Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný herec, jeho smrt mě moc zasáhla, byl je a bude mím nejoblíbenějším anglickým hercem. At je mu tam nahoře dobře.
  • Ňemožem tomu uverit. Citim sa veľmi zle. Ňevuem čo robiť. Ňeobdivovala som ho veľmi. Ale mala som ho veľmi veľmi rada. Už ňeviem ani čo napisať mám ho veľmi rada. Uprimnu sustrasť. Ahojte
  • Upřímnou soustrast
  • Byl záhadný a tajemný, v jeho tváři se muselo číst velmi ctlivě abychom porozuměli,byl jednou z těch nejzářivějších hvězd,které vídáváváme na obloze a já si myslím, že ji budeme vídat stále.
  • temprence
    Odešel pan herec. *9* Nikdo ho nenahradí a bude chybět.
    Alane, odpočívej v pokoji. *9*
  • *9* *13* RIP. Je to škoda že po Davidovi Bowiem dnes odešla další osobnost.
  • Je to strasna vec, moj oblubeny herec, myslim ze nam bude vsetkym velmi chybat. :(((((((((( dufam, ze ked zomrel v kruhu rodiny a priatelov, tak tam kde je teraz sa ma dobre, zasluzi si to. skvely herec.
  • R.I.P škoda takových lidí
  • Všem nám bude moc scházet. Odpočívej v pokoji!
  • Alan Rickman. To je na dlouhé vyprávění, mohla bych o něm mluvit hodiny a nikdy bych neměla dost. Na to, že mu je skoro 70 je k neuvěření, že se do něj dokázala zamilovat 18letá holka jako jsem já. Je neuvěřitelně charismatický, miluju jeho hlas a jeho pohled. Je mi smutno z toho, že tak dokonalý člověk je tak nedoceněný. Zaslouží si mnohem víc za svůj neobyčejný talent. Kéž by mu bylo aspoň o 30 míň. *9* *14*
  • Alan je nejlepší a taky zůstane. I LOVE YOU ALAN!! ♡♥:-):-D↑
  • mamba
    už jsem tu dlouho nebyla, takže opožděná gratulace ke sňatku. Moc Vás oba obdivuji a oběma gratuluji *14*
  • Severus Snape je nejlepší společně s Bellatrix Lestrangerovou moje nej postavy z HP! :))
  • Všechno nejlepší si nejlepší herec doufám že se dožiješ ještě mnoha svých úspěchů a nejmíň 80let *3* *4* *14*
  • Happy b-day! *8* *14*
  • Všetko najlepšie :) *14*
  • Miluju tě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je mi 12 let a jsi můj nejoblíbenější herec. Já vím že nejsi zrovna ten nejmladší, ale jsi skvělý herec a režisér. Kdybych se měla jak dostat na premiéru Harryho Pottera ,byla bych ten nejštastnější člověk na světě mimochodem VŠECHNO NEJLEPŠÍ *14* *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám ;)
  • Všechno nejlepší k tvojím 68 narozeninám.
    A doufám že tě ještěstihnu potkat když je mi tepr 12 let.
    A hlavně hodně úspěchu a good filmů. *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit