Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Dneska má A.D. 70. narozeniny:)
  • evelina

    GANG

    Už jsem si nastavila budík na 22:20, jsem zvědavá, co z filmu Gang uvidím. Také vůbec nevím, o co jde. Není uvedený ani ve filmografii AD, ani ve skupině Filmy. Je ze stejného roku jako
    "Smrt darebáka". Kéž by byl také tak skvostný. Necháme se Jaroslave překvapit.
    • Re: GANG

      Já tedy vydržel až do konce a teprve v
      poslední třetině filmu jsem si uvědomil,
      že jsem to už před nějakým časem viděl
      Mě se tenhle film zdál z celé té letní
      přehlídky asi nejslabší či méně povedený.
      Sice opět tvůrci čerpali z románové předlohy od R.Borniche podobně jako v
      Povídce o policajtovi ale ta se mi zdála
      povedenější. Horší je, že přehlídka Delonových filmů skončila. Bylo v jeho společnosti fajn a jen těžko budu teď v
      tv programu hledat náhradu.
      Jé, počkat,zrovna koukám, že příští pátek
      dávají zase francouzskou klasiku -
      Sto tisíc dolarů na slunci s Venturou a
      Belmondem. Tak to je bezva! Tyhle chlapíky řadím rovněž mezi své oblíbence!
      Akorát je nemilé, že to ČT1 dává zase
      pozdě večer. Tak zas Evelino někdy ahoj
      na foru!
      • evelina

        Re: Re: GANG

        Já jsem viděla ten film poprvé, ani jsem ho nedokoukala, tam se mi náš oblíbenec moc nelíbil. Měla jsem pocit, že je to spíš kriminální komedie, nikoli drama. Je fakt, že jsem u filmu opět usínala, ale i podle tvého hodnocení vidím, že jsem o moc nepřišla.
        Dík Jardo za upozornění na Belmonda s Venturou, ale ten čas.... 23:00 hod. - to je děs. Tak někdy na diskusi zase ahoj, dobře se mi s tebou povídalo.
  • miris

    :-)

    Vše nejlepší k tvým narozeninám hlavně hodně zdraví:-)přeje tvá o 50 let mladší velká obdivovatelka Mirka.:-)
    • Re: :-)

      Vše nej a hlavně aťˇnám ještě dlouho vydrží,neb takový chlap jako on se ještě nenarodil. Celoživotní obdivovatelka Zuzka.
  • Kniha

    Ještě nedávno byla k dostání Violetova kniha Záhadný Delon.Měli ji i ve slevněných knihách.Připadá mi dost objektivní a dobře napsaná.Snad ji nabízeli i v internetovém obchodě Vltava.
    • Re: Kniha

      Delon zazaloval aj vlastnu matku ked o nom napisala knihu a stiahol knihu z obehu.
      Ta co bola na trhu, myslis, taka stvorcova cierna? Prelozena z nemciny? Tam tiez zazaloval autora
      • Re: Re: Kniha

        Ty blbá slovenko víš houby o francouzkych filmech ! *13*
  • delon je každopádně pěknej chlap a měl spoustu krásných žen i mužů ale stejně zůstal sám přeju mu pěkné stáří a vzpomínám jak semi líbil
  • Krasavec

    Je to můj idol a naprosto můj typ.Je zvláštní,že v jeho případě se můj vkus nezměnil a zbožňuji ho od dětství.Tak od šesti let až dosud...je to má naprostá hvězda a nejkrásnější chlap co znám.Je mu víc jak sedmdesát a je šarmantní a osobitý stále. *3* Nakonec jsem zjistila,že můj muž je taky štír...a uch chápu co mají společného...sexapeal *1*
  • adresa

    Ahoj, ta adresa je lordbyron@lemel.fr, je to hotel, kde asi Alain pobývá, když je v Paříži a tam mu prý vzkaz předají. Ještě to nemám vyzkoušené, ale zprávu už mám rozepsanou. Teď často prohlížím youtube, když dáte do vyhledávače jméno Alain Delon, je tam toho plno, i plno ukázek z filmů. Je to super. Jen kdyby se ty filmy dali i někde sehnat. Koukala jsem, že v prodeji jich je jen pár, některé už mám, ale sháním Tony Arzenta, Doktor nebo Dva muži ve městě. Nevíte kde bych je sehnala? Díky moc.
    • Re: adresa

      Dva muži ve městě budou v televizi na ČT 1 11.8. A film Doktor bych také ráda měla, ale bohužel jsem na něj nikde nenarazila.
  • Filmy

    Zdravím všechny, kterým se Delon líbí a také si všimli, že mimo krásy výborný herec. Jen těch filmů je málo k sehnání. V televizi nyní něco běží, ale ráda bych viděla třeba Dobrodruhy, V plném slunci nebo Melodie podzemní, který jsem nedávno prošvihla. Pokud někdo takové filmy či další máte, nejlépe na DVD a v původním znění( jen ne s Trávníčkem!) ráda, bych si je koupila. Přeji všem sluníčkový den. AMF. *4*
  • Delon je žijící legendou již přes 50 let a jen málokterý herec měl takové charisma jako on.Za tak dlouhou dobu dokázal mnohokrát že má talent a nejenom hezký ksichtík a tak si stále budem moc připomenout jeho herecké mistrovství ve filmech jako jsou, Dva muži ve městě,Melodie podzemí,Rocco a jeho bratři či Dobrodruzi.
  • Delon

    Rád bych se dozvěděl něco o dnešní filmové tvorbě tohoto herce, jestli bych mohl dostat nějaké informace bych bych vám velmi vděčen. Alain Delon se mi líbí, protože mezi spoustou klišovitých postav, lze postihnout zcela jistě i hloubku jeho umění. S pozdravem Jaroslav K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit