Přejít na výpis diskuzí

Abraham Mateo

OSOBNOST 2.1.2012 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seš nej *4*
  • Abrahame já tě miluju ,ale nee tak jak Jose s CD9 ,ale ty si my otevřel oči když jsem slyšela tvůj song Señorita já nevim co jsem měla dělat jestli jsem měla začít zpívat nebo tancovat prostě tě miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Abraham Mateo je nejkrašnejši kluk na světe jeto muj idol a tak mu přeju feliz am te amo miluju tě moc moc
  • on je prostě boží nikdo na něj nemá ani ten trapák Justin Bieber Abraham Mateo je prostě dokonalej znám ho už 6 let a furt ho miluju *14* *14*
    • súhlasím *14*
  • peknej
  • si můj nejoblibenější zpěvák já jsem měla nerozeniny (11) měla jsem na dortě tebe a moje narozeniny byli jenom o Abrahamovy chtěla by jsem tě už konečně vidět znám tě už pomalu 6 let jak sem tě poprvé uslyšela zpívát tak jsem měla takovej divnej pocit jako by jsem se do tebe zamilovala a taky zamilovala poslouchám tvoje písničky každý den každou noc máš i novou (old school) tu miluju furt naní tancuju a zpívám si jí když se nudím máme toho tolik zpolečného :D mám uplně všechno od A.M. plagáty (6) dort jsem i měla tričko (2) a snepku (1) mám vyzdobenej celej pokoj Abraham Mateo :* škoda že nikdy nepojedu do Španělska:(:/ kdyby jsem tě viděla tak se asi rozbrečím radostí a dala by jsem ti velkou pusu:* když někdo na tebe nadává hned se rozeběhnu a jednu mu vlepím!!! :D nadherně zpíváš a tancíš já taky zpívám a tančím alena tebe nemám ani v jednom :* chtěla by jsem si stebou zatančít a zaspívat si stebou to by byl můj splněný sen!!!:*<3 A.B.R.A.H.A.M.E.R para siempre!!!
    TE AM000 Abraham MAteo!!!
    • to asi vsichny holky za nim chcipaji ale nic nic :D *15* *15*
  • Abraham si moc Krasný *14* *14* *14*
  • Chcem se setkat z Abrahamem je nadherny *14* *3* *2*
  • abrahime moc se mi libiš a chtěla jsem stebou chodit pa miluju te
    • radka.mihalova
      a ty si myslíš co jako že by tě chtěl si nula
  • Hola, quiero decirles que el buen tiempo, el cantante Abraham debería sobresalir, no sólo en España Sino también en el exterior y en Argentina como en Liptovský Mikuláš, Eslovaquia debe conseguir más fans y más personas están conscientes de y me encantaría saber con saludos Tina. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit