Přejít na výpis diskuzí

Alan Alda

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako dítě jsem vždy spěchala domů ze školy abych mash stihla. Je to podle mě jeden z nejlepších seriálů co kdy byl natočen. Smích i pláč,pocitů vyvolá hodně *2* Dnešní děcka to nepochopí,čím to asi bude???
  • martina81
    Happy Birthday Alan *4* *5*
  • Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky k dnešním narozeninám.
  • narozky

    Všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • martina81

    Happy birthday

    Happy birthday Alan *4* *4*
  • stankova.lidka

    narozeniny

    Takže všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko. Vždycky si vás budu pamatovat jako Hawkeyeho Pierce z M*A*S*H *4*
  • M*A*S*H

    M*A*S*H mám střašne moc rad... A.A je suprr nej herec.. *3*
  • sumec

    mash

    Zbožňuju M*A*S*H
  • pan Mistr

    pan herec Alan alda to je kouzelník.Když jsem ho viděl to bylo něco super sa a niní mám celí serial na dvd vypalenej od kamaráda a koukam na něj každý den.vždy to člověku pomuže když mu neni nejlíp.
  • martina81

    Narozky

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a pohody
    Takový muži jako je Alan by měli být i ostaní hollywodský star. Vydržet skore přes padesát let s jednou manželkou a být jí i věrný..
    *4* *14* *4*
  • marlon83

    Tričko M*A*S*H 4077 th

    Alda a serial mash je nerozlučitelná součást mojeho života. Tričko Mash jsem hledal dlouho a našel jsem ho na stránkách WWW.XAVIER.CZ, jediní v České republice kde se dá toto triko sehnat... nosím ho jak vlastní kůži. Je to úplný umělecký unikát... *5*
  • Super herec

    Měl jsem tu čest být k tomuto skvělému herci přirovnán, ne snad obličejem ale prý máme podobné charisma a možná větší lichotku mi nikdo neřekl, protože si ho jako herce skutečně vážím, to co předvedl v Mashi byl skutečně výkon. At v roli vtipálka tak hlubšího člověka.
  • aaalexa

    Humor

    V serialů m*a*s*h byl úžesný hlavně v postoji nezávoslého vtipáka kterému nedochází elán ani na místě kde lidé umírají.Zahrál to velmi dobře a tak opravdově jak sem ještě nikoho takhle procítit film neviděla.Je to určitě úžasný člověk a i když je tet o hodně starší než když hrál v serialu m*a*s*h stejně když se mu lidé podívají do oblyčeje tak vidí toho známého,mladého a velmi talentovaného herce *4*
  • mitsubish

    Super

    Jeden z nejlepších herců co žijí.. Hlavně ať mu to zdraví ještě hodně dlouho vydrží *3*
  • sexy chlap

    miluju ho.hlavně v seriálu M.A.S.H tam byl dokonalý. *4* přeji mu hodně zdraví.
  • greene

    Happy B-day

    Všechno nejlepší bezkonkurenčně nejlepšímu herci!
  • martina81

    Narozky

    Vše néj štěstí, zdraví.... *4*
  • Re: Re: Reakce

    Stále se M*A*S*H opakuje.....Rada:je to dlouhé asi 20cm,někdy stříbrné,někdy černé,má to spoustu tlačítek???....ano správně ovladač.Když tě to neba,stačí jej použít. *1* *7* mash je prostě supr
  • Alan Alda

    Alan Alda je skutečně dobrý herec.Seriál Mash sice není můj nejoblíbenější,ale není špatný.Časem mě však omrzel a dívám se spíš na jiné seriály.
  • suprovej

    Za mlada byl hezký.A v MASH je taky suprovej.Moc se mi líbí:) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit