Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZDRAVIM CECHY

    Hi. Moji agenti mi sdělili,že se zde nachází diskuzní fórum a přeložili mi pro vás několik vět. Velice Vám děkuji za Vaši přízeň,budu se snažit Vás nezklamat a pro vaše potěšení budu hrát jen ve vybraných filmech ty nejlepší role.Všechyn Vás moc zdravím. Cheerio
  • Alan

    Alan Rickman je jeden z nejlepších herců,které znám a na svůj věk vypadá ještě hezky.
  • Netuším, to jaké míru mohu skutečně objektivně posoudit herečkou kvalitu rolí Alana Rickmana, nicméně musím konstatovat, že jeho ztvárnění Severuse Snapea se mi zdá mimořádně povedené.Viděla jsem Rickmana i v další roli - Šerifa z Nottinghamu - v Robinu Hoodovi - i tam mi přišel absolutně the best.Zkrátka a dobře má v sobě takové to typicky anglické charizma.
  • Alan

    Tezko mohli na roli Severuse Snapa najit nekohojinyho nez je Alan Rickman. Je to jeden z nejlepsich hercu a navic se na tu roli hodi.
  • Dark Harbor

    Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde bych mohla sehnat film Temný přístav (Dark Harbor). Pořád ho marně shánim.. Jinak ať žije Alan! Jsem moc ráda, že existuje někdo takový jako je on. Díky a ahoj
  • profesor..

    Severus je prostě neodolatelný a výjmečný to se musí nechat,je dobře,že ho hraje Alan,ale Severus je prostě úžasný,ale bohužel neexistující a ještě lepší je Lucius Malfoy,jo mám zkrátka smůlu miluju vymyšlené postavy...
  • Re:Jannula

    Nápodobně...
  • na to ze vetsina holek zboznuje daniela tak ja zboznuju Alana a Jasona Isaacs. Jsou to oba charismaticti a uplne bozsky chlapi:))
  • pro V.ciko

    My jsme taky rádi, že se náš takzvaný fanclub Alana rozrostl já jsem zase na něj moc mladá a věčina lidí si myslí, že jsem blázen, ale už si na mně zvykli... jinak .. myslím, že nejsi blázen, měla jsem Alanovu fotku na lyžáku. a naší učitelce se taky líbil... tak myslím, že se líbí.. i většině starším ženám. Jinak... přidala jsem pár fotek Alana tak teď už jen čekat jestli je schválej.... Jinak všechny zdravím už jsem sem dlouho nepsala, ale nemyslete si, že na vás zapomínám vaše vzkazy si pečlivě čtu... zase se brzy někdy ozvu.. mějte se krásně.. a V.Ciko... bu´d nám a Alanovi věrná... :¨))))
  • Alan

    Alan je naprosto skvělej.Líbí se mi všechny jeho role.A i ve svym věku vypadá naprosto super.To se snad slovy ani nedá popsat.Je to prostě PAN HEREC!Jak v divadle tak i ve filmech :-)
  • to bylo hledáního

    Nazdar fanynky,jsem stará větev a všichni ti Cruisové apod. šli mimo mě , ale když jsem doprovázela svého potomka na HP,tak se to stalo a já se ve svém věku normálně zakoukala do Alana. Má to své výhody se svým partnerem můžu koukat na akčňárny , když za padoucha máme Alana,tak mi nevadí ani BW. No už mám s ním pár filmů zkouknutých , ale prý co se to hrabe na divadlo. Jinak jsem moc ráda , že jsem vás našla,protože kdybych doma přiznala , že jsem žrout Snapea,dětičky by si už ode mě nic nevzali,co kdyby......
  • Charisma

    Alánek má super postavu a dost dobrej zadek! ;-)
  • =)

    Páni. Připadala jsem si blbě, když se mi líbí... řekněme o DOST starší chlap, ale Alan je naprosto úžasnej. Jestli je tady někdo, kdo zastává tento názor a byl by mi ochoten napsat, ať to neprodleně udělá!!! Doufám, že tu nejsem nejmladší :D
  • Ach ta láska

    Alánek je nejlepší!!! (I když ta fotka u hlasování není nic moc)
  • UF

    Konečně jsem zjistila, že existují i jiní blázni do Alana jako já. Jestili někdo máte nějaký hezký fotky buďte tak moc hodný a pošlete mi je na e-mail. Dík a zdravím všechni fanatiky do Alana.
  • krasavec

    Je úúúúžasnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Herecký Bůh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Miluju ho,prostě ho zbožnuju a viděla jsem nedávno Alánka ve filmu Love Actually(Láska Nebeská)...DOPORUčUJU!!!!!Je tam úžasný!!!!Právě to vyšlo na Kazetách a DVD,tak ty,co ho žerou,at si to na 10000000000000000000000000000000procent pújčí!!!!Alane,I LOVE YOU!!!!!!!
  • Super

    Čím je staršíé, tím je hezčí!!!!
  • Ahojky! Podle mě je Alan pořád úžasný a má dobrou postavu . A mimochodem máte pravdu, jeho filmy na ČT moc nedávají! Vždyť jen jak dlouho jim trvalo než dali Harryho Pottera! A byl skělý v Dohola i v Galaxi gwest, jeho filmy jsou skvělé jen mě mrzí, že jsem je všechny neviděla,(hlavně Rozum a cit)!
  • Je boží

    Je zkvělej herec a ještě zkvělejší chlap

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit