Přejít na výpis diskuzí

Adam Lambert

OSOBNOST 22.4.2009 
327 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adam Lambert
  • Text Vašeho příspěvku *4* *4*
  • to je jedno
    je prostě krasnej chlap to je škoda že je gay
    má pěknej hlas já ho tak zbožnuju *14* *14* *14*
  • nikol máš uplnou pravdu oni jenom zavidí že on toho dokazl hodně a vy né fakt žejoooo *3*
  • už to necte to je jedno že je gay mně to nevádí
    aspon neco dokazal co vy nic prostě si tak narodil
    je užasnej je boží *14* *14* *14*
    • nikol máš uplnou pravdu oni jenom zavidí že on toho dokazl hodně a vy né fakt žejoooo *14* *14* *14*
  • všechno nej!
    škoda, že je gay, vypadá jak bárbína v mužském podání :(
  • Kriste pane, homofobní lidi... *16*
    Adam Lambert je člověk s úžasným talentem. Je neobyčejný a je obklopován neobyčejnými lidmi, přála bych si znát někoho jako jsou všichni z jeho "glamily."
    Pokud tady píšete "fuuj, gay", zamyslete se nad tím, když by to bylo naopak a vám by homosexuální lidi nadávali za to, že jste heterosexuál. Asi by to nebylo moc příjemné, co? Dokážu ještě pochopit, když mají lidi kecy třeba na Justina Biebra, co si budeme povídat, on si o to tak trochu říká, ale nadávat takhle Adamovi mi přijde vážně nepochopitelné.
    • Máš pravdu. On je boží
  • *4* *4* *4* *3* je to mladý člověk,zpívá hezky-co ,že je homosexual???To je všechny postřílet nebo do plynu,jak za války-kikina 888-má velkou pravdu...............já miluji moc písniček,vím o čem jsou-mohla bych být jeho máma Adama.Tito se tak trápí,že nemají rodiče a některé okolí,pro ně pochopení.Tak nemají kam jít,skončí,někde pod mostem,drogy.Ale v naší republice jejich dost,mají svatby a co ,hlavně šťastni..................můj názor................................
  • kikina888
    Nechápu co proti homosexualum mate jsou to taky lidi !!! A když si čtu ty vaše komentáře tak fakt nechápu co svámi je ,jestli si myslíte že JSTE COOL KDYŽ napíšete : Fúúúúúuuuuúúúúúúúúúúúúúúújj Gayyyyyy je mi z vás na grcanie
    Tak sorry měse to zdá spíše trapné a hnusné!!!
  • Zdravím všechny co si tohle přečtou*3*,
    jsem sice heterosexuál ale s homosexuály se stýkám ja jeden je mím "BFF" jak se říká. Adama miluji pro jeho hlas, písničky , muziku(ne není to to samí *3* )a ikdyž je to gay (ne "BUZÍK" TO SLOVO NESNÁŠÍM!!!! *16* ) trochu i vzhled *14* a to sem holka poctivá *3* .
    Takže jestli je to někomu proti srsti tak at ho neposlouchá nebo at si nestěžuje.
    Takže čusík přátelé *2* !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit