Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až jednou zkončí....

    Takový herec se snad už nenarodí. Ani jeden americký či evropský herec na něj nemá. Škoda že ten čas tak utíká a že toho nenatočil daleko víc. Neviděl jsem s ním jediný špatný film. Řada ostatních stejně starých herců, je takových už, mírně řečeno opotřebených, on ale ne.
    • Re: Až jednou zkončí....

      Zda se mi trochu prehnane tvrdit, ze jsi nevidel zadny spatny film. Bud jsi jich shledl malo nebo nemas soudnoost. Snimek Pozor, deti se divaji nebo Hlavne v klidu nejsou opravdu klenoty francouzske kinematografie. Perfektni snimek je Stir, Muz ve spechu nebo Bazen. Mam filmy s Delonem moc rad, mam jich asi 40, s Belmodem jeste o neco vice. Troufam si tvrdit, ze uz zacinam byt mirne v obraze...
  • Zivot s Delonem

    CT1 lze rozhodne jen pochvalit, vzhledem k tomu, ze vysilaji filmy s Delonem v puvodnim dabinfu, zejmena Povidka o policajtovi s Abrahamem aj. Bylo by prehnane tvrdit, ze vsechny filmy jsou prima, ted davali Nebudte policajta nebo Slovo policajta...to je vyslovene slabe. Ale v mnozstvi filmu lze rozhodne najit zajimave kusy - Muz ve spechu, Carambolages, Borsalino aj.
  • jen Zorro

    je hezkej a super ale bohužel jen jako Zorro,Zorro forever hero!!! *4*
  • Gratulace

    Joyeux anniversaire, bonne santé et bonheur. Vous êtes mon idole toute ma vie. John *14* *4*
  • Alain není až tak dobrej jako Belmondo , Brice a spol.
    • Brice se proslavil jen díky Vinetuovi a i když ho zahrál bezkonkurenčně těžko se může srovnávat s Delonem, který toho natočil x krát víc .
  • Ikona a jedna z nejvýraznějších osobností francouzského filmu.

  • Alespoň na dálku připíjím k Vašim narozeninám monsieur Delon,přeji hodně zdraví štěstí.Díky za Vaše filmy. *3* *4*
  • Delon

    Mám stejný názor na filmy p.Delona. Nezapře svou výraznou osobnost.Před dvěmi roky natočil třídilný televizní film Frank Riva a pro slušný úspěch a ohlas v minulém roce další tři díly. Mám první tři na kazetě, ovšem ve fr. jazyce.Naše televize se chová k Delo- novi macešsky.Sem tam něco.Myslím, že by se nás našlo víc,kteří by rádi vi- děli jeho nové i starší filmy.
  • Alain Delon

    Velmi obdivuji Alaina Delona pro jeho výraznou osobnost a ráda bych si koupila na kazetě nebo DVD film Černý Tulipán a také plakát. Děkuji
  • email na A.D.

    ahoj, email na Alaina najdeš na netu na jeho stránkách, myslím, že těch neoficiálních. Je to email do Švýcarska na jeho "tajemníka" Ten mu emaily přepošle. Minule mi ten tajemník odpovídal na můj email. Věřím, že ho Alainovi dal. Hodně štěstí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit