Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • email na A.D.

    ahoj, email na Alaina najdeš na netu na jeho stránkách, myslím, že těch neoficiálních. Je to email do Švýcarska na jeho "tajemníka" Ten mu emaily přepošle. Minule mi ten tajemník odpovídal na můj email. Věřím, že ho Alainovi dal. Hodně štěstí.
  • prozba

    Nemá někdo e-mail na Alain Delona???
    • Re: prozba

      Dá sa napísať na Adel Productions Champs Elyses
  • Alain Delon

    Velmi obdivuji Alaina Delona pro jeho výraznou osobnost a ráda bych si koupila na kazetě nebo DVD film Černý Tulipán a také plakát. Děkuji
  • Delon

    Mám stejný názor na filmy p.Delona. Nezapře svou výraznou osobnost.Před dvěmi roky natočil třídilný televizní film Frank Riva a pro slušný úspěch a ohlas v minulém roce další tři díly. Mám první tři na kazetě, ovšem ve fr. jazyce.Naše televize se chová k Delo- novi macešsky.Sem tam něco.Myslím, že by se nás našlo víc,kteří by rádi vi- děli jeho nové i starší filmy.
  • Delon

    Rád bych se dozvěděl něco o dnešní filmové tvorbě tohoto herce, jestli bych mohl dostat nějaké informace bych bych vám velmi vděčen. Alain Delon se mi líbí, protože mezi spoustou klišovitých postav, lze postihnout zcela jistě i hloubku jeho umění. S pozdravem Jaroslav K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit