Přejít na výpis diskuzí

Alessandro Preziosi

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • výmyšlost

    *3* tak by mě zajímalo který cvok si vymýšlí takové nesmysli o tom že se Alexandr nekoupe když jsem byla v Itálii na jeho premiéře v divadle a trošku jsme si povídali protože se známe z divadel chvíli jsem tam hostovala a byl úplně normální i s Viktorii a malou Elenou . Nemám ráda když se o přátelích mluví špatně *4*
    • Re: výmyšlost

      tys tam byla taky. presne ja taky nesnasim kdyz nekdo o kamosech keca
    • výmyšlost

      Moc Vám to závidím, že jste s nimi mohla setkat osobně o něčem takovém se mi bude zdát celý život *4* Jsou to úplně normální herci a získali si sympatie celé mé rodiny *4* můj sedmnáctiletý syn se zamiloval do Vitorie a já jako matka do Alessandra. Když šel Elisa měli jsme každý oči pro ty dva. *4* Byli bychom mohli rádi kdyby jsme mohli získat autogram obou představitelů s podpisem. *4*
  • Písničky

    Chtěla jsem poprosit,jestli nekdo nemá odkaz na alessandrovi písničky.Kdyžtak pište na můj e-mail.Předem mooooc děkuju *5* .Sem do něj strašnej blázen *14*
  • Fábra

    Ahojky!jmenuji se Kamila,a koukam se na Elisu...tedy ..spise na Fabricia 24 hodin denne!Je opravdu uzasny!Nejim ,nespim,jsem cela uchvacena!Chtela bych vas pozadat o velkou laskavost.Zaslete mi vsechny CD,plakaty(nejlepe v zivotni velikosti) ,a dalsi ..budu vam velice vdecna!.. budu se pravidelne divat,jestli bude nekdo ochotny a zasle mi to ...kdyztak mi to napiste a ja vam zaslu moji adresu!je to pro me zivotne dulezite!!! *14* *14* *14* predem dekuji a zaroven zdravim fanynky Alessandra.a dejte si na me pozor,je jenom muj!!! *1* *14*
    • Re: Elisa&Fabrizio

      a tady nejake klipy z filmu
      http://www.youtube.com/watch ?v=gK8aK6BvbK0&feature=related *3* *3*
    • Re: Fábra

      Ahoj, posilam ti nejake stranky.Potom mi napis jak se ti libili? Jinak pro informaci mam tady v cesku kluka, ktereho strasne moc miluji a ktery hrozne podobny Alessandrovi, ma ho nadherne oci..proto zboznuji je oba :)!!
      http://www.youtube.com/watch? v=Z28PpkXEbl8 *3*
    • Re: Fábra

      Plakáty ani fotky nemám,ale od dnešního dne(6.1.) opakuje TV Markíza Elisu v 15 hodin.Tak se dívej!!! *3* *3*
  • Akorát je škoda, že u něj neni životopis.... *9*
  • PROSÍM POŠLETE MI NĚKDO VIDEO KDE UMÍRÁ FABRI.Neviděla jsem to a nejde to stáhnout moc prosím !!! Děkuji *9* *14*
  • miluju tě

    alessandro je prostš super a nejen jeko alessandro ,ale i jako fabrocio on je prostě krásný já mám jeho fotky všude vilepený já tě doopravdy miluju není to jen tak že jsi řekneš další bláznivá fanynka jsi fakt strašně moc pěky a viki je taky strašně krásná vi dva se k sobě tak strašně hodite že to neni eni možné *14* jo a abych nezapoměla já jsem ještě viděla na netu tu vaše krásné miminko to je hotový andílek *4* M.T.M.R jsi primě všechno já se sice jednou vdám a budu šťastná se svym suuuper klukem (snad) ale na tebe nikdy nezapomenu jwsi muj vzduck který dýchám jsi mé slunce které mě zahřívá když mě něco trápí vždycky sa podívám na tvoje krásné fotky a je mi zase dobře já na tebe nikdy nezapomenu vžidci tě budu milovat ale nikdy spolu nebudem já to vím a proto jsem ti to chtěla alespoň napsat TI AMO SEMPRE *14* nikdy nazapomenu nikdy přísahám *14*
    • Re: miluju tě

      a na jake strance jsi videla to mimco?
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • Charisma nadevše!!!!

    Alessandro je hrozně charismatický muž,není vyloženě krásný,ale má něco v sobě.Miluju ho *14* *14*
  • Foto

    27.10.2006 autor jménem Elisa psala,že na netu viděla fotku dcery Alessandra a Vittorie.Prosím,kde to můžu najít.Jestli tu fotku někdo máte přidejte jí do fotoalba Alessandra nebo Viki.Dík Paja *3*
  • Ach joo mě tam prostě ejdou dát žádný obrázky... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit