Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je strasna!

    Je to jedna z nejhorsich osob v soubyznysu, jeste vedle Kerndlove a Belohorcove, myslim, ze by se bez maminky neuplatnila, je to takova mala smudla bez gracie, tu postavit vedle Tani Kucharove nebo treba Ivy Kubelkove, to je jak popelnice vedle mercedesa
    • prisera

      Re: Je strasna!

      upřímně já kuchařovou a kubelkovou nemusim zrovna tak jako hanychovou. moskvič, wartburg a trabant... *13* *5* *3* *9* *9* *3*
  • au

    Ahojky,
    patri mezi ty co se mi moc libi,ale docela jsem v soku kdyz sleduji jeji videa.Myslim ze byt krasna nestaci trosku se musis i chovat.Sama jsem blazniva,ale to je na me moc.Tim si muzes hodne lidi pobourit,jako se to stalo u me kdyz te sleduji.Nerikam tim at si hned hrajes na princeznu,ale buran taky nemusis byt.Docela mne odradila
  • r

    Agáto seš skvělá
  • Agata

    Je to proste supa holka..na nic si nehraje je taková jaká je a to je obdiv a když se to nikomu nelíbí tak at si políbí..Prome jses super ...Papa vaše Bejbíí zuzuzanka *7* *3*
  • Oficiální stránky

    ... mrknete na oficiální stránky www.agata-hanychova.cz ...
    • Re: Oficiální stránky

      ja bych mrknul nejdriv na tohle , aten komu vydrzi obdiv ke slecne tak pak bude v klidu pokracovat na offiko stranky http://uk.youtube.com/watch?v=MafE2 9nSpZA
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • nej Agátka

    je to nejlepší modelka *4* je super a moc hezká *4*
  • fotky

    Ahoj lidi nevíte náhodou kde bych našla nějkaé její novější fotky než jsou na osobnostech jestli někdo víte kdy bych našla fotky Agáty Hanychové tak mi jí prosím napište...děkuju
  • šperky

    Agáta je novou tváří šperků TRILIONY :-) www.triliony.cz
  • moc pěkná

    jj Agáta je moc libová... viděl sem ji včera na zličíně a koukala mi na motorku *1* je fakt moc pěkná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit