Přejít na výpis diskuzí

Aleš Burket

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • superstar

    *14* njn Aleš je prostě nádhernej!!!Mám ho ráda a fandila sem mu,škoda že vypadl *9*
  • hmmm... to je alespon kus

    kdybych ho potkala na ulici tak na nej hnedka skocim a uz ho nepustím takového pekneho kluka na ulici tak casto nepotkáme... ano tak co si budeme nalhávat????
    • Tak to teda chudák můj brácha :-DDDDD
  • aleš

    já ho úplně žeru!! *8*
  • Božský Alík

    Já ho prostě zbožňuju!je krásnej!já jsem mu posílala hlas! A on vypadl *9* Miluju miluju miliju *14* *14*
  • alešek

    Aleš je milej,hodnej a citlivej kluk.Sice někdy vypadal arogantně,ale to jenom kvůli tomu,že mu bylo ublíženo.Alešek dobře zpívá,sice ne nejlíp z celý desítky. *3*
    • Re: alešek

      ahoj,Aleš je můj brácha,a mám ho moc ráda *4*
  • ahoj škoda že vypadl? *3*
  • ahojky byla jsem tvoje faninka?
  • Neeej Aleš

    Tak i když Alešek dneska vypadl, tak pro mě bude ten nej. A i když někdo tvrdí že neumí zpívat, tak pro mě zpívat teda umí, je strašně moc klááásnej, hodnej, citlivej klučina a ještě toho hodně dokáže. Rozhodně mu držim palce. Takže Alešku, drž se a všem těm, který tě podcenujou to natři!!!! Mám tě stlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašně moooooooooooooooc ráááááááááááááda *14*
  • ahoj vsem..chci vas vsechny poprosit,ktery fandite Aleskovi abyste mu poslali co nejviiiiiiiic hlasu,protoze on tam rozhodne ma co delat a do dnesniho showbyznysu se stopro hodi,jelikoz skvele vypada a skvele zpiva..kdyztak pisnete na muj mail a pokecame si......ALESKUUU MILUJUUUU TEEEEEE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Holky máte smůlu

    Nechci vám kazit radost,ale Aleš už je zadanej,tak prrrr.... *13*
    • Re: Holky máte smůlu

      máš pravdu *3* ,hele ještě jednou napíšete žeho milujete *13* tak uvidíte *5* *16* *1* .
    • Re: Holky máte smůlu

      ty maš smulu nadhero *5* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit