Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • venda419

    me se strašně luuuuuuuuuubiiii on a ten jeho usměv ten je kuaaaaaaaaaaasnej *14* *14* *14* *4* *4*
  • ...

    No moje segra je do neho hotova...ale zpivat umi a hhezkej je taky..nemate na neho nejaky kontakt??? *15*
  • zabulinka

    alexander

    nemate na nej naky kontakt ??
  • alexander rybak

    ahujky lidisky chtela bych sem se zeptat jestli tady nekdo vi alexandriiiskovu adresu...kde bydli...pisala sem do brava a oni mi tam pisli ze ji bohuzel nemaji *9* kdyby ste ji meli prosim vas mohli by ste mi ji napisat na maila jonald@seznam.cz byli by ste ohromny zlaticka *1* *4* *4* ...chtela bych sem se ho zeptat kdy prijede do cr. *4* ze by udelal naky faktickY uzasny koncert ete jednou moooc dekuji za ochotu diky a mej te se vsichni suplove *3* *1* *3* *14* *15*
    • Re: alexander rybak

      ked mu napišeš tak sa ho opýtaj aj na koncert v SR. *4*
  • ..

    Mě osobně se hodně líbí (mimo jiných)Roll with the wind
    • Re: ..

      mne sa lúúúbia všetkýýýýýýýýý... *4*
  • ......

    je heskej a spivat taky umi fesaaak
  • alexander rybak

    ahoj všechny mooooooc zdravím mám dva dotazy prosím pomůže mi někdo , díky předem
    bery blue
    1. Kolik měří alex rybak?
    2. Má holku ?
    díky moc zlata mějte se pěkně *3*
    • Re: alexander rybak

      Ahojky *4*
      já jsem zaslechla, že měří 183 cm a váží 70 kg *1* .
      A jestli má holku? Vedou se různý spekulace, takže stoprocentně to ví nejlíp jen on sám *14* *3*
      • Re: Re: alexander rybak

        díky moc jsi úžasná fakt *1* měj se krásně papik *14*
        • Re: Re: Re: alexander rybak

          Nemáš vůbec zač *1* taky se měj hezky *15*
  • petix

    Miluju

    Miluju jeho rošťácký rozcuchaný vlasy, miluju jeho andělský oči a miluju jeho okouzlující úsměv... a nejvíc co miluju je jeho hlas ..... !!!!! *14* *14* *14* *14*
  • clareeta

    Byla jsem tam... :-P

    Tož vážení a milí,

    je mou povinností a zároveň potěšením vám oznámit, že jsem byla až v předalekém Norsku, abych Alexe mohla spatřit na vlastní oči. A to hnedle medle dvakrát. Na jeho diplomovém koncertě v Oslo a na malém intimním rovněž velmi speciálním koncertě v Kvemmadokkje (Ulvik)... zážitek je to nepopsatelý. Alex je opravdu neskutečná sprcha zářicí energie (teda alespoň co se jeviště týče), v zákulisí je to už bohužel něco jiného. Oba koncerty jsem si neskutečně užila... a i když v Kvemmadokkje permanentně pršelo a já po deseti hodinách pobíhání venku a pozorování příprav koncertu měla v botách Severní ledový oceán, koncert se vydařil na výbornou a mokré boty vzal ďas *3*
    • petix

      Re: Byla jsem tam... :-P

      áááá závidím moc..... *14*
    • Re: Byla jsem tam... :-P

      Jé, tak to ti závidím *3* to musel být super zážitek *3*
  • Zdravím

    Ahoj všem *4* nevíte někdo, kolik má A. Rybak dioptrií a jestli na blízko bo dálku? *1* je to asi blbá otázka, co? *3*
    • clareeta

      Re: Zdravím

      Oficiální zprávy znějí, že má čtyři dioptrie.
      • Re: Re: Zdravím

        Tak ti děkuju moc za zprávu *4*
    • fairytale

      Re: Zdravím

      Nie newiem to. No a ani ma to nezaujima ale pokusim sa zistit a potom to tu dam *1*
      • Díky

        Tak děkuju moc *1* já vim, že je to divná otázka, ale jako perlička *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit