Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Agnetha

    Deep Purple to mám a já velmi rád.
    • Re: Milá Agnetha

      Jo Deep Purple je taky skvělá skupina . *4*
      • Re: Re: Milá Agnetha

        Velmi rád bych chtěl vědět oko vypadáš. Bohvie či sa podobáš na Agnethu. Znám mnoho dívek ale neposlouchají starší hudbu. Elebo jen vyslechnou a tím to u nich končí. *4*
        • Re: Re: Re: Milá Agnetha

          A jak vypadáš ty ?Třeba si podobný na někoho z nějaké skůpiny?
          • Re: Re: Re: Re: Milá Agnetha

            Tak jsem visoko, mám špinavý blond vlasy, váhu mám téš jakou mám mít. A zda se podobám na nějakého člena nějaké starší skupiny to já nevím. Jen tolik vím že jsem přibližně vysoký jako členové ABBA. A ty milá Agnetha? *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milá Agnetha

              Na Agnethu zrovna podobná nejsem ale mám taky na blond vlasy a vysoká jsem jako spěvačka Shakira a váhu mám taky jakou mám mít na svůj věk. *4*
  • Milá Agnetha

    *4*
  • Milá Agnetha

    Já mám jinak dva autogramy Agnetha. Poslal jsem jí cd brožurku z alba My Colouring Book. A Agnetha my poslala podepsanou a plus pdpísaní plakát. A ještě my poslala odpovědi na na moje otázky. A to téš řádným rukopisem. Čili jsem stoho nadčení. A za její poštovní adresu nemusíš děkovat. Já jsem ti to dával z radostí že si fanynka Agnetha. Furt jsem si myslel že jsem jakási výjimka že poslouchám starší muziku. Ale není to pravda.
    • Můžu se zeptat na co ses jí ptal a co ti odpověděla ? Díky.
    • Re: Milá Agnetha

      Jáj ahoj .. :D Tak mě napadlo že od tebe mám tu adresu na Agnethu .. :DD (jáá sem ta Simii z facebooku) :D
    • Re: Milá Agnetha

      ahoj! prosim tě jakou poštovní adresu má agnetha faltskogová ??? please
      rada bych měla taky její auogram... *14*
    • Re: Milá Agnetha

      Ja sem si taky myslela že jsem jediná kdo poslouchá starší hudbu.Ve škole se mi vždycky smáli ale bylo mi to jedno at si mislý co chcou ja budu ABBU poslouchat pořád je to ta nejlepší skupina.
      • Re: Re: Milá Agnetha

        ABBA je nejlepší skupina na světě. A ještě oto víc Agnetha Faltskog. *14*
        • Re: Re: Re: Milá Agnetha

          To máš pravdu na zákládce se mi taky smali ale ted už se mi na střední taky nesmějou a hudba z 70 a 80 let se vůbec nemůže rovnat te dnešní ABBA je prostě nejlepší a nikdy ji nic nepřekoná mohla bych se zeptat jaké máš rád ještě skupiny?
          • Re: Re: Re: Re: Milá Agnetha

            Tak mám rád skupinu Boney M, Baccara, Blondie, Kiss, Smoke .................
            A ty milá Agnetha jaké skupiny posloucháš?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milá Agnetha

              Já poslouchám KISS,Deep Purple,Blondie,Smokie,Slade, ale nejraději z těchto skůpin mám Deep Purple. *4*
      • Re: Re: Milá Agnetha

        Také se mě se smáli když jsem chodil na základní školu. Ale když jsem jim pustil jejich hudbu tak jinak vyprávěli. Ale teď na střední škole každý bere ABBA vážně. Uznávají a poslouchají jejich písně. Víš každý potřebuje na jejich hudbu dozrát. ABBA byla nejlepší a také bude.
        Víš mnohý poslouchají ty blboviny jako rep. nebo hiphop. Je iv dnešní době pěkná hudba ale to nigdy nevyrovná 70 nebo 80 rokem.
    • Re: Milá Agnetha

      Tak to jo no jinak jsem ten dopis poslala už dneska .
  • Dopis

    Ahoj, já jsem téš Agnetha psal dopis přes Google. A to že jsou úplně jiná slova to se netrap.
    Švédové mají podobnou gramatiku Angličtině. Čili nahrazují některé slova jiným. A pokud náhodou budu nějaké malé chibi tak se něco i Agnetha důvtip. A jinak jsem Agnetha psal první dopis v Angličtině a druhý v švédštině.
    • Re: Dopis

      můžů se ještě zeptat kolik si za ten dopis platil a jak dlouho si čekal na ten plakát?Už se těším až mi to příjde plakát s podpisem od Agnethy to byl vždycky můj životní sen mít její autogram a že za něj nebudu nic platit to je fajn.
    • Re: Dopis

      a adresu mam napsat tak jak je nebo ve švedštině.
      • Re: Re: Dopis

        Ahoj, adresu napiš jak jsem ti poslal.
        Čili napiš do pravé části obálky:
        Agnetha Faltskog
        Agnetha Faltskog Productions AB
        Sodra Brobanken 41 A
        111 49 Stocholm
        Sweden
        • Re: Re: Re: Dopis

          jinak jsem o 2 roky mladší a patřím taky mezi tu mladší generaci obdivovatelů.
          • Re: Re: Re: Re: Dopis

            A pokud se tě může opitat jak si k Agnetha přišla?
            A od kolika let posloucháš ABBA?
            Posloucháš Agnetha sólová alba?
            A jaký je tvůj nejoblíbenější album Agnetha?


            Navrhnúť lepší preklad
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dopis

              Ja už od děctvi poslouchám skupinu ABBA to je ta nejlepší skupina na světě můžu si její písničky pouštět kolikrát chci a nikdy mě neomrzí jejich písničky jsou a vždycky zůstanou nejlepší a bůdou pořád popůlární.A Agnetha byla vždycky ta moje nejoblíbenější část ze skupiny a to tak na vždy zůstane.Mám ráda všechny její alba má překrásný hlas pouštím si její písničky nebo skůpinu ABBA každý den.A chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za tu adresu protože když budu mít její autogram tak se mi splní můj životní sen. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Dopis

            A pokud se tě může opitat jak si k Agnetha přišla?
            A od kolika let posloucháš ABBA?
            Posloucháš Agnetha sólová alba?
            A jaký je tvůj nejoblíbenější album Agnetha?


            Navrhnúť lepší preklad
          • Re: Re: Re: Re: Dopis

            Podle mě nebudeš platit na poště hodně za odeslání dopysu. To jistě bude malá částka. Možná 20 nebo 30 korun. U vás v čechách.
          • Re: Re: Re: Re: Dopis

            Ahoj Agnetha, promiň špatně jsem tě pochopil za tu adresu. Svoji adresu napiš v Češtině.
            A čekal jsem na plakát z autogramem asi tak půl roku. A jinak jsem ze země Slovensko.
            Když jsem odoslielal dopis na poště tak jsem platil jedno euro. Za odeslání první třídou. čili to je na bývalé slovenske peníze 30 korun. Ale nevím jak u vás v česku stojí poslání dopisu do švédská.
            A jsem rád že si obdivovatelka skupiny ABBA a ještě více Agnetha Faltskog.
            Já téš mylujem Agnetha. Když jsem prvýraz uvydel jak Agnetha vypadá tak jsem se do ní bláznivě zamiloval. Byla to nádherná žena. A ještě bych toužil se s Agnetha setkat.
            Ale na to můžu zapomenout.
        • Re: Re: Re: Dopis

          ale ne ja jsem myslela moji adresu ale i tak děkuji.
  • Re: Re: Agnetha

    Tak tak Agnetha. Nevím skade si nabrala že budeš něco platit.
    • Re: Re: Re: Agnetha

      Ahoj potřebovala bych se ještě zeptat ja ten dopis píšu ve švedštině přeložila jsem si to v google překladatel a když jsem si to přeložila ze švédštiny do češtiny ty slova byly úplně jiná než jsem je psala čím to je?
  • Agnetha

    Čaute všichni obdivovatelé Agnetha. Mám 19 let a jsem blázen do Agnetha. A mám poštovní adresu kde chodí dopysi Agnetha. Která je důvěryhodná. Kdo má o ni zájem ať se my ozve na můj gmail a mu ji pošlu. Mám snů dobré zkušenosti.
    • Re: Agnetha

      Ahoj mam Agnethu taky moc ráda a chtěa bych tě poprosit jestli bys mi tu adresu nenapsal už dlouho ji scháním ale zatím jsem neměla štěstí předem děkuji.
      • Re: Re: Agnetha

        Ahoj, je my to kus trapné chci se tě zeptat kolko máš let? Když chceš pýsať dopys Agnetha. Jen tak chci vedieťpre zajímavost zda si z mladé generace fanenka jako já, nebo ze starší generace? Prosím odpověz. Já jsem Agnetha psal na výše uvedenou adresu a dočkal jsem se odpovědi od Agnetha. Poslala my podepsaný plakát.
        A jinak mám na všech členů ABBA adresu
      • Re: Re: Agnetha

        Ahoj Agnetha, posílám ti tu adresu.
        Poštovní adresa:
        Agnetha Faltskog Productions AB
        Sodra Brobanken 41 A
        111 49 Stocholm
        Sweden
        Toto je adresa na její vlastní firmu.
        Mám ještě telefonní číslo a fax na její firmu.
        Telefonní číslo:
        +46 (0) 8 555 19 600
        Fax:
        +46 (0) 8 555 19 601
        A přeji ti hodně štěstí.
        A prosím pokud se ti něco podaří tak se my ozvy.
        Z velkým pozdravem Ján
        • Re: Re: Re: Agnetha

          potřebovala bych se ještě zeptat že když tam pošlu dopis a budu chtít v něm aby mi zaslali autogram musím potom za něj zaplatit děkuji za odpověd.
          • Re: Re: Re: Re: Agnetha

            Ahoj Agnetha, když zašleš poštou dopis Agnetha tek její neposielaj žádné peníze. Ani za její zpětnou odpověď ani za její plakát z autogramem. Ona ti to pošle. A napýš její dopis v angličtině nebo ve švédštině. A pošli jí to první třídou. A preistotu napiš na levou stranu obálky tvou adresu. Pokud změnila od té doby náhodou adresu. A pokud ti mohu poradit tak Agnetha neposielaj žádné abrazky, plakáty z doby ABBA. Ani cd brožurky podepsat. Nebo ti to Agnetha nepodepíše. A ani nevyšle zpět poštou. Agnetha posílá jen plakát z roku 2004. Samozřejmě podepsán.
            A připrav se na dlouhé čekání. Možná ti pošle podepsaný plakát o měsíc a možná o půl roku. To je různé.
            A když ti ten plakát přijde tak rovněž neplatíte nic.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Agnetha

              Ne ja chci jenom plakát s autogramem a za něj nebudu platit nic tak to je fajn .
  • odpoved pre "Agnetha"

    Nechavam Ti tu adresu na FC S.Quatro/dufam,ze sa ostatni nebudu hnevat,ked je to str.o Agnethe./
    Suzi Quatro International FC
    P.O.Box 1208
    Maidstone,Kent
    ME 17 3WJ
    UK
    Ja som tam pisala az 2x,cakala som takmer rok...Skusaj pisat aj na ten mail Agnethe...Vela stastia!!!
  • odpoved pre "Agnetha"

    Ahoj...bohuzial,nemam ziadny iny kontakt na ABBU-inak by som Ti to uz davno napisala.Ja sice skor inklinujem k rocku,ale ako som uz pisala,ked mam cas obcas surfujem po nete a tieto info o A.Faltskog som nasla uz davnejsie,preto som reagovala na Tvoj prispevok...No,skus napisat na ten mail,ak by Ti neodpovedali,skusaj znova a znova.Ak by si nahodou nevedela anglicky,daj si preklad textu do googlu...vela stastia!!!/ak by sa Ti nieco postastilo,daj sem vediet/
  • odpoved pre "Agnetha"

    "Agnetha",skus poslat ten mail z Tvojej mailovej adresy /alebo to nejde aj tak?,neviem,neskusala som to/.Ja mam velmi rada sk. ABBA vseobecne,takze bohuzial,o Agnethe nic blizsie neviem-len tolko,co som vyhladala na nete./ked mam cas, velmi rada vyhladavam rozne info o kapelach a spevakoch,ktorych som mala a mam velmi rada/Ja by som Ti to samozrejme velmi zelala,mne sa takto podarilo ziskat autogram od mojej oblubenej spevacky Suzi Quatro z jej fanclubu/.Takze,bohuzial...ale ak by som
    zistila nieco blizsie,urcite Ti dam vediet...
    • Re: odpoved pre

      A nemohla bys mi prosímtě dát kontakt na Suzi Quatro ?
    • Re: odpoved pre

      Ne jěště jsem to neskoušela třeba to půjde ale i tak ti děkuju ja mám taky skupinů ABBA moc ráda poslouchám ji už celý život je to moje nejoblíbenější skupina,oni jsou a pořád zůstanou nejlepší.Mají tu nejkrásnější hudbu ze všech. A na ně by jsi třeba neměla nějaký kontakt? *4*
  • odpoved pre "Agnetha"

    Odpovedam pre Agnethu,neviem,ci si skusala zadat do google jednoducho:Agnetha Faltskog,potom hned na prvej strane- prvy prispevok klikni na jej meno-je to jej oficialna stranka.Je tam aj jej/?/ mail:webmaster@agnetha.net
    Vela stastia!!!
    • Re: odpoved pre

      Ahoj děkuji ti ale mi ten e-mail nejde otevřít nemohla bys mi prosímtě poradit třeba kde Agnetha bydlí nebo jestli znáš jiný e-mail nebo adresu,a to je přímo na Agnethu? a můžu se zeptat odepsal ti někdo zpátky a stojí to něco?Děkuji(F)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit