Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hledam

    Ahoj všem co májí rádi filmy s Delonem.Nemůžu si spomenout na film bebo tobyl seial to už nevim, hrál tam komisaře vyšetřoval tam nějakou zápletku s mafii pak zjistil že má dceru tak jí vyhledal ta pozdějc se zamilovala do kolegi delona,já už si víc nepamatuju ale komisař katány to nebyl(Chobotnice)kdyby někdo zvás věděl název toho filmu nebo seriálu dejtemi vědět na mail dík.
    • Re: Hledam

      Nejsem si jistá ale podle mě jde o seriál Frank Riva
      • Re: Re: Hledam

        Stoprocentně to byl seriál Frank Riva.
        *3*
  • prozba

    Nemá někdo e-mail na Alain Delona???
    • Re: prozba

      Dá sa napísať na Adel Productions Champs Elyses
  • evelina

    Delon je stále jednička

    ve všech filmech z něj vyzařuje mužná dokonalost, i teď ve zralejším věku je stále neodolatelný. Naše exprezidentová se má, že jí tolik obdivuje. Mrzí mne, že nás v televizi krmí stále těmi akčními amerikány a na klasiku francouzských filmů zapomínají (Giraldotka,Belmondo,Blier....)i když v dnešní agresivní a uspěchané době působí asi moc romanticky *3*
    • Re: Delon je stále jednička

      Charisma z něj vyzařuje i když je to už pán v letech. To, se mi zdá, že u mnohých
      herců současnosti prostě chybí.Jsou možná
      krásní/krásné, ale nic víc, nic míň.
      Také mě mrzí, že ač žijeme v Evropě, jsme
      neustále zaplavováni americkou filmovou
      a televizní produkcí, navíc poněkud
      jednostranně zaměřenou. Už to začíná
      připomínat dobu, kdy u nás převažovaly
      filmy bývalého Sovětského svazu a jen
      sporadicky bylo k vidění i něco z ostatních zemí.
      Co se týče častého střídání dabérů u jednoho herce, tak nevím.Je pravda, že
      Funes bez Filipovského není to pravé ořechové , podobně jako Girardotová bez
      Galatíkové ale na druhé straně třeba
      Belmonda dabovali Tříska,Krampol a Moravec a celkem mi to nevadilo, ale to je věc názoru či vkusu.
      • evelina

        Re: Re: Delon je stále jednička

        No oni Tříska, Krampol i Moravec mají všichni stejně výrazný hlas a pro dabing speciálně Belmonda správně chlapácký. Ale nemohu si vzpomenout který /tuším že brněnský/ herec daboval Delona a byl to pro mne trochu šok. Prostě mi ten hlas k němu absolutně neseděl.
        Ale Jaroslave koukám, že si stále povídáme spolu, nikdo s námi nepolemizuje /ne že by mi to vadilo/. Jelikož je ale stále někdo na stránkách AD on-line připojen předpokládám, že po pondělním KDO NASTAVÍ KŮŽI přijde nějaký nový příspěvek.
        • Re: Re: Re: Delon je stále jednička

          Koukám, že včerejší příspěvek se nezobrazil. Tak ještě jednou: Ten brněnský herec se jmenoval Ladislav Lakomý a mám takový dojem, jestli ho nedaboval také v Černém Tulipánovi, ale
          nejsem si jist.Máš pravdu Evelino, zdá se
          že tu diskutujeme už jen my dva.No, snad se někdo přidá.
          Včera ho daboval zase někdo jiný /J.Štěpnička/. Myslím, že by si opravdu zasloužil "stálý hlas" jako někteří jiní dobří herci.
          herci
          • evelina

            Re: Re: Re: Re: Delon je stále jednička

            Tak jo Jardo, pokračujeme v tradici střídavých odpovědí.Dík za osvěžení mojí paměti, ten brněnský dabing byl opravdu pan Lakomý. Ty noční vysílací hodiny mne ničí. Budík zvonil, poznámka v mobil.kalendáři upozorňovala.... a já se bohužel neprobrala natolik, abych sledovala celý film. Je fakt, že jsem stačila v tom krátkém okamžiku, kdy jsem byla v trošku bdělejším stavu zapřemýšlet, kdo A.Delona dabuje tentokrát. Pana Štěpničku jsem poznala, ale to je tak vše, co si z filmu pamatuji. Jsem děsná....nebo vlastně za to může ČT.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Delon je stále jednička

              Fakt je,že ten vysílací čas není nejlepší
              a taky mi to dost vadí,protože vstávám
              před půl pátou ráno.Ale to bychom, Evelino, asi
              chtěli po ČT příliš moc. Ostatně mám takovou zkušenost, že většina pořadů či
              filmů, které mě zajímají, jde většinou
              v nevyhovujících časech. Příští pondělí
              to nebude jiné. Opět se začíná v půl jedenácté. Abych pravdu řekl film Gang
              s A.Delonem neznám a podle všeho jde
              v televizi poprvé /je u něho poznámka-premiéra/.To jsem zvědav komu svěřili roli dabéra.
    • evelina

      Re: Delon je stále jednička

      Nedá se nic dělat, ale musím se omluvit kamarádce Alaina Delona Annie Girardot, protože už po druhé jsem zkomolila její jméno *8*
    • Re: Delon je stále jednička

      Teď po celé prázdniny s ním dávají na ČT1
      filmy každé pondělí. Zaplatpánbůh za to,
      protože jinak se nedá na nic jiného koukat.
  • krasavec - souhlasim

    Tak to jsme na tom podobně. Alain je můj idol také už od dětství, asi od devíti a před 6 lety jsem si vzala za muže také štíra. AD je narozen 8.11. a můj manžel 5.11., je to docela zvláštní. Asi mě přitahuje takový typ mužů. Včera jsem Alaina D. viděla v MISS (to se na takové pořady obyčejně nedívám) a nyní jsem ho viděla ve Střepinách a je stále úžasný!!!! Je to nádherný chlap a skvělý herec!!!
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví přeje tvá o 63 let mladší obdivovatelka Lenka
    • Re: Všechno nejlepší

      To tě nenapadlo nic lepšího než se opisovat od předchozích! *13*
      • Re: Re: Všechno nejlepší

        Já od nikoho neopisuju tak drž zobák!
        • kordelie
          neee vůbec neopisuješ... :DDDD jenom si napsala něco stejnýho jako někdo jinej a není to opisování... :DDDDD
  • filmy

    Tak pozdravujem všetkých fanúšikov AD aj ja zo Slovenska.Vaša televízia aspoň uvádza zopár jeho filmov, no u nás to bolo naposledy tuším Frank Riva, čo je veľká škoda. Aj ja mám dosť už tej amer. produkcie akčných žánrov...Tiež by som veľmi rada videla jeho skoršie filmy ako Gepard, Samuraj, Pan Klein...Nevie niekto sú niekde na nete? alebo DVD? Tak už vopred díky.
  • amyabbott

    Všetko najlepšie Alain !

    *4* ZELAM TI VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM, MILACIK !

    BON ANNIVERSAIRE *14*
  • Delon

    Pokud se bude nějaká fanynka chtít sejít s velkým fanouškem A. Delona,kterého tak aji všichni jmenují-shodně říkají,že mu jsem i dost podobný když byl mladší,tak atˇse mi ozve!
    • Re: Delon

      Odkud jsi ? Já Z Kolína, kolik ti je ?
    • Re: Delon

      Pozrite si na you tube ako spieva s milenkou Dalilou Parole, a potom s tehotnou Celine Dion po dvadsiatich rokoch Parole
      heslo Parole parole parole alebo Dalila
      • Re: Re: Delon

        už jsem se na to koukala kdysi a občas si to znovu pustím - s tou Dalidou je to moc pěkný, ale Celine - to je hrozný
  • Delon

    Nejlepší byl ve filmu ppoloviční šance *14* *14* je moc hezký
  • prodám

    Prodám levně
    životopis Alaina Delona - Tajemný Delon


    Zájemci ozvěte se prosím na mail.

    e-mail: n.natalie@atlas.cz

    N.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit