Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALXANDEEER !!!!

    Je absolutne UZASNY !!! Jeho vystupenia boli naprosto fenomenalne a dokonale!!!
  • Talent

    Krásně pracuje se svým hláskem a emocemi. Hezky fidlá a brnká. Krásně kouká. Konečně Eurovize vyhrál někdo, kdo má skutečně talent.
  • Michaela

    On!nejhezčí♥nádherný hlas♥uáá roztomilost nadevše♥tleskám a klaním se mu!jen tak dále! *14* *14*
  • heath.4ever

    alex

    tady ten týpek je skvělej..má překrásný hlas a jeho písnička "Fairytale" byla opravdu úžasná..myslím,že vyhrál oprávněně.Ale fandil jsem Aysel s Arashem;)ti byli taky dobří,no ne??;)
    • terik11

      Re: alex

      Ázerbík to měl vyhrát!!!! Bééééééééééé...(ale už od začátku mi bylo jasný že vyhraje Saša, dávali mu 95% na vítězství)
  • hodnoceni

    jako zarucene nema chybu konecne neco noveho a originalniho super bez jediny chybicky nadhera ostatni nemeli sanci *3*
  • terik11

    Juck na web

    Ahojky pokud jste fandové jukněte na http://eurovize.sblog.cz jsou tam oslavy Norů tiskovky s Alexem apod. spousta informací a navíc- do budoucna web plánuje rozhovor s vítězem ESC 2009.
  • alexander

    je uplene neeej, vcera dyz jsem ho videla vedela jsem ze uz tam nikdo lepsi nebude: je hezkej,mladej,umi zpivat,sklada sam pisnicky a hraje na nastroj-proste co lepsiho si prat!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: alexander

      joo, souhlasím:)..úplně parádní, včera jsem ho taky slyšela a řekla si - ten to prostě vyhraje:))..a taky se tak stalo, ještě s takovým náskokem;)
  • zuzka51100

    WooooW

    je skvelyyyy, ako to, ze som o nom doteraz vobec nepocula????
    ja to nechapem ... a je taky kraaasny
    -tomu sa hovori, ze vie spievat !!!!!
    *14*
  • Alex nejlepší

    Včera byl suprovej neuvěřitelný vítězství byl můj favorit už když jsem si poprví pustila tu pisničku
  • terik11

    AHóóój!!!

    Ahojky. Jak jste se dozvěděli o tomto zpěvákovi? *7*
    • sharrah

      Re: AHóóój!!!

      no,právě jsem se dodívala na Eurosongu na jeho výstup a zjistila jsem, že je úúúúžasnej. moc mu držím palečky :)
    • Re: AHóóój!!!

      no letos bude reprezentovat norsko na eurovizi a je favoritem má upe suprovou pisnicku drzim mu palce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit