Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • roselafendo

    Agáta

    Česká Paris Hilton!
    • Re: Agáta

      je mnohem mnohem lepčí ne ž Paris! *13*
  • evelina

    je to potvora

    Leze mi strašně na nervy, jenže člověk nemůže zase věřit všemu, co bulvár píše. Agáta má mít svojí rvavost po kom....Obdivuji mamču Veroniku, jak zvládá tak velkou rodinu - Agáta byla zvyklá určitě už od malinka "bojovat o svoje místo na slunci" a teď v tom jenom pokračuje
    • Re: je to potvora

      já Agátu taky nějak extra neobdivuju, ale opravdu jí patří všechna čest - kolik z nás dosáhlo ve 23 letech toho, co ona??? A navíc je to kočka *4* Ale Agátko, pozor na to, co říkáš, lidé by si mohli začít myslet, že jsi úplně blbá.... *3*
    • Re: je to potvora

      konecne inteligentni clovek.. nema ji rada ale napise to normalne, a ne zkreslene, jako vy vsichni mrzaci! diky za ten prispevek
  • misulinka69

    agy

    přijdemi jako že využívá toho že má slavnou matku a muže si dovolit vše... ale jo jen at se ukaže světu ale dlouho nahoře se neudrží... a pak sama bude brečet že ji nikdo nechce čůzu mrˇavou...
  • Agáta je nej!

    Agáta je lepší než ňáká Paris!Na stream.cz má užasný videa!že dělá hovadiny to je její věc!je prostě taková všichni na ní nadáváte a já nechápu proč!káždej dělá howadiny ale agáta je slavná tag se to pak všude píše!je to její věc její život!tak jí nechte na pokoji!
    FOR AGÁTA:si nej buď pořád taková jaká si když vidim v novinách tvou fotku a článek tak si to vždycky přečtu! si nej! *14*!a vy co naní nadáváte ste UBOHÝ! *9*
  • videjka

    má bezva videa xD
  • Proč zrovna ona?

    Nevíte, proč ji tak protěžujou? Zas tak hezká nejni, a chytrá asi taky nebude. Tak proč zrovna ona jde z kšeftu do kšeftu, furt se jí prachy sypou? To já dyž byl mladej, my museli skutečně makat! Takovéto vyžle nedoštudované... ani noční košile by ji neslušela... Prej modelka. A herečka? Hraje snad Marii v nějakém projektu, nebo co, zas nějaký čerti a andělé to budou! Sodoma Gomora? Ne! Sodoma Agáta!!! *5*
    • Re: Proč zrovna ona?

      hezká je!je moc hezká!to ona tenkrát měla vyhrát miss!a furt jí neurážejte a nechte jí napokoji nikdi jí neznáte!dyť je "jenom sama sebou" a na nic si nehraje
    • Re: Proč zrovna ona?

      jojo když si byl TY mladej,,tyhle kecy si strč....a doplň si info,takhle nedoštudovaná má střední za sebou a je dále na studiích ... takže i kdyby nebyla tak úspěšnou modelkou, dokázala by toho stejně víc jak ty!" *15* a proč je tak úspěšná? *7* de si za snem..chce mít prachy a má je..sice né ješět tolik ale jestli to půjde tímhle tempem .. bude tam kam ty se nikdy nedostaneš...předpokládám, že ty si sny neplníš a žiješ tak jak ti život ustlal..gooodbuyy,,, a lituj se dál, že ostatní sou úspěšní a ty ne *8*
      • Re: Re: Proč zrovna ona?

        Jooo, tvrde do nich, bojuj za nasi Agátku, ale pujdem na ne s pravdou, zadny lzi, co tady ti zavistivci vymejslej!!
  • Je dokonalá

    Agáta je ta nejkrásnější česká žena. V rámci republiky nemá žádnou konkurenci. Prostě je téměř dokonalá. Tak jí nezáviďte.
    • prisera

      Re: Je dokonalá

      1. vůbec neni dokonalá. za druhý jsem viděl spoustu obyčejnejch českejch holek co jsou daleko hezčí a kromě toho maj i něco v hlavě, a za třetí na modelku je malá v hrudníku ;-)
      • Re: Re: Je dokonalá

        Příšero, jestli si žena (prosím o Tvojí odpověď), tak je jasné, že hnusně závidíš Agátce její popularitu!!!V tomto případě musím napsat, že jsi ubohá!!!
        *13* *9* *3* *10* *15* *8* *16* *8* *15* *3* *9* *13* *15* *13* *15* *13* *13* *15* *13* *5* *8* *9* *13* *13* *5*
        • larka

          Re: Re: Re: Je dokonalá

          Opravdu si myslíš, že by jí mohl někdo závidět to její stupidní vstupování? Radši nebýt slavná vůbec než takovým způsobem její chovní a vystupování obecně je dost tragický, nevim jestli je taková i ve skutečnosti nebo to hraje, ale je s tim už fakt trapná a ohraná!!!!! *13* *13*
      • Re: Re: Je dokonalá

        a podivejme se na priseru: TLUSTA, EXTRA MODELKA E55 A MA PERFEKTNE SPEKATEJ HRUDNIK! Vis co?...
        • Re: Re: Re: Je dokonalá

          Myslim uzivatele/uzivatelku ne Agátku
  • Paris? možná ve snu!

    Tahle nesoudně sebevědomá paní je opravdu neuvěřitelná jednou jsem četl její rozhovor a nevěděl jsem jestli je to sranda nebo fakt není ani krásná (snad jen hezká)a ani chytrá ale zato je mega suveréní...
    • Re: Paris? možná ve snu!

      No tak v jednom máte pravdu to srovnání je trochu vedle, a to protože Paris Agátě nesahá ani po kotníky http://agata-hanychova.kvalitne.cz/ *3*
      • prisera

        Re: Re: Paris? možná ve snu!

        jako je fakt že paris nemůžu ani cejtit... agátu sice nemusim.... no ale i když neni uplně tak strašnej extrém jako paris, je to stejná sorta... *13* *9* *15* *3*
  • můj názor

    Já si osobně myslím,že Agáta je docela pěkná holka,to by se asi nedostala do miss že a s tou protekcí-i kdyby tak přiznejte si,každý by aspon někdy v životě chtěl mít taky nějakou takovou jistotu-to je jen závist-špatná to vlastnost.Se mi líbí,že je svá,užívá si života a taky umí lidi pobavit.O kom by se pak mělo v těch novinách psát?buďme rádi že ji máme *3*
  • foto

    Vážení,14.2.2008 jsme se nechaly na Brněnském výstavišti vyfotit se slečnou Hanzchovou."její" fotograf nám dal po telefonu svou emailovou adresu,ale špatně jsme se slyšeli a nedaří se mi ty fotografie z emailu stáhnout.Prosím,dá se adresa na pana "KLIMOVIČE "? SEHNAT.dÍKY.oLČA. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit