Přejít na výpis diskuzí

Alan Rickman

OSOBNOST 31.12.2006 
374 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší! :))
  • To je neuveritelne. Pripada mi to jako vcera, kdyz Alan slavil jeste sve 62.narozeniny :) od te doby uplynulo uz 4 roky. Jak rychle to utika..ale i tak..preju mu vsechno nejlepsi, hodne zdravi a spustu dalsich krasnych roli ve filmech a divadlech :))
  • všechno nejlepší *4*
  • thepetrinka
    měla jsem s přihlašováním stejnej problém, ale pak jsem zjistila že po napsání nicku a hesla nesmím potvrdit přihlášení enterem ale musím prostě mechanicky kliknout na přihlásit.. od tý doby mi to funguje úplně normálně :D
  • thepetrinka
    Jojo, absolutně s tebou souhlasím :D
  • lucynaa
    No, je mi sice teprve patnáct, ale narozdíl od jiných holek v mém věku, které se prohlašují za fanynky dnešních ubohých 'hvězd' typu Seleny Gomez, mám velice ráda Alana Rickmana. Je mi fuk, že je starší skoro o padesát let, je to neuvěřitelně charismatický a talentovaný herec. Jeho hlas je uklidňující a vždy působí tak .. tajemně. Postavu profesora Snapea jsem milovala od začátku a bylo mi jedno, jestli je zlý nebo není. To, že se na konci ukázalo, jaký je hrdina mě v tom jen utvrdilo. Potom se mi taky líbil ve filmu Rozum a cit v roli sympatického plukovníka Brandona a po celý film jsem nechápala, jak mu Marianne dokáže odolat. On je určitě jedním z lidí, s kterými bych se jednou chtěla setkat.
  • Alan Rickman je nejlepší herec na světě, a jejodvážnější postava v HP. *14* *4* *4* *3* *15* *14* *14* *14* *14*
  • BluEbEatS
    OOOOOOo. On je tak žhavý! Když ho vidím pomalu se neudržím, jak sem rozpálená! *14* *14* *14* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *2* *2* ♥♥♥
  • Já Alana řeším už přes dva roky.Postavu Severuse odjakživa.Zaujal mě tím svým odlišným přístupem k harrymu potterovi,byl takový ,,zlý´´a přitom nebyl.Pak když jsem zjistila s kamarádem ,když jsem si přečetla hp7,že harryho chránil a milovla jeho matku,mě i mého kamaráda to fascinovalo-stal se naší nejlepší postavou z harryho pottera.Pak nás napadlo zjistit si,kdo ho ztvárnil(jméno alan rickman jsem neznala,ale filmy nějaké jsem viděla,tř.Robin Hood).Propadli jsme k řešení o Alanovi snad ještě víc než u Severuse,ani nevím proč..ale i po těch dvou letech..co téměř denně si na něj aspon vzpomenu když už nezajdu na jeho stránky,je zajímavé,že mě Alan neomrzel..a neomrzí.Viděla jsem s ním následně Smrtonosnou past,Lednového muže,Rozum a cit,Rasputin,Láska nebeská a parfém příběh vraha.Ve smrtonosné pasti zahrál dobrého záporáka a u mě předčil i Bruce Willise,v *3* v lednovém muži hraje trochu komickou roli *3* a v rozumu a citu zase kladase.Asi v těchto filmech se mi líbil nejvíc,nepočítám robina hooda(jenž zná odjakživa) a harryho pottera,ale to je také něco jiného pro mě,protože severuse od alana odděluji,aspon se to snažím.S.je má oblíbená knížní postava a A.zase herec,na kterého bych ovšem zřejmě nepřišla nebylo by Severuse.Dao by se ale říci,že Alan mě prostě dostal více než Severus,a to je co říct *7* Vím,že se jedná o toho a samého,ale já prostě S.beru jako postavu z hp,která umřela a Alana jako herce,jenž nevím čím mě tak dostal.Nedalo by se říct,že ho miluji,ani ne to,že je to můj idol jako u jiných Robert Pattinson..když ho vidím nerozplynu se ,ale přesto mě k němu něco přitahuje..cítíím kněmu něco,co jsem ještě nikdy necítila.Asi má fakt charisma! *5*
  • JOo ALAN RICKMAN je fakt dobrej jako respekt.Je to muj nej herec poprví jsem si ho všimla v HP je SEXY *15* *15* *15* *15*
  • mamba
    najdeš ji na adrese "Neoficiálního fanklubu Alana Rickmana" www.alanrickman.cz *14*
  • Alan Rickman...jsem na tom asi jako určitě mnoho dalších slečen :P Z Harryho Pottera mi v paměti nejvíc utkvěla postava Severuse Snapea,uplně jsem mu podlehla i přesto,že není typ krásného muže je neskutečně charismatický a tajemný. Miluju ho *14* *14* *14*
  • úplne súhlasím *14*
  • Ahoj lidi mohla bych poprosit o Alanovu adresu??? nechci ji pro sebe ale pro svou mladší sestru je velkou fanynkou SEVERUSE a já bych jí chtěla dát právě autogram ale neznaám jeho adresu, tak jestli by jste byly tak hodní a pomohly mi udělat radost mé sestřičce *1* . prosím o zaslání adresy na tento email - euriketa@seznam.cz . Díky mooooooc *3* *15* *2* *1*
  • veronicok
    všechno nej a ať se ti daří :*
  • Web-prosba

    Mohla by ch mít prosbu? nemáte někdo odkaz na něakou stránku o novinách z HP ,nebo přímo o Severusi Snapeovy(Alan Rickman) Kromě : alanrickman.cz a snapeova.blog.cz(tyto stránky mám očíhlé)
    Nezáleží na tom,v jakém jazyce stránky jsou..budu ráda za cokoli.Kdyžtak se prosím ozvěte na dark-dragon.blog.cz (tam trávím nejvíce času) děkuji.

    ještě něco,nevíte jak je možné,že když se přihlásím tady na osobnostech na svůj profil..tak při přidání příspěvku se mi to automaticky odhlásí?
  • anonym

    Jestli je někomu 20 nebo 60 to už je jedno. důležité je, že ty Alane dokážeš okouzlit lidi jakého koli věku. umíš jediněčně hrát a doufám že nikdy nepřestaneš hrát. protože to by svět ztratil veškerý smysl bez tebe. miluju tě.
  • Re: Fanoušci

    Byl nejlepší od začátku do konce. I v Rozum a cit se mi líbil...ten film jsem viděla poprvé s mamkou, když jsem byla ještě malá. :) Stejně je horzné, jak ten čas letí!
  • agnes1111

    Re: Fanoušci

    Počítají se předchozí díly HP? Dejme tomu od 5. dílu? xD
  • Fanoušci

    zdá se mi ,že se tu to něak moc plní(a nejen tady) od té doby co spatřila druhá část sedmičky světlo světa.Ale stejně,mi praví fanoušci jsme ho milovali ještě před tím než vznikl film a to je dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit