Přejít na výpis diskuzí

Adele

OSOBNOST 24.7.2008 
287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli je něco boží,tak právě Adele:) Vážení nevím jak vy, ale když jsem jí poprvé slyšela, zastavil se mi dech a chvíli jsem přemýšlela, jestli se mi to všechno nezdá...Nezdálo, tahle ženská je prostě někdo, kdo mi otevřel oči...Teď už vím,že i všechno, co se zdá nemožné, je možné:)
  • má rakovinu? tak se z toho nepodělejte vy nuly
  • Adele mi změnila život hned jak se n uslyšel v rádiu tak to bylo jasné nová oblíbená zpěvačka je super nevadími na někom že má nadváhu adele je krásná a sluší jí to porstě sexy paní držím palce ! *14*
    • Ona nemá nadváhu,prostě jenom vypadá jako ženská,ne jak násada od smetáku *3*
  • leamike
    Má moc zajímavý hlas a nádherné oči :) Přeji ať se co nejrychleji uzdraví :)
  • Adele ted prozradila že ma rakovinu *13*
  • Nádherný hlas a mooc krásná ženska!skvělé písničky,husí kuže paráda! :-) *14*
  • miluji písničky od Adele .Je tak nádherna že by na sobě neměla už nic měnit.Její písničky jsou užasne pro mě je velky idol a vždycky bude ja ji miluji
  • Já jí absolutně miluju ! *14* Je DOKONALÁ !! A přesně.., nemyslím, že by měla zhubnout.. Myslím, že je krásná, přesně taková, jaká je.. A její hlas je nádherný .. Miluju její hudbu.. Není žádná písnička od ní, co by se mi nelíbila.. I LOVE her .. :)
  • jedním slovem BOMBA nenapodobitelny hlas uplne dokonaly
  • fantasticky hlas kdo nema husí kuzi pri jejím zpevu tak nevím dokaze roztancit i sklenicky kdyby zhubla byla by taky sjvela ale hlas by se asi zmenil tak at je takova jka je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit