Přejít na výpis diskuzí

Alessandro Preziosi

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nádherný, charizmatický Alessandro, prekrásny pohľad, skvelý herec, mužný, neuveriteľne príťažlivý, och škoda, že nie je na Slovensku *3*
  • Všetko najlepšie k zajtrajším narodeninám,ešte veľa úžasných filmov a filmových postáv ako bol Fabrizio Ristori.Veľa pozdravov aj Vittorii Puccini,boli jedným z najkrajších párov na svete.Elisa u nás frčí každý deň!
  • Všechno nejlepší k nadcházejícím narozeninám! Hodně štěstí a zdraví!
    S Viktorii jste tvořili nejkrásnější pár na světě!!!!!
  • Všechno nejlepší!! Tak Alessandra miluji, je to můj nejoblíbenější herec. Kvůli němu mam ráda celou Itálii *3*
  • Vššechno nejlepší *14*
  • Alessandro je môj idol *4*
  • Alesandro si ten nejkrásnějši chlap pod sluncem takový jako ty se už asi nerodí škoda kdybych tě potkala pred 20 lety asi bych se do tebe bezhlave zamilovala ale to sem se do tebe zamilovala i tak ♥ zavidim Victorii že tě klofla při natáčení Elisa z rivombrosy se vám moc povedla si tam krasny zamilovala jsem se jak do tebe tak do Fabrizzia děkuju ♥♥
  • jjannissekk

    Hej

    Vše nej k narozkám mu přeju!
  • narozeniny

    ahoj alexi přeji ti vše nejlepší k narozeninám a doufam že se zase někdz uvidíme . Tak to dobře oslav ,MOJA *14* *14* *14* *13* *13* *13* *9*
  • Re: dovolená

    Není jen Pauline, která tak dobře ovládá cizí jazyky ale i Ty Theresso jsi na tom tak dobře. Nicméně nemohu uvěřit tomu, že Alessandro Preziosi, který až tak moc nedává interview a je v italském tisku vedený jako nedostupný, že tento muž s červeným diplomem Ti potřeboval sdělit, že seriál Elisa di Rivomrosa pro něj byl tak zdrcujcí.
  • Re: Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

    Opravdu, také by mě to zajímalo, jaký jazyk tak bezvadně ovládáte, že můžete řešit i tak specifické otázky, díky
  • Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

    Pauline, tentýž dotaz jako na Theressu, v jaké řeči jsi diskutovala s nejmenovanou kolegyní Alessandra Preziosi?
  • Re: dovolená

    Technický dotaz, v jaké řeči jste vedli konverzaci?
  • Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

    NO VÁŽNĚ ZÍRÁM NA TO,CO SE TU PÍŠE!ALESSANDRA SICE NEZNÁM OSOBNĚ A NIKDY JSEM SE S NÍM ANI NESETKALA!TAK HO NEHODLAM SOUDIT!ALE VŮBEC SE MI NELÍBÍ TO CO TADY PÍŠETE!!!HRŮZA!!! *13*
  • alexandr

    všenejlepší *14* *14* *14* k tvým krásným 37 narozeninám *4* *4* *4* ti přejí tvojí fanoušci a kamaradka MOJA *13* *13* *13*
  • Re: Re: dovolená

    ale on byl na dovolené s nma a se svou rodinou letěli jsme tam společně... *3*
  • Re: Alessandro Preziosi je smraďoch

    Žasnu, jak na tak seriozních stránkách může někdo psát takové špinavé nehoráznosti. Podle toho tady italští herci vyhledávají neznámé Čechy, aby jim sdělovali dojmy o svém slavném kolegovi, to snad není ani možné vymyslet.
  • Re: dovolená

    super příspěvek, až na to, že Preziosi v Egyptě nebyl, natáčel v Tunisu a dovolené tráví se svou dcerou na Capri
  • dovolená

    hele alssandro na tu dovolenou v egyptě nikdy nezapomenu.ahlavně na to jak jsi říkal že nic horšího než serál elisa di rivombrosa tě nemohlo potkat.tak zas někdy v egyptě nebo na sardínii.budem se těšit.
  • Re: drd

    to jsme tady fanynky asi vsichni ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit