Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • agnetha

    Dnes už je to důchodkyně, když vyjde ven nenamalovaná nemáte šanci ji poznat.To co vidíte na netu jsou fotky 20 až 30 let staré, pár jich je z dnešní doby ale pokud ji nepřikrášlí vizážista a nemá makeup, tak jak říkám nemáte šanci ji poznat.Osobně jsem ji neviděl a nebyl jsem v Ekerö a nešmíroval kolem jako řada jiných a ani bych to neudělal.Za to mi to nestojí. Kdysi něco znamenala byla slavná ale sama se toho vzdala.Kvůli ní se Abba už nikdy nesešla a dnes už nesejde, nemají už na to věk , sílu ani energii.
    • jo už není tak mladá jako bývala,ale porád je hezká,a pořád zpívá. *2* *15* *4*
    • Re: agnetha

      hele!! co jsi zač ???!! neurážej laskavě Agnethku jasný ??!! já se Sandy bychom ji obě v klidu moc dobře poznali jo ?? *16* *16*
      • jo máš pravdu.Agneta Faltskog abych řekla pravdu podle mě ze skupiny ABBA zpívala nejlíp ona.Je znich nejmladší i když je jí už 62.ale náhodou i když už neni tak mladá,tak pořád krásně zpívý,tak jsi najdi na youtube:AGNETA FALTSKOG-DANCE YOUR PAIN AWAY. *3*
    • sandy.velson

      Re: agnetha

      Jde vidět, že o ní nic nevíš. Protože ona není ten důvod, proč se Abba nesešla. A abys věděl, můžu ji pořád poznat, vím, jak teď vypadá...
      • Hej!Hele nech jí bejt!Agneta nemůže zato,že jeden znich nepřišel.Ale ona ten důvod není!Je ti to jasný?!!!!!!!!!!!!Nech jí bejt a neurážej jí!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Agnetha

    Ahoj všichni. Kdo chce plakát nebo podpis napište na adresu:

    Agnetha Faltskog Productions AB
    Sodra Brobanken 41 A
    111 49 Stocholm
    Sweden

    Její soukromou adresu na ní nikde nenajdete toto je adresa na její firmu. Čekání na podpis nebo podepsaný plakát je dost dlouhá doba, třeba i půl roku .Doporučuji psát dopis v angličtině a napsat na obálku vaši zpáteční adresu.Zásadně posílá svoje foto nebo plakát z posledního alba z roku 2004. Pokud pošlete fotku z ABBA nebo plakát tak vám ho nepodepíše a ani nepošle zpět. Aby jste rozuměli ABBA pro ni dávno skončila a nechce se k tomuto zásadně vracet. Bydlí na Ekerö což je ostrov u Stocholmu v části Helgö.Má tam velký ranč kde bydlí se svojí dcerou. Chovají tam koně. Ten ranč je velice dobře hlídán, všude jsou kamery a dostat se na něj není jen tak.Ona osobně cizím osobám neotevírá a vše řeší za ni bezpečnostní služba , která vám sdělí že není doma a ať se obrátíte na její firmu ve Stockholmu. Je velice plachá osoba, která žije samotářským životem a věnuje se hlavně svým dětem a vnučce (nebo vnukovi)to nevim přesně. Dobu v ABBA ona hodnotí ze svého pohledu dost negativně a nerada se k tomuto vrací. Jako zpěvačka je vynikající ale v době kdy se mohla věnovat naplno své sólové kariéře měla malé děti a těm dala přednost před svojí kariérou, protože z ABBA má vyděláno tolik, že nepotřebovala se nadále zviditelňovat.Trpí řadou fóbií , hlavně z létání, pak z otevřeného prostoru, z lidí z vystupování na podiu před publikem atd. Preferuje zásadně studiovou práci pokud má chuť zpívat a nahrávat. Po Abbě vydala 4 LP a myslím že už nic jiného už nevydá , dnes má 61 let a užívá si zaslouženého důchodu. ABBA se nikdy dohromady nedá protože ona Björna prostě nemůže vystát, nikdy mu neodpustila že od ní odešel a byl jí nevěrný. Ty děvčata s ABBY to vlastně odnesly protože pánové si užili,vydělali všichni ohromné peníze a pak je odkoply. Napřed Agnetha a pak Frida. Dnes dělají jako by se nic nestalo ale jen oni sami ví , proč se nikdy nemohou sejít znovu na pódiu , nebo ve studiu nebo se společně fotit.Tak že když vám bude smutno po Abbě nebo Agnetě, tak si poslechněte jejich LP nebo CD a zavzpomínejte.Velice dobře se při tom vzpomíná a poslouchá.
    • Tak počkej co to meleš!Ona ještě pořád zpívá a jak jsem si všimla u ní doma tak pořád má u sebe ABBU.Ty si asi o supině ABBA nikdy neslyšela co?!!!!!!ABBA aby ti bylo jasný byla tenkrát vroce 1972,1973,1974,1975,1976.............. největší hit.Víš co??!!!!!!!!!!!!! FACK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Ty éhle skupině nerozumíš,protože jsi jínikdy neslyšela!!!!!!!!!!!!Já mám všechny jejich písničky co kdy naspívali na flešce.a mám i všechny písničky od AGNETA FLATSKOG co zatím nazpívala.tak laskavě jsem už na tuhle stránku nelez!!!!!!!!!!!!!Tady není místto pro takový pitomce ajko jseš ty!!!!!!!!!!!!
    • tak tohle se mi opravdu libi....Agnetha a vsichni clenove ABBY byli a jsou skveli nebot jejich hudba bude znama porad:)......strasne me mrzi to ze se rozpadli ale stim my uz nic nenadelame jen se vsichni modlime za combeck ktery asi nebude ale i oni by se nad nami fanousky mohli sliutovat a nejake to posledni turne udelat......:)potesit hledove fanousky to by jim snad takovou skodu neudelalo ale co uz ABBa byli,jsou a budou skvela hudebni skupina:))))) miluju je a nikdo to nezmeni...:))))))
    • Re: Agnetha

      ahoj chtěla bych se tě zeptat jestli jsi byla už někdy va Švédsku za Agnethou to je muj životni sen ale zatím si mužu akorát tak nechat o tom zdát jestli ses sní prosím tě setkala tak mi popiš jak vypadala a prostě jaká byla ja už sen tam autogram poslala a už to bude pomalu pul roku co na něj čekám .
      • Re: Re: Agnetha

        Jezdit za ní do Švédska je dost riziko, nemusíte jí dočkat, levnější je poslat nový dopis na její firmu. Ale někteří fandové , kteří tam jeli to štěstí měli a podpis dostali.Na víc ona má kromě ranče na Ekerö i nějaká letní sídla ve švédsku , to nevím kde, tak že je to sázka do loterie.Na víc nemá ráda focení .Celé to jak Abba tak i ona jsou kromě Švédska v Evropě již dávno zapomenuty. Nevysílají ji ani na hudebním kanále VH1, při nejlepších hitech 80 let není v top 50.V Americe a a v Anglii a v západní Evropě to již nikoho nezajímá až na pár fandů na netu.
        • Re: Re: Re: Agnetha

          to je fakt ale dopis jsem poslala a bude to pul roku myslíte že mi ještě příjde nebo mam poslat nový?Jinak jet za ní do švédska je muj životní sen ale nejen se sní setkat ale i tam žít protože se mi ta země moc líbý ale zatím to je jen pro mne snem který bych chtěla jednou uskutečnit ,a setkala ses nekdy teda s Agnethou ?
        • Re: Re: Re: Agnetha

          no tak mne ta hudba určitě zajímá a podle ohlasu muzikálu Mamma mia v podstatě po celém světě asi nejsem sám :-)
          Spolu s Beatles jsou to nejlepší kapely 20. století a jejich hudba hned tak nevyšumí.
          • Re: Re: Re: Re: Agnetha

            To nemá smysl,její ranč je velice pečlivě hlídán a ona na svůj pozemek nerada někoho cizího pouští.Po posledním románku s tím Holanďanem,pravidelně střídá své pobyty, má jich několik ve Švédsku, má ochranu jako kdyby to byla členka parlamentu nebo vlády nebo královské rodiny. Šmírovat kolem by mně nebavilo, to si radši pustím její cd
            • Re: Re: Re: Re: Re: Agnetha

              a setkala ses sní někdy teda?Jinak díky za informace.
          • Re: Re: Re: Re: Agnetha

            Ještě co se týče toho muzikálu mamamia a i těch před tím.Benny i björn se rozhodly jít po ABBA úplně jiným směrem než si řada fanoušků ABBY přála, oni de facto opustili pop a dali se na úplně jiný žánr, který s hudbou ABBA již nemají nic společného. Pokus napsat muzikál mamamia byl pokusem né opět zviditelnit ABBU ale hlavně pokusem vydělat na Abbě opět ohromné peníze a ono to zabralo, protože do dnešního dne oba dva vydělali ohromné peníze, tím se opět oběvila ABBA jako taková a vše kolem toho.Björn je trvdý byznysmen , který neudělá nic o čem není přesvědčen , že mu to vydělá ohromné peníze .Tak že i Agnetha díky tomuto muzikálu vydělala další nemalé peníze, protože ona vlastní všechny akcie Abby, tak že i jí patří podíl z tržeb.Vzpomínám si na dobu kdy každý chtěl aby se dali beatles dohromady , kdy ještě všichni žili ale oni o tom ani nechtěli slyšet a to samé je i s ABBOU.
          • Re: Re: Re: Re: Agnetha

            Jen jsem tím chtěl říci, že pro hudební šoubyznys to není již dnes aktuální, to že se hraje abba na celém světě je pravda a i muzikál mamamia má velký uspěch, jen vím že hudební kanály v tv tohle jaksi ignorují, když koukám na pořady hitů 70 a 80 let atd , tak slyším i kapely které neznám ale aby pustili ABBU nebo Agnethu tak to jsem ještě v tv na satelitu neviděl.Tak že fandů má abba určitě hodně a agnetha taky a jsou velmi mezi lidmi populární ale jen se trochu obávám toho jestli oni ještě o takovou popularitu ještě stojí.nedávno jsem viděl pořad s bennym andersonem a bylo vidět z jeho rozhovoru s redaktorem, že on je dost už unavený z kolotoče kolem abby, sám jasně prezentoval , že abba pro něho skončila a nechtějí se k tomu vracet, má svůj orchestr BAO , s kterým hraje hlavně švédské lidové písničky a občas zahraje songy z Abby a nic víc. Björn kromě muzikálů se vlastně již v dnešní době již v ničem neangažuje, musíte si uvědomit , že je jim už 66 let. Benny je skladatel od pána boha s tím se musí člověk narodit a jeho sklady ABBU vlastně udělal.Všichni měli svůj nepopíratelný podíl na tom všem ale Benny to všechno skládal to znamená dělal tu hudbu, Björn to otextoval a holky zpívaly.
  • ronin

    AGNETHA

    Rád bych si splnil klukovský sen.....a jel přímo za Agnethou na pár dní...nechtěl by se někdo přidat....????
    • Jo já jedu,ale kdy?
    • jo já jo.
    • sandy.velson

      Re: AGNETHA

      Jela bych =)
      • Né ty nejedeš!Nejsi mezi náma vítaná!!!!!!!!!!!! *16*
      • Re: Re: AGNETHA

        ahoj..tak já bych jela hned :Dale pochybuju že Ag jen uvidíme..ale zkusit to můžem..:)
        • Kdo by nechtěl jet Agnetou Faltsko? *2*
  • agnethafaltskog

    agnetha

    Ahoj to jsem ja agnetha tak už jsem ve fanklubu přes 20dní neměl bys někdy čas se pobavit?
    • Re: agnetha

      ahoj..já mám čas :)..pokecáme o Ag ? samozřejmě že ? a máš FB ?
  • Agnetha je .. mno :D

    Agnetha je pro mě vzor,ale je to strašná potvora :D Má děsný mnýry :D Ale ona si je může dovolit,no ne? *14* :D
  • janfaltskag

    ján

    ahoj agnetha neboj príde ti ten autogram.agnetha to travá niekedy aj 9 mesiacou
    • Re: ján

      Chtěla jsem se tě zeptat jako správná fanynka bych chtěla do fanklubu patřit je mi to blbé ale platí se něco za to? *3*
      • janfaltskag

        Re: Re: ján

        ahoj, neboj kľudne sa môžeš stať členkou fanklubu . zato sa neplatí vôbec nič.
      • janfaltskag

        Re: Re: ján

        nie neplatí sa zato nič
        • Re: Re: Re: ján

          tak fajn ted se tam určitě přihlásím *4*
  • Milá agnetha

    to jsem jinak ja ján
    • Re: Milá agnetha

      Ahoj to jsem ja Agnetha tak zatím čekám a ještě mi dopis nepřišel ale nadarmo se neřiká kdo si počká ten se dočká ale projistotu jsem na druhou stranu dopisu napsala svoji adresu kdyby Agnetha si ji změnila tak až mi potom můžou ten dopis poslat spátky. *4*
  • Milá Agnetha

    já jsem již v fanklubu 2 den. a jsem velmi spokojen. když se zaregisruješ tak mě najdeš pod jménem janfaltskog. pokud budeš ovšem chtít *4*
  • Milá Agnetha

    milá Agnetha chtěl bych se tě opitat zda by se nechtěla stát členkou fanklubu na této stránce?
    • Re: Milá Agnetha

      Čau, můžeš mi prosím říct, proč tu používáš moji emailovou adresu? *13*
    • Re: Milá Agnetha

      proč ne
  • Milá Agnetha

    Hmmmmm to hej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit