Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hh

    Jooooooooooo...superrrr *14*
  • Make - up

    Myslím, že kdybychom viděli všechny tyhle ,,modelky'' bez make-upu, nestačili bychom se divit. Jen málo modelek jsou krásné i bez make-upu.
  • někdo novej

    že prý má nového borce......by mě zajmalo kdo je ten chudák??......no i když s ní může chodit jen vypatlaný blb!!! *15* *16* *15*
  • klarik3

    Modelka?OK..Herečka?Ani za nic..

    Agáta podle mě jenom těží z toho,že její matka je prostě slavná osobnost...Agáta je sice hezká,může dělat modelku,ale její herecké možnosti sou hrozný *9* Hrát vůbec neumí...
    • larka

      Re: Modelka?OK..Herečka?Ani za nic..

      No tak myslim, že se slávou její matky nemá úspěch v modelingu ni c společnýho!Jedině, to že má její Mutti kontakty jí pomohlo nahoru, ruku v ruce se skandálkama!Já bych jí chtěla vidět, kdyby byla z obyčejný rodiny a musela se ke slávě probýt sama a bez skandálů.Řekla bych, že by jí nikdo neznal!
    • Re: Modelka?OK..Herečka?Ani za nic..

      si snad děláš srandu, ona že je hezká???? A její matka je slavná????? Jaká matka taká katka.
  • Agátiny kozy

    potěšilo mě, že se Agáta nebála ukázat veřejnosti kozy:
    http://www.stream.cz/video/5 /140217-agatiny-kozy
    *8*
    • Re: Agátiny kozy

      no jo,to její poprsí,to je nádhera
  • anton

    Ahojky

    Agátko jsi moc hezká taková dračice.
  • patricie456

    osklivka katka

    agata je moc hezka a jsko klaudie skopalova v osklivce katce ji to moc slusi *14* *4* *1* *15* *15*
  • cajushka

    Agáta na hrad!!!?

    ................nikdy....... *15* *15* *15*
  • Agátka je jednička!!!

    Agátka je nejlepčí, je skvjelá, je sexy a úspjěsná!!!*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Nechápu jak jí někdo nemůže mít rát!!! Jenom jí všichni závidíte, nuly!!! *5* *5* *5* *16* *16* *16* *8* *8* *13*
    • Re: Agátka je jednička!!!

      no, nekdo ji mit rad nemusi, ale to jak tu S*ROU lzi o ni, ze neni chytra, kdyz ma maturitu.. pche, Tyhle nuly to nikam nedotahnou a ZAAAAVIDEJ! Stydte se!
      • larka

        Re: Re: Agátka je jednička!!!

        Myslíš nebo víš, že jsme nuly?!To si děláš pr...
      • larka

        Re: Re: Agátka je jednička!!!

        No teď už maturita fakt nic neznamená.....zajímalo by mě kolik za to její rodinka zaplatila!Až udělá vejšku, jako každej opravdu chytrej člověk, bez toho aby jí někdo jaksi ,,pomáhal"můžeme se bavit o inteligenci.
        Je-li ovšem opravdu chytrá měla by toho využít a ne se chovat jako naprosto trapná kráva!!!! *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: Agátka je jednička!!!

        v dnešní době není maturita vůbec žádným měřítkem inteligence *3*
      • Re: Re: Agátka je jednička!!!

        Jenže dneska má maturitu každej blbec... *15* Takže... jak si můžeš bejt tak jistá, že je tak chytrá... *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: Agátka je jednička!!!

          Jn zajmalo by mě za kolik odmaturovala....pokud ty učitele něják nepodplatila!! *5* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: Agátka je jednička!!!

            žeby takovým tím krásným způsobem *1*
          • kistynkaa

            Re: Re: Re: Re: Agátka je jednička!!!

            a proč by to dělala když se uživí ako modelka??:DDDjí může bejt náká maturita u zadku;)
  • pejsek

    toho psíka je mi teda hodně líto... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit