Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hezké

    nejlepší,jak ty prsíčka ráda ukazuje *14*
  • for ieli

    no víš já jí nesoudím zrovna jen z bulváru, ale z toho jak mluví jak se chová a tak všechno..ne jen z článků a z fotek..prostě z toho, co o sobě prozradí ona sama!! *13*
  • kazdy ma svuj nazor

    je kazdyho vec jaky ma nazor na agatu,ja si ale osobne myslim ze jsou mnohem hezci holky jak ona *9* nemyslim tim sebe *15* *15* agata je sice urcite fajn ,ale nemusela by se tak predvadet *8*
  • ...

    Mě by zajímalo kolik uživatelů, co jí tady uráží jí zná doopravdy. Nemůžete člověka soudit podle bulvárního plátku.

    A jinak: doplňte někdo fil CrashRoad - kde ztvárnila hl.roli Veroniky
  • Hádej kdo jsem

    no ten zrovna byla v pořadu hádej kdo jsem a řekla tam, že chce dosáhnout cíle bejt jednou děsně bohatá no žj kdo by nechtěl ale o lásku zdraví ji asi nejde chybí ji mozek jak tak koukám a za 4 roky prostřídala 7 psů když se rozejde s bejvalým tak mu dá psa aby mu nebylo smutno to je podle mě pěkně hnusný a kdo nevěříte, nevěřte! běželo to v hádej kdo jsem sama to řekla tak co prokecla se všem a ještě potvrdila žeje hloupá no což voto krásná je a možná by byla fajn kdyby nebyla tak nymšlená *9*
    • lenickaaa

      Re: Hádej kdo jsem

      né asi máš naprostou pravdu
  • agátka

    teda mě příde, že si hraje tak trochu na Paris Hilton...a tak celkově je děsná...já teda nevím, ale kdyby nebyla tak namyšlená byla by možná fajn... *7* *3*
  • Agáta v prodejně

    Včera jsem se byla podívat a propagovanou akci v prodejně Parfémy Alito. Bylo to super, Agáta byla obležena novináři..fakt úžasný. taky jsem si jí vyfotila:-)
  • ....

    Myslím si že nikdo z nám nemuže vědět jaká doopravdy je!Ale vzhledově si myslím že je moc krásná..A víte hlavně čím???Má jiskru a má šmrnc..je to takový dablík:-)A to plno modelkám co jsou u nás chybí!!!Ohledně toho chování mohu jen říct to,že jsi mladá jen si užívej *4*
  • misa

    Agata hanychová je supr bezva se oblíka. *1* *1* *1* *3*
    • Re: misa

      svléká se ještě líp *1* *14*
  • Agáta Hanychová

    Tím, že tady píšete, je jen vidět, že se o ní zajímáte, ať už v dobrym či špatnym. Je o ní zájem, a protose počítá mezi celebrity ... Osobně si ale myslim, že po nějakej době po ní neštěkne už ani pes. A rozhodně jí nikdo nikdy nemůže brát vážně a hlavně jako celoživotní partnerku, když je po celym Česku považována téměř za prostitutku. Každej jí jen ohne a tím to hasne, popravdě mi nijak nevadí, když se na netu objeví nějakej titulek s ní, tak si ho přečtu, ale jen proto, že čekam až se napíše, že absolutně skončila ve světě showbysnysu ...
    • Re: Agáta Hanychová

      Agáta je bohyně!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit