Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oblíbenec

    Taky se přidávám ke gratulantům Alainu Delonovi k 75.narozeninám.Má ho velmi ráda má babička a já osobně mám raději jiné francouzské herce.Viděl jsem s ním naposledy asi komedii Asterix a Olympijské hry(Julius Caesar).
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví přeje tvá o 63 let mladší obdivovatelka Lenka
    • Re: Všechno nejlepší

      To tě nenapadlo nic lepšího než se opisovat od předchozích! *13*
      • Re: Re: Všechno nejlepší

        Já od nikoho neopisuju tak drž zobák!
        • kordelie
          neee vůbec neopisuješ... :DDDD jenom si napsala něco stejnýho jako někdo jinej a není to opisování... :DDDDD
  • miris

    :-)

    Vše nejlepší k tvým narozeninám hlavně hodně zdraví:-)přeje tvá o 50 let mladší velká obdivovatelka Mirka.:-)
    • Re: :-)

      Vše nej a hlavně aťˇnám ještě dlouho vydrží,neb takový chlap jako on se ještě nenarodil. Celoživotní obdivovatelka Zuzka.
  • Delon

    Chybí mi tady film , Vražedný tanec, nevím kdo sem dává jeho fimografii, ale mělo by to být úplné *13*
  • Narozeniny

    Alainovi vše nejlepší k narozeninám,jeho
    herecké umění a filmy nedávno připravila
    ČT a bylo prima si je zase připomenout.
    Do jisté míry škoda,že nemá také politické ambice, dovedl bych si ho
    představit jako francouzského prezidenta.
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!
  • :-)

    vše nejnej k Tvým 74 narozeninám má filmová lásko a hlavně hodně zdravíčka a tu krásnou jiskru v oku co jsi měl a budeš mít určitě i nadále pa Mirka *14* *14* *14*
  • Filmotéka

    Tak jsem získal jubilejní 60 film s Delonem s českou podporou!
  • fotka

    horšiu fotku tam dat nemohli!!!!!! *9* *13* *9* *8* *8* *7* *14* *14* *14* *1* *1* *4* *15*
  • Hledam

    Ahoj všem co májí rádi filmy s Delonem.Nemůžu si spomenout na film bebo tobyl seial to už nevim, hrál tam komisaře vyšetřoval tam nějakou zápletku s mafii pak zjistil že má dceru tak jí vyhledal ta pozdějc se zamilovala do kolegi delona,já už si víc nepamatuju ale komisař katány to nebyl(Chobotnice)kdyby někdo zvás věděl název toho filmu nebo seriálu dejtemi vědět na mail dík.
    • Re: Hledam

      Nejsem si jistá ale podle mě jde o seriál Frank Riva
      • Re: Re: Hledam

        Stoprocentně to byl seriál Frank Riva.
        *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit