Přejít na výpis diskuzí

Alessandro Preziosi

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: výmyšlost

    tys tam byla taky. presne ja taky nesnasim kdyz nekdo o kamosech keca
  • moninqa

    Vše nej

    *7* K tvím nerozeninám Ti přeji jen to nej...ať se Ti daří v práci ať máš radost ze života, také hodně lásky, štěstí, zdraví, pevnou vůli.... Ti ze <3 přeje MoninQa *14* *14* *9* *14*
  • moninqa

    gratulace

    Všecičko nej nej k tvojim narozeninkám hodne štěstí zraví a lásky ti přeje tvoje faninka.... EvišQa*3* *14* *5*
  • výmyšlost

    Moc Vám to závidím, že jste s nimi mohla setkat osobně o něčem takovém se mi bude zdát celý život *4* Jsou to úplně normální herci a získali si sympatie celé mé rodiny *4* můj sedmnáctiletý syn se zamiloval do Vitorie a já jako matka do Alessandra. Když šel Elisa měli jsme každý oči pro ty dva. *4* Byli bychom mohli rádi kdyby jsme mohli získat autogram obou představitelů s podpisem. *4*
  • výmyšlost

    *3* tak by mě zajímalo který cvok si vymýšlí takové nesmysli o tom že se Alexandr nekoupe když jsem byla v Itálii na jeho premiéře v divadle a trošku jsme si povídali protože se známe z divadel chvíli jsem tam hostovala a byl úplně normální i s Viktorii a malou Elenou . Nemám ráda když se o přátelích mluví špatně *4*
  • Alessandro Preziosi je smraďoch

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Herecký idol Alessandro Preziosi (35) údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Alessandro neustále pracuje, je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila jedna jeho nejmenovaná ko­legyně.
    Alessandro Preziosi se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.

    No fujky, fujky...
    *9* *9*
  • drd

    Jseš nejlepší herec a nejkrásnější jsem tvoje fanynka!!! *14*
  • mgr

    *13* Si ten nej nej nej clap na světě. Žeru tě. *4* *14* *14* *14*
  • Alex

    PŘEJI TI VŠECIČKO NEJLEPŠÍ K TVÝM KRÁSNÝM NAROZENINÁM HODNĚ ZDRAVÍČKA ŠTĚSTÍČKA A SAMOZDŘEJMĚ LÁSKY DO DALŠÍCH LET TI PŘEJE MOJA . DOUFÉM ŽE SE BRZY ZASE UKÁŽEŠ V TELEVIZI V NĚJAKÉM SERIÁLU I S VIKTORII .ZATÍM AHOJ A POŘÁDNĚ TY NAROZENINY OSLAV.TVÁ FANINKA MOJA *14*
  • WOW!!!!!!!!!!

    No co dodat,krásnej,sexy chlap a ještě ke všemu hrál v mým nejoblíbenějším
    seriálu.Nádh era!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • fabri

    roprvé jsem zjistila jaký je opravdový muž když se dívám na elisu tak mi to tak připadá
  • Re: Elisa&Fabrizio

    a tady nejake klipy z filmu
    http://www.youtube.com/watch ?v=gK8aK6BvbK0&feature=related *3* *3*
  • Re: Fábra

    Ahoj, posilam ti nejake stranky.Potom mi napis jak se ti libili? Jinak pro informaci mam tady v cesku kluka, ktereho strasne moc miluji a ktery hrozne podobny Alessandrovi, ma ho nadherne oci..proto zboznuji je oba :)!!
    http://www.youtube.com/watch? v=Z28PpkXEbl8 *3*
  • DVD Elisa

    Kájo,já sice namám DVD,ale na stránkách filmového klubu - www.fdb.cz je rubrika dvd na prodej,tak to tam zkus najít. Ahoj *3*
  • DVD Elisa

    Ahojte!!!nema nekdo serial Elisa di Rivombrosa z ceskym alebo slovenskym dabingom???Prosim ak ano napiste!Dakujem *4*
  • Re: Fábra

    Plakáty ani fotky nemám,ale od dnešního dne(6.1.) opakuje TV Markíza Elisu v 15 hodin.Tak se dívej!!! *3* *3*
  • Re: miluju tě

    a na jake strance jsi videla to mimco?
  • Fábra

    Ahojky!jmenuji se Kamila,a koukam se na Elisu...tedy ..spise na Fabricia 24 hodin denne!Je opravdu uzasny!Nejim ,nespim,jsem cela uchvacena!Chtela bych vas pozadat o velkou laskavost.Zaslete mi vsechny CD,plakaty(nejlepe v zivotni velikosti) ,a dalsi ..budu vam velice vdecna!.. budu se pravidelne divat,jestli bude nekdo ochotny a zasle mi to ...kdyztak mi to napiste a ja vam zaslu moji adresu!je to pro me zivotne dulezite!!! *14* *14* *14* predem dekuji a zaroven zdravim fanynky Alessandra.a dejte si na me pozor,je jenom muj!!! *1* *14*
  • Charisma nadevše!!!!

    Alessandro je hrozně charismatický muž,není vyloženě krásný,ale má něco v sobě.Miluju ho *14* *14*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit