Přejít na výpis diskuzí

Alan Alda

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HAPPY BIRTHDAY!!

    Všechno nejlepší,Alane,k Tvým narozeninám *15*
  • Sháním

    Ahojky. MASH je fakt nejlepší seriál všech dob. Nemáte někdo natočený všechny díli? Zaplatila bych veškeré výdaje. *4*
  • BLOG

    Zcela novej blog o seriálu M*A*S*H a jiné *8* Budu ráda,když se přijdete juknout a písnete mi i něco do komentářů *15* Tak se těším *5*
    www.verka.burghardova.sblog.cz
    *3*
  • PICTURES

    Takže lidišky,přidala jsem do fotogalerie Alana Aldy nějaké pěkné fotečky. A že jich je docela dost! *5* Ale objeví se až za několik dní *9* Ale musíte to vydržet *3*
    Jinak musím říct,že Alana Aldu ouplně nejvíc zbožňuju *14* Je to nejúžasnější herec na světě *14* A jako Hawkeye v M*A*S*Hi byl naprosto okouzlující *15* Jeho hlášky mě vždycky pobaví ouplně nejvíc *1*
    Takže páčko *3* Já zas někdy nějaké fotky přidám,ju? *3*
  • NADHERA

    je bozi a va MASHi je jeste navic krasnej! MUCK!!! *14*
  • Alan Alda je fakt výborný herec *3* Všude kde jsem ho viděl hrál výborně a chtěl bych se s ním někdy setkat!!!!!! *3*
  • nej

    pan Alan Alda je ten nejlepso herec aspon teda podle me.MASH me bavi a asi ani nikdy bavit neprestane,znam i uz jednotlivy doly na spamet a kamaradi mi rikaji ze sem blazen ale tak kazdej sme nejakej ze. *1* .kdyby Alan Alda neztvarnil genialni roli Hawkeyo Peirce v serialu MASH asi by me to ani nebavilo.Chci rict ze by to bez nej nebylo vono *4* .Je to velice inteligentni,galantni,vtipny a hezky muz. je proste nejjjjj.........a myslim si ze se na tom se mnou shodne vice lidi *4* mam ho strasne rada *14*
  • AA

    Alan Alda je skutocny herec. Ked som sa pozrel na jeho celu filmografiu cumel som s otvorenimi ustami :). Je to herec s velkym H. Urcite nielen pre mna ostane nevzdy Howkeye Pierce-om. Tu postavu zvladol bravurne. Poklona.... Alan Alda rulezzzz
  • PODPIS!

    Prodám podpis A.A. na Autogram kartě. ( mám i jiné herce) cena dohodou mail cost@centrum.cz tel : 604109975
  • *3* Pan Alan Alda je báječný charismatický herec. Krásně se mu smějí oči.Bez něj by M.A.S.H nebyl M.A.S.H.em.
  • PORAD TE

    V týdnu jsem cetla ze Alan Alda je jen pseudonim *7* pri se jmenuja Alphonso joseph D Abruzo a je italoamerican.Ale na zadnych srankach mashe a ani na jeho strankach o tom nic neni.Je to pravda.No a mash je proste suuuuuuuper videla jsem ho nejmin 100krat a porad me moc bavi.Alan Alda je i uzasny herec proste dokonali *14*
  • Prostě pan Filmař ... *5*
  • Je úžasný...

    Myslím si,že A.A. je šarmantní,charismatický a vtipný člověk.Strašně moc se mi líbil v MASHi,kde ztvárnil geniální roli.Je super,MASH jsem viděla už x krát a nikdy se mi neokouká. *1*
  • Je úžasnej....Alda i seriál... :-D

    A to říkám hlavně proto,že když jsem byla malá,byl to pro mě večerníček...no...vlastně až doteď...hotová závislost. (Zvláštní,že ostatní koukali na Včelku Máju *1* ) *14*
  • THE best of all

    Dle mě je to nejlepší herec který tady kdy byl a bude .... Zkrátka pravá osobnost!!
  • A.A je brilantni,sarmantni a velice nadany herec.Nesmime ale zapominat,ze je to herec mnoha roli,ktere take ztvarnil skvele(Letec...)Cisi z nej radost ze sve prace a to z jakym zapaleni se pousti do vsech svych cinosti,at uz je to psani scenaru,rezie neno hrani je zavidenihodne.Vzdycky mu budu fandit a podporovat ho.
  • Hawkeye a M.A.S.H.

    Serial jsem si zamiloval v roce 1994,když ho začala nova vysílat.Moje láska trvá dodnes.Alan Alda alias Hawkeye je velký herec.M.A.S.H. je seriál který nás rozesmál i rozplakal.
  • Hawkeye

    je fakt super, nechápu to fuj o pár vzkazů předtim... miluju MASH!!!!!
  • alda

    je to fakt best herec v mash byl skvěly alan alda best
  • Alda

    Alan Alnda je legenda. MASH je neskutečně povedený seriál vylepšený o epizody, které napsal a tyto většinou i režíroval právě A.A. Tento komediální seriál v této kvalitě (A.A.) asi přesahuje vžechny požadavky diváků. Motiv byl vybrán zcela brilantně a zpracování mě uchvacuje. Mobilní vojenská nemocnice uprostřed války v Korei obrněná jak já říkám "vážným humorem" jejího personálu, který dokáže, i přes hrůzy které se odehrávají den co den, zlehčit atmosféru nějakým tím vtipem v čemž vynikl právě A.A. se stala mým "druhým domovem".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit