Přejít na výpis diskuzí

Agáta Prachařová

OSOBNOST 31.12.2006 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agáto...

    nemohla by jsi přijet d Ostravy v sobotu dopoledne? U obchoďáku zrušili stojánek a já si nemám o co opřít kolo!! *3*
  • kromě sexu a chlastu

    nevím o jejích dalších přednostech (viz její poslední akce jákoby fotografky). Jestli je tohle osobnost, tak já se hlásím rovněž - už jsem exhibicionizoval, měl jsem poměr s černoškou a vietnamkou bez ochrany a také jsem už měl styk se zrzavou. Bohužel nechlastám a nedroguji, nemluvím sprostě a rovněž jsem nevyzkoušel chlapa - tak asi nemám šanci... *9*
  • Já si myslím že Agáta je celkem vklidku holka. Vypadá skvěle a má taky samozdřejmě super postavu. No...klidně bych si ji představila jako miss word. Ale zajímalo by mě Agáto jestli bys to dotáhla tak daleko, kde teťka si ,kdybys si nebyla dcera slavné Veroniky Žilkové a byla z normální rodiny. *9*
  • jo Agátka, to je mooooooooc krásná holka, tu bych chtel mít *14*
  • Agátu znám osobně.. NAMYŠLENÁ fakt není!!! Ale sebevědomí má, jako každej normální člověk. A vůbec, když je tak krásnej jako ona *3*
  • burt

    jsi dobrá Gáto,ale neznám Tě,takže výborná zatím nééé *13*
  • Agátka je moc a moc hezká holka! *14* Dyž jí neznáte tak o ní neříkejte takový věci!!!!!! *1* *3* *5*
  • Agátka je moc krásná holka *14* ...
  • myslíš

    a znáš ji osobně? ne tak si nic nemysli a starej se o sebe
  • Agáta je skvělá a moc jí to se Sámerem sluší!!!:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit