aalyiah byla proste v nečem jina ...byla to skvelá slečna se skvelým hlasem ..a etě toho mela spousta před sebou .. její kariéra byla v nejlepším a skončí to takhle ..to je fact shit život ...
    • Re: .,...........

      No mě zaujala svojí písničkou Rock the boat,která byla nedávno v televizi. Nevěděla jsem,že je mrtvá. Výdyť byla v nejlepších letech a měla takové superní písničky! *9*
  • Miláček

    Dnes by měla láska moje, NAZOZENINY !!! I AT máš v nebíčku hodně štěstí ANDÍLKU....
    • Re: Miláček

      Jo jo, nastesti treba na lide.cz je forum o aaliyah a nebo na aukru se prodavaji jeji CDecka, na ni se opravdu neda zapomenout, byla a je uzasna zpevacka
  • pls poradte mi

    Co se jí stalo že umřela?? *4*
    • Re: pls poradte mi

      asi nehoda letadla debillllllle *1*
    • Re: pls poradte mi

      mala letecku nehodu
  • Aaliyah

    Aaliyah bola a vzdy bude mojou najoblubenejsou spevockou.Velmi mi chyba a neni dna kedy si nepustim aspon jednu jeji pesnicku.Velmi ma boli aki osud ju zastihol.Bol to anjelik ktory na nas teraz pozera zhora.(stale to boli a len tak neprestane..) *4*
    • Re: Aaliyah

      verim ti že ta to bolí aj já ju lubím lenže čo sa malo stát sa stalo a čo sa má stát sa stane tak už to bohužel je naozaj aj mě chybí každý děn počuvám její písničky *4*
    • Re: Aaliyah

      Ja souhlasim a taky mi to prijde nefer proc prave ona?? je to moje laska a zadna ji nenahradi a ciara uz vubec proste nikdo.
  • krasna

    krasna a super hlas.Skoda, ze zemrela. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit