Přejít na výpis diskuzí

Alena Antalová

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Presne jsem myslel, ze Diwa Swina má pravdu
  • Zas dalsi nase "celebrita", kdy ty nase "celebrity" konecne pochopi, ze o jejich "herecke vykony" v Pojistovnach, Ordinaciich ... nemame zajem?
    • Luky1987
      Presne
    • Hele klidni, jo?? Četnické humoresky je skvělý seriál, který nemůžeš srovnávat s blbostma typu Ordinace a jiné příšernosti.
  • martina81
    Paní Alenko, přeji Vám vše néj ke krásným narozeninám, hodně, štěstí, zdraví,lásky a rodinné pohody *4* .
  • Pani Alenko, teprve po letech, protoze zijeme v Australii jsem mohla sledovat serial Cetnicke humoresky a specielne vas jsem si velice oblibyla, jste velice krasna a mila zena, mate krasnou rodinu, je to velke stesti a proto vam ze srdce preji, aby vas to stesti nikdy neopustilo a do dalsich roku vam priji take hodne uspechu v herectvi a hlavne zdravi cele rodine
  • Dobrý den,jelikož nevím jak jinak, tak alespon touto cestou chci paní Aleně Antalové a celé rodině popřát ohromnou spoustu štěstí a zdraví. Nevím jestli je možné, aby paní Antalová toto četla, ale v každém případě má můj ohromný obdiv. Jde mi už na padesát a tak krásnou ženu s neuvěřitelným štestím ve tváři jsem opravdu nepotkal. Mějte se moc a moc hezky. *3*
  • Paní Alenp,vraťte se na obrazovku.Chybí tam vaše tvář. *3*
  • Divadlo

    Stejně jí to ale nejvíc sluší v divadle.Mezi všema vyniká a hezky zpívá, jsem ráda,že se vždycky trefím na predstavení,kde hraje :)
  • Anička

    Aničkou to začalo, a Aničkou to končí. Anička jest to štěstí, a linka budoucností, po té skutečnosti že Anička není. Skončila i Pojišťovna štěstí a jest ze seriálu Dallas! Aničko děkujeme za v šechno dobrounoc. *4*
  • to je ta,

    co zpívala Bambulku *3*
    • misaki14jap

      Re: to je ta,

      ano, ano, to je ta co nazpívala Bambulku..kdoby to řek??? Písničky jsou moc hezké. *3*
  • narozky

    milá aleno vše nejjj k t vým 37 narozkám přeje aneta *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit