Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si myslim,ze je vyborny herec,mozno na veku nezalezi,ale kedze mam 15 za manzela by som ho asi nechcela,ale na 58 by som ho netipovala,mate pravdu ze vyzera mladsie(tak 40az45)
  • Alan je prostě cool man a že mu je tolik kolik mu je. Mějte se a zase někdy napište ahoj Alánku.
  • ..

    Jo taky doporučuji ty stránky... a i když mu je 58.. tak je úžasnej .. a já si myslím, že na věku nezáleží, pro nás bude vždycky úžasnej a svobodnej..
  • WWW

    Mě se Alan líbí hlavně jako Snape můzete si ho prohlídnout i na www.alanrickman.cz mějte se hezky a ahoj
  • Krasavec

    To čubrníte,ccccccccccccccccccoooooooooooooooooooooo???????????????
  • Milujete ho? NO JASNĚ!!!!

    Málem mě klepla pepka, když jsem zjistila, že mu je skoro šedesát! Vždyť na to vůbec nevypadá!!! Je totiž úžasnej a milej a přítulnej a krásnej a taky úžasnej... áááááááááááááááách, Alánku!
  • Myslím, že na věku nezáleží.. vidíš ty dědky co jdou proti tobě na chodníku a je jim 58 a vypadaj na 105.. to se o Alanovi říct nedá vždyť jako Severusovi bych mu řekla tak 40 let.. a i v normálním životě méně.. čao..!
  • GoodMan

    že ujde, je to nejnádhernější a nejvic sexy herec na světě sice je pravda, že by mohl být mým dědečkem, ale stejně bych ho chtěla je fáááááááááááákt sexy a můj miláček
  • Noo,podle mě je Alan úplně nejlepší herec,kterýho znám.Sice je už trochu starší,ale je úžasnej.Někdy bych se s nim chtěla setkat.A jako chlap je i docela sexy.Prostě cool man:-))
  • Alan Rickman

    JAk ujde jako chlap? Je úžasnej... sám o sobě.._
  • super buh

    Alan je naprosto super herec. Nejlepsi je v Harry Potterovi ve Smrtonosne pasti. A docela ujde i jako chlap.
  • sexiboh

    o, alan ty si tak nadherny. aby si vedel miluji te z celeho me srdce. i love you snapik tve drahe maja a lucydi
  • Alánek

    Myslím, že je to úžasný herec. Lepšího nenajdete. Být tak jeden den v jeho přítomnosti..!!!!!!
  • Alan

    Rickman je fakt dobrej!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit