Přejít na výpis diskuzí

Abraham Mateo

OSOBNOST 2.1.2012 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abraham Mateo je nejlepší a nejkrásnější na světě! *14* *3*
  • MOC KRASNEJ KRASNĚ SPUVA JE PROSTE DOKONALEJ JUJUJUJUJ MIWUJU THEBE ABRAHAM MATEO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj tay jste si všimly jak je krásnej a ůžasnej nic nenaděláme s tím že je ze Španělska tím líp pro mě jedu tam na dovolenou a on bude mít koncert kdo chce semnou mam jednu letenku volnou... a myslim to vážně....:-* *14* *14* *14*
    • Ahoj :) A kedy ideš do Španielska?
  • Abraham je dobry clovek jeho pisen senorita je bozí ale i on je BOŽÍ!!!!!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Text Vašeho příspěvku *5* abraham je hvezda a bude jeste vetsi az se dostane do ameriky a pronikne pak se justin bieber muze jit.....je i hezčí hlavně atse z neho nestane nafoukanej frajírek,momentalne ví co chce a maka na tom pise si pisne vymíšlí choreografii je to umelec co říct milujem te jen tak dal 1 cd uz mam takse teším na to 2 *14* *14*
  • Miluju tě posím ti 1000 pusinek *14*
  • ahojky mateo si heskej hoch libiš se mi moc máš heske pisně a spivaš rostomile posilam pusinky natalie *14*
  • ahojky mateo si heskej hoch libiš se mi moc máš heske pisně a spivaš rostomile posilam pusinky natalie *14*
  • mam rada tvoje písničky MELLOW YELOU , SEXY SENORITA A JINČÍ VÁŽNĚ TĚ MILUJI *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *14*
  • si moc dobrej fandim ti a libis se mi a moc si muj nejlepší spevak všechny pisnicky mas moc hesky a libjej se mi tak ti moc fandim ¨

    FANDIM TI
    *14* *4* *3* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit