Přejít na výpis diskuzí

Agnetha Fältskog

OSOBNOST 31.12.2006 
130 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday

    ♪♫♪♫ HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY DEAR AGNETHA, HAPPY BIRTHDAY TO YOU ♪♫♪♫ *14*
  • petokilian

    vivat

    Všechno nej k narozeninam Agnet.diky za krasne hity. *14*
  • PARDON!

    PARDOOOON! Nechápu, jak jsem se s tou svatbou mohla takhle přepsat... *7*
  • Životopis - Agnetha

    Ahoj,
    jsem taky fanynka ABBA. Četla jsem si životopis Agnethy a datum svatby je 6.7.1971, tudíž vdaná od ledna nemohla být. To jen pro upřesnění.
  • Hej lidi jaky ma agnet oci jako jakou barvu diky za odpoved obdivuji agnethu je nejlepsi z cele galaxie:-):-o

    *1*
    • Re: Hej lidi jaky ma agnet oci jako jakou barvu diky za odpoved obdivuji agnethu je nejlepsi z cele galaxie:-):-o

      má modrý oči *3*
  • Dodatek

    A přitom, když jsem poslouchala to album My Colouring Book, tak by mě (kdybych to nevěděla) vůbec nenapadlo, že jí toho roku 2004 bylo 54 let! Tipla bych ji tak maximálně na 30. *4*
  • Ta, o které se mluví

    Podle mě má lepší hlas než většina současných hvězd a mrzí mě, že se o ni (s vyjímkou skalních fanoušků jako třeba já *3* ) skoro nikdo nezajímá. Vždyť byla skoro 20 let zpěvačka, kterou znal celý svět a najednou po ní pes neštěkne. To není spravedlivé *9*
  • Agnetha

    Agnetha je moc krásná *3* , mám jí nejraději ze všech členů ABBY *4* *4* ....Agnetha je nejlepší!!!!!!!! *15* ...
  • AGNETHA

    Agnetha je tou, která mi i s ostatními členy skupiny ABBA zpříjemňovala a zpříjemňuje žití.Je to úžasný člověk a stále zůstává jen snem osobní setkání s ní.Jako správný "crazy" FANDA jsem byl samozřejmě ve Švédsku a to i nedaleko jejího domu na ostrově Ekorö. Bohužel jsem neměl to štěstí na setkání. Alespoň se ale povedlo osobně potkat Björna a Bennyho a získat osobní přání a podpis Fridy , druhé zpěvačky ABBA.Takže Agnetha je opravdu sluníčko mého života! AGNETHA TACK SA MYCKET FOR ALLT! DU ÄR SA UNDERBART!!!
    • Re: AGNETHA

      Poraďte mi někdo přátelé, jak získat přesnou adresu na Agnethu. Mám totiž stejné datum narození 5.4.1950 a chtěl bych jí pogratulovat. Zatím vím z příspěvků, že žije na ostrově Ekoro, tak k tomu napíšu Sweden a snad to dojde.
      Dík za případnou pomoc. Kňučík - Zlín
    • Re: AGNETHA

      Já sem taky fanda.Mohl bys to prosím přeložit to na konci moc ti děkuju předem. *3*
    • Re: AGNETHA

      Jé já jel do Stockholmu za Agnethou též, v r.2003. Agneta nic, ale
      aspoň sem poznal místo z videoklipu The day before you came, ten most po kterém jel vlak kde A. flirtovala s mužem *1*
      • Re: Re: AGNETHA

        Tato písnička o které píšeš,je to nejhezčí co ABBA udělala.Jen škoda že ji vůbec nehrají.Jinak Agnetha je neskutečná žena a osobnost.Šíleně mě fascinuje.
  • Agnetha

    Agnetha je takové sluníčko, které mám mocinky ráda a jsem ráda, že nejsem jediná. *4* má líbezný hlas krásné vlasy a vůbec v sobě takové kouzlo. Je takovým mým vzorem. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit