Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Léto s A.Delonem

    Rád bych na tomto místě výjimečně pochválil ČT1 za letní pondělky s A.Delonem. Je to výborný nápad a nic nevadí, že jde většinou o filmy s kriminální tématikou. A.Delonovi ale tento typ filmů naprosto sedí a je zážitek se na něj dívat. Dávám jeho filmům rozhodně přednost před akčními
    americkými megafilmy.
    • evelina

      Re: Léto s A.Delonem

      Souhlasím a také chválím ČT1 až na ty pozdní vysílací hodiny. Už se mooooooooc těším na 25.8. na "Slovo policajta" *14*
      • Re: Re: Léto s A.Delonem

        Já jsem film SLOVO POLICAJTA dlouho neviděl, nějak mi připomínal ne tak dávno
        uvedený seriál FRANK RIVA. Snad proto, že tam byl stejný protihráč - J.PERRIN -
        a taky podobné ale pozměněné motivy.
        Sláva! 1.9.dávají KDO NASTAVÍ KŮŽI; taky
        už to dlouho nedávali. Nehraje tam opět
        s ANNE PARILLAUD?
        • evelina

          Re: Re: Re: Léto s A.Delonem

          Tak to je prima, na 1.9. si na 22:25 dávám výstražné buzení do mobilu, protože "Slovo policajta" jsem bohužel prošvihla. Jaroslave máš pravdu v "Kdo nastaví kůži" skutečně hraje Anne Parillaud roli Charlotte. Přiznávám, že jsem si celé obsazení filmu přečetla po rozbalení filmu z filmografie AD, sama jsem to z hlavy nevěděla
          • Re: Re: Re: Re: Léto s A.Delonem

            Díky Evelino za odpověď. Jak nemám pondělky rád, nyní, díky filmům s A.Delonem, se na ně vyloženě těším. A jak
            zaznělo v některém z předchozích příspěvků je opravdu fajn,že ty filmy
            zůstaly s původním dabingem.Nechci přehánět, ale zdá se mi, že současný dabing /až na výjimky/ moc dobrý není.
            • evelina

              Re: Re: Re: Re: Re: Léto s A.Delonem

              Souhlasím, je fakt, že i na Delonovi se "vyřádilo" více dabérů a to mi moc vadí. Není nad to, když mají herci stále stejného dabéra jako Giraldot-Galatíková, Funés-Filipovský - jo to byla kvalita.
  • evelina

    Delon je stále jednička

    ve všech filmech z něj vyzařuje mužná dokonalost, i teď ve zralejším věku je stále neodolatelný. Naše exprezidentová se má, že jí tolik obdivuje. Mrzí mne, že nás v televizi krmí stále těmi akčními amerikány a na klasiku francouzských filmů zapomínají (Giraldotka,Belmondo,Blier....)i když v dnešní agresivní a uspěchané době působí asi moc romanticky *3*
    • Re: Delon je stále jednička

      Charisma z něj vyzařuje i když je to už pán v letech. To, se mi zdá, že u mnohých
      herců současnosti prostě chybí.Jsou možná
      krásní/krásné, ale nic víc, nic míň.
      Také mě mrzí, že ač žijeme v Evropě, jsme
      neustále zaplavováni americkou filmovou
      a televizní produkcí, navíc poněkud
      jednostranně zaměřenou. Už to začíná
      připomínat dobu, kdy u nás převažovaly
      filmy bývalého Sovětského svazu a jen
      sporadicky bylo k vidění i něco z ostatních zemí.
      Co se týče častého střídání dabérů u jednoho herce, tak nevím.Je pravda, že
      Funes bez Filipovského není to pravé ořechové , podobně jako Girardotová bez
      Galatíkové ale na druhé straně třeba
      Belmonda dabovali Tříska,Krampol a Moravec a celkem mi to nevadilo, ale to je věc názoru či vkusu.
      • evelina

        Re: Re: Delon je stále jednička

        No oni Tříska, Krampol i Moravec mají všichni stejně výrazný hlas a pro dabing speciálně Belmonda správně chlapácký. Ale nemohu si vzpomenout který /tuším že brněnský/ herec daboval Delona a byl to pro mne trochu šok. Prostě mi ten hlas k němu absolutně neseděl.
        Ale Jaroslave koukám, že si stále povídáme spolu, nikdo s námi nepolemizuje /ne že by mi to vadilo/. Jelikož je ale stále někdo na stránkách AD on-line připojen předpokládám, že po pondělním KDO NASTAVÍ KŮŽI přijde nějaký nový příspěvek.
        • Re: Re: Re: Delon je stále jednička

          Koukám, že včerejší příspěvek se nezobrazil. Tak ještě jednou: Ten brněnský herec se jmenoval Ladislav Lakomý a mám takový dojem, jestli ho nedaboval také v Černém Tulipánovi, ale
          nejsem si jist.Máš pravdu Evelino, zdá se
          že tu diskutujeme už jen my dva.No, snad se někdo přidá.
          Včera ho daboval zase někdo jiný /J.Štěpnička/. Myslím, že by si opravdu zasloužil "stálý hlas" jako někteří jiní dobří herci.
          herci
          • evelina

            Re: Re: Re: Re: Delon je stále jednička

            Tak jo Jardo, pokračujeme v tradici střídavých odpovědí.Dík za osvěžení mojí paměti, ten brněnský dabing byl opravdu pan Lakomý. Ty noční vysílací hodiny mne ničí. Budík zvonil, poznámka v mobil.kalendáři upozorňovala.... a já se bohužel neprobrala natolik, abych sledovala celý film. Je fakt, že jsem stačila v tom krátkém okamžiku, kdy jsem byla v trošku bdělejším stavu zapřemýšlet, kdo A.Delona dabuje tentokrát. Pana Štěpničku jsem poznala, ale to je tak vše, co si z filmu pamatuji. Jsem děsná....nebo vlastně za to může ČT.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Delon je stále jednička

              Fakt je,že ten vysílací čas není nejlepší
              a taky mi to dost vadí,protože vstávám
              před půl pátou ráno.Ale to bychom, Evelino, asi
              chtěli po ČT příliš moc. Ostatně mám takovou zkušenost, že většina pořadů či
              filmů, které mě zajímají, jde většinou
              v nevyhovujících časech. Příští pondělí
              to nebude jiné. Opět se začíná v půl jedenácté. Abych pravdu řekl film Gang
              s A.Delonem neznám a podle všeho jde
              v televizi poprvé /je u něho poznámka-premiéra/.To jsem zvědav komu svěřili roli dabéra.
    • evelina

      Re: Delon je stále jednička

      Nedá se nic dělat, ale musím se omluvit kamarádce Alaina Delona Annie Girardot, protože už po druhé jsem zkomolila její jméno *8*
    • Re: Delon je stále jednička

      Teď po celé prázdniny s ním dávají na ČT1
      filmy každé pondělí. Zaplatpánbůh za to,
      protože jinak se nedá na nic jiného koukat.
  • Filmy

    Zdravím všechny, kterým se Delon líbí a také si všimli, že mimo krásy výborný herec. Jen těch filmů je málo k sehnání. V televizi nyní něco běží, ale ráda bych viděla třeba Dobrodruhy, V plném slunci nebo Melodie podzemní, který jsem nedávno prošvihla. Pokud někdo takové filmy či další máte, nejlépe na DVD a v původním znění( jen ne s Trávníčkem!) ráda, bych si je koupila. Přeji všem sluníčkový den. AMF. *4*
  • Až jednou zkončí....

    Takový herec se snad už nenarodí. Ani jeden americký či evropský herec na něj nemá. Škoda že ten čas tak utíká a že toho nenatočil daleko víc. Neviděl jsem s ním jediný špatný film. Řada ostatních stejně starých herců, je takových už, mírně řečeno opotřebených, on ale ne.
    • Re: Až jednou zkončí....

      Zda se mi trochu prehnane tvrdit, ze jsi nevidel zadny spatny film. Bud jsi jich shledl malo nebo nemas soudnoost. Snimek Pozor, deti se divaji nebo Hlavne v klidu nejsou opravdu klenoty francouzske kinematografie. Perfektni snimek je Stir, Muz ve spechu nebo Bazen. Mam filmy s Delonem moc rad, mam jich asi 40, s Belmodem jeste o neco vice. Troufam si tvrdit, ze uz zacinam byt mirne v obraze...
  • adresa

    Ahoj, ta adresa je lordbyron@lemel.fr, je to hotel, kde asi Alain pobývá, když je v Paříži a tam mu prý vzkaz předají. Ještě to nemám vyzkoušené, ale zprávu už mám rozepsanou. Teď často prohlížím youtube, když dáte do vyhledávače jméno Alain Delon, je tam toho plno, i plno ukázek z filmů. Je to super. Jen kdyby se ty filmy dali i někde sehnat. Koukala jsem, že v prodeji jich je jen pár, některé už mám, ale sháním Tony Arzenta, Doktor nebo Dva muži ve městě. Nevíte kde bych je sehnala? Díky moc.
    • Re: adresa

      Dva muži ve městě budou v televizi na ČT 1 11.8. A film Doktor bych také ráda měla, ale bohužel jsem na něj nikde nenarazila.
  • AD

    ahoj, no jsme na tom všechny stejně.Nevíte někdo, jaké jsou ty neoficiální www stránky, kde by měl být na AD kontakt?Dík
  • krasavec - souhlasim

    Tak to jsme na tom podobně. Alain je můj idol také už od dětství, asi od devíti a před 6 lety jsem si vzala za muže také štíra. AD je narozen 8.11. a můj manžel 5.11., je to docela zvláštní. Asi mě přitahuje takový typ mužů. Včera jsem Alaina D. viděla v MISS (to se na takové pořady obyčejně nedívám) a nyní jsem ho viděla ve Střepinách a je stále úžasný!!!! Je to nádherný chlap a skvělý herec!!!
  • Krasavec

    Je to můj idol a naprosto můj typ.Je zvláštní,že v jeho případě se můj vkus nezměnil a zbožňuji ho od dětství.Tak od šesti let až dosud...je to má naprostá hvězda a nejkrásnější chlap co znám.Je mu víc jak sedmdesát a je šarmantní a osobitý stále. *3* Nakonec jsem zjistila,že můj muž je taky štír...a uch chápu co mají společného...sexapeal *1*
  • Autogram

    Zdravim fanusov!!!
    Mam na vas jednu velku prosbu. Okrem toho, ze mam Delona nadovsetko rad, jeho filmove postavy su proste perfektne a jedinecne mam aj babicku. Je zhruba v Delonovych rokoch a v mladosti s nim stravila celkom nahodou jeden vikend na lodi, na ktorej cestoval zhodou okolnosti aj on. Bol to zaoceansky trajekt. Vtedy dostala od Alaina Delona autogram na starsej fotografii. Moc pre nu znamenala. Viete pamiatka na mladost a krasu a podobne. Avsak babicka sa niekolkokrat stahovala a fotografiu s autogramom stratila, zapatrosila, ukradli jej ju... Neviem. Jednoducho ju uz nema. Nahodou mi o tom rozpravala pred casom a mne napadla skvela myslienka. Napokon blizia sa Vianoce, cas splnenych priani. POTREBOVAL by som od vas pomoc. Neviete ako by som mohol zohnat Autogram kartu od tohto skveleho francuzkeho herca?
    Prosim vas, ti, ktori by ste mi vedeli pomoct ozvite sa na hore uvedeny mail sedlacek1@post.sk.
    Dakujem a pekne Vianoce vsetkym. S pozdravom Peter.
  • kde stáhnout filmy

    moc prosím kde stáhnout filmy AD v češtině.děkuji.hezký den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit