Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gabi5111

    Link na CD

    http://rs602.rapidshare.com/files/2 37094838/alexander_rybak__fairytale s.rar tu mate ten link mozete stahovat =D *4*
    • gabi5111

      Re: Link na CD

      no tak tento link uz zrusili tak pozrem iny
  • destiny-hope.cyrus

    ♥♥♥

    *14* jak se umí nádhernš usmát *14* jak hází ty nevinný očka *14* jak nádherně zpívá *14* to všechno a mnohem víc na něm mam ráda *14* miluju to jeho video z eurovision... *14* nebo jak upe nádherně umí hrát na housle *14* psteě ho milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • natali.rose

    love

    před chvilkou jsem poslouchala písničky z jeho CD *14* je to BOMBA *1* TŘEBA KISS AND TELL, 5000 MILES,A TY HOUSLOVÉ BALADY
    NIC KRÁSNĚJŠÍHO JSEM NESLYŠELA *14* *14* I LOVE I LOVE I LOVE *14*
    A..L..E..X..- *14* *14* *4*
    • taana

      Re: love

      Jooo aj ja si to myslím, to CD je absolútne úžasné, nedokážem povedať naň jedno krivé slovo...Alex je ohromný talent, a jeho hlas má prekrásnu farbu. Od vtedy čo som videla Eurovision som sa doňho totálne zamilovala, niečo tak prekrásne ako Fairytale som ešte nepočula a ku všetkému to zložil sám, což väčšina slávnych intreprétov sa môžu pretrhnúť aby niečo zložili sami...

      PS : ďakujem za pochvalu tapety :D
  • natali.rose

    pěkné...

    jj ta tapeta je pěkná... *3* zítra odjíždím na 14 dní pryč a normálně už se mi stýská po alexovi *9* nebudu moci poslouchat jeho písničky *9* *9* *5* *16* *8* *9* ...a to cd mě taky štve a moc *16* ale třeba se ještě něco změní *3* tak se mějte a pište, přidávejte foto atd. papap všichni *4* *14*
  • petix

    ááá

    no to teda nee *16*
    jakože jak nebude k dostání?????? *8*
  • taana

    Wallpaper

    Ahojte, keďže Alex tu nemá žiadne tapety tak som jednu vyrobila :) čo myslíte? Páči sa vám?
    • petix

      Re: Wallpaper

      Pěkné !
  • gabi5111

    CD

    Ak chcete jeho cd tak mi napište.
    • Re: CD

      Prosím můžeš mi také poslat CD. Děkuji cernasilka@seznam.cz
    • Re: CD

      Ahoj. Prosim, posles mi ho? Dakujem vopred, moj email je 99kefa99@azet.sk
    • mazlka

      Re: CD

      Ahoj prosím tě já bych taky moc chtěla to cd tak jestli bys mi ho prosím mohla poslat moc DÍK *14*
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        Poslala som ti to na osobnosti *1* to ma tiež mohlo napadnut skor *1*
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        No a taka otazka kam ti to mam poslat? *1*
    • katie011

      Re: CD

      mohla by si mi ho poslat ... katie011@azet.sk
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        ok poslane aj tebe *1*
        • Re: Re: Re: CD

          awoooj pošleš aj mne?? flimsy111@azet.sk kujééém milujem alexa !! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • gabi5111

            Re: Re: Re: Re: CD

            ok poslane
    • Re: CD

      jee to by bylo super hanickaTV@seznam.cz děkuju:D *3*
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        aj tebe poslala som ti link kde si to stiahneš *1* *1*
    • Re: CD

      ahoj gabi, prosím o CD!!! Pošli ho na Leni-cka@seznam.cz
      dííííííí íííííííííííííík
      • gabi5111

        Re: Re: CD

        poslala som ti link kde si to stiahnes
  • natali.rose

    cd

    - CD ještě nevyšlo, myslím že až v létě a prý v Čechách nebude k dostání, kvůli malé sledovanosti eurosongu a málo hlasů pro Alexe *9* tím mě teda vážně dost nas... *5* jinak co týče těch stránek našla jsem jich jodně, zadala jsem A...R.. a bylo to *4* a ty nové foto *4* *1* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ot.

      ahoj všichni, chci se zeptat, je pravda, že chodí s holkou která mu vlastně dělá tzv. křoví? jmenuje se Maria je s těmi dalšími dvěmi, prosím odpovězte, díky :) *4*
    • piperka001

      Re: cd

      Cože??? Ne! Já to CD chci! To si ze mě dělají... *9* *8*
  • petix

    pomoc!

    Neznáte vyloženě stránku kde jsou ty písničky jakože ke stáhnutí???? *14*
    • taana

      Re: pomoc!

      Noo, ja som ich tiež hľadala po internete ale bohužiaľ som ich nenašla keďže to jeho CD ešte nevyšlo, takže ja som si vybrala iný spôsob akím by sa dali zaobstarať. Ja som ich stiahla tak, že som si našla odkazy ma viedea z youtube.com a pomocov programu Youtube catcher som to stiahla ako vo formáte MP3 :)
  • taana

    Alex nie je gay...

    Prosím vás ľudia, ak ste si už prečítali komentár od uzivateľky menom zebricka003, tak to rozhodne NIE JE PRAVDA! Takéto nezmyselné keci. Alebo možno je to len nedorozumenie, keďže uživateľka si to mohla zle preložiť a vysvetliť. ALEX V ŽIADNOM PRÍPADE NIE JE GAY! A K TOMU PRÍSPEVKU SOM SA UŽ VYJADRILA NIŽŠIE, ak chcete tak si to kľudne prečítajte, ale v každom prípade neverte tomu že Alex je gay, absolútna vymyslená blbosť.
    • zebricka003

      Re: Alex nie je gay...

      ty si to zle pochopila ja som citala clanok po slovensky =DD a tam to bolo taQ napisane =D takze ja citit viem =D a videla som to tam napisane...ak mi neveris kup si casopis zivot tam je to nom clanok...a v tom je to spominane takze ja si nevymyslam... mozno ten ccasopis aue ja ne!! *1* *1*
      • Re: Re: Alex nie je gay...

        No ja som to pochopila správne. A prepáč myslela som si že sa vyjadruješ k jeho rozhovorom ale tak vravím ti, že ten časopis teda píše riadne blbosti, takže im radšej never. Ja som ten rozhovor videla aj počula a povedal presne to čo som už napísala, veď si vezmite aj Fairytale, veď to je absolútne jasné že nie je gay, asi tie média už nemájú čo písať, ach tá kríza....
        • zebricka003

          Re: Re: Re: Alex nie je gay...

          nijee =D ja tie rozhovry nejako nesledujem =DD jaa si radsej precita =D a ja som to napisla ako haluz =D lebo viez ze neni gay =D aue saQ to treba chapat tych novinarov....lebo tiez mohol odpovedat na rovinu =D ze nije =DD a hento mi znelo jak vyhybava odpoved =D...a newerim ze by niekto taky chutny ak oon mohol byt gay =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit