Přejít na výpis diskuzí

Aleš Burket

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHOJKY JE TO OSTUDE TZE NEVIS EHO MISTO NAROZRNI A ZNAMENI PS DOPLN TO TAM ZNAMENI LEV NARODIL SE 29.7 1987 MISTO NAROZENI CHOMUTOV *3*
    • Re: alešek

      hele do jaký školy?já chodím na betovenku v chomutově do 4.b a jsem jejich sestra 1.je aleš,2.je kuba *4* *13* *16* *4* *5* *5*
  • :))

    *1* *1* *1* *1* Nejdřív se chci vysmát těm 13letým holkám a omlouvám se těm, kterým jsem přidala! *1* *1* Ale Aleš je fakt dost pěkný a dokonce i já stará koza nad ním slintám, ale ten jeho zpěv není zas tak úžasnej! *9*
  • Alešku, ty si sakra hezkej kluk *14* doufám že vyhraješ!!!! *4*
  • čaute

    *14*Hejjj lidi ten Aleš je tak sladkeeeej hm jen když te tak daleko vidte *9*
  • alesek

    Ales je nejhezci a umi nejlip zpivat *4* *4* *4*
  • ALEŠEK JE PŘEKRÁÁÁÁÁSNEJ KLUČINA,PŮVODNĚ SEM SE NA SUPERSTÁR DÍVAT NECHTĚLA,ALE KDYŽ TAM JE ON,TAK TO BY BYL SNAD HŘÍCH! *4* A NAVÍC TAM MÁM TAKY KÁMOŠKU SOŇU PAVELKOVOU,TAK SE PŘECE MUSÍM DÍVAT JAK MŮJ MILÁČEK A KÁMOŠKA DOPADNOU.LIDI PODPORUJTE JE,POSÍLEJTE JIM OBOUM SMSKY AŤˇJE NA CO SE DÍVAT! *3*PÁČKO
    • Re: alešek

      není to žádnej tvůj miláček ty nádhero *5* ,je to můj miláček proto že jsem jeho sestra a má ještě bráchu *13* *5* *4* *5* *16* *4*
  • Klaasavec

    ty jo..Alesek je fakt pekny...sice zpev neni tak krasny jak on...ale neca *14*
  • Nevíte,co studuje za školu? *3* *3* *1*
    • Bys chtela vedet :-D
  • ALEŠ

    Ales je fakt super a doufam ze tuto sotez vyhraje znam kamosku ktera ho zna ze skoly a rika ze mocinky super a verim ji ale take to vim a proto mu nejen fandim ale drzim vsechny palecky dikes *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *5* *5* *1* *1* *1* *1* *5*
  • ...

    Aleš je super človíček moc mu fandím doufam ze bude aspon v prvni šestce *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit