Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alexander-super

    Alexander je totálně užásnej zpěvák... totálně žeru jeho písničky... upe supeeeeerrr!!!!!! zasloužil si vyhrát eurosong.... super!!!!!! *1*
  • taana

    Re: Odkaz for Taana

    Júú ďakujem za pochvalu mojich tapiet :) som rada že sa ti páčia, a nemaj obavy, na tvoj blog chodím rada a aj budem :) a to s tou zebrickou003, no ja sa s ňou už nejdem hádať lebo to ani nemá zmysel, jej IQ = 20 max. 21 xD ale už to radšej nejdem riešiť.... :)
  • fairytale

    Odkaz for Taana

    No super ty si mi prišla na blog. Ináč túto stránku poznám a máš úžasné tapety. Som ti len chcela povedať ( presnejšie napísať ) že sa nemusíš hádať s tou zebrickou003 nestojú zato ( myslím zebrick ). No a dúfam že môj blog ešte navštíviš.
  • taana

    Re: :o)

    Áno súhlasím, 13 horses je absolútne nádherná pieseň, aj mňa osobne veľmi dojala a ako som si čítala diskusie na youtube a iných portáloch, aj ostatních ľudí tiež veľmi dojala...a to hovorím že takích piesní ktoré mňa dokážu dojať je veľmi málo, takže niet divu že Alexander je veľký a úžasný umelec. No a spomeniem že to len so svojou kariérou začal...Kebyže žijem v Nórsku (alebo Bielorusku) tak by som na neho bola veľmi hrdá :) ale aj tak som hrdá že Európa má takého úžasného človeka :)
  • taana

    New Wallpaper :))

    Ahojte, oznamujem že som vyrobila ďaľšiu tapetku, no mne osobne sa moc nepáči...ináč, chcela by som sa vás spýtať v akích farbách by ste nabudúce chceli tapetu, bo nejak často robím v červených odtieňoch, tak za to :)
  • :o)

    Podla mna ma Taana pravdu... Zebricka003, ty si dako mimo... A su dost trapne veci ako: taQ, lol, rofl... TRAPAS!!! A ja mam Rybaka rada!!! Ma nadherne pesnicky a uz som ich pocula viac... Nie len Fairytale. Nadherna a uzasna (sice smutna) piesen je 13Horses!!! Pri nej som plakala!!! Podla mna je Alex jeden mily, talentovany a nenamysleny (zatial...) chalan! A podla mna bola nasa piesen na Eurovision pekna, ale az prilis chaoticka a uskriekana piesen. Teda, ako to spievali bolo to pekne, ale az prilis... Tym, ze vedia zaspievat vysoke tony, tu piesen prehnali... Niekedy je menej viac.. :o)
  • natali.rose

    Re: Re:)

    jj to určitě je .. *14* strašně si přeji aby přijel k nám *4* a strašně moc chci jeho cd, ale nemužu ho sehnat *16* neee *16* ....A_L_E_X_A_N_D_E_R_ *14* *14* *3* *4* *1* *1* *14* *3*
  • Re:)

    *4* je to strasne dobry spevak milujem a nech to vie aj on milujem ho ALEXANDER RYBAKA je naj. spevak *14* *14*
  • emmet.girl

    new blog

    hoj lidi založila jsem new blog o alexandrovi sice tam ještě nic moc není ale budu se snažit tam dát upa všechno
    rybak-alexander-forever.blog.cz
  • natali.rose

    :-)

    ahojík *5* jsem zpět z dovči a jen koukám jak se to tu rozrůstá-plno nových fandů,fotek atd. udělali jste mi ohromnou radost *14* *15* *3* *3* a co se týče těch tapet, jsou skvělé a na ten facebook se jistě juknu *3* *1*
  • Re: oo muj bože

    Zdravím lidi, hledám Rybakovi příznivce a házím všude odkazy na jeho Facebook, kde se dovíte spoustu nového, je tam československá diskuze a občas něco napíše i sám Alex. Tak přijďte:

    Official FB:
    http://www.facebook.com/topic. php?topic=9671&post=47516&uid=18310 4285643#/pages/Alexander-Rybak/1831 04285643

    Československá fanouškovská základna:
    http://www.facebook.com /topic.php?topic=9671&post=47516&ui d=183104285643#post47516
  • zebricka003

    Re: Re: Re: Re: Re: .........

    poznam =)) pytas sa preco sa neprezentuju?? lebo im to taQto vyhovuje *3* a pytas sa preco som tu?? lebo sa mi ta pesnicka najskor pacila... ale teraz som uz nej presitena ...a ak si myslis ze som nepochopila jej vyznam taQ si na omyle... sme si s moji teraz uz EX- robili srandu =D ze akoze ja som jeho rozpravka ...taQze nemam dvovod nerozumiet tomu =))

    ...aj taQ on euroviziu bral iba ako spestrenie hudby ktoru tvor a teraz sa mi zda ze sa chysta absolvovat turne po amerike a azii =) neviem co ja na tom pravdy =))

    a moje slova nikdy netrebas brat vazne =DD ja som blazon a mma na to aj dokaz =D takze neriest ma radsej =D

    A nahodou dansko a cyprus nemali zasa najoriginalnejsie pesnicky alu zaujat dokazali... aspon mna =) a hlavne to dansko =) aj ked kopiroval jedneho spevaka.. teraz neviem ako sa vola ... a ten mu aj piesen skladal =) taQ ze vyzor sa mu podobal *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • taana

    Re: Re: Wallpaper

    Niet začo, robím to rada :)))
  • taana

    Re: Re: Re: Re: Re: .........

    Och, no tak to pochybujem že takích piesní je viac, a neboj sa, o kultúru Škandinávie sa už zaujímam istú dobu a niečo také ako Fairytale som tam nenašla...to asi len tebe sa to môže zdať keďže sa ešte vo veciach nevyznáš (prosím ťa, nesnaž sa mi vyhovoriť že nie), bohvie či si porozumela zmyslu piesne Fairytale ale do toho sa starať nejdem, a aj podľa toho tvojho "rebríčka", ach to Dánsko a Cyprus ma dostalo x) och, no to sú len originálne piesne xD ....takže niet divu, už mám vo veciach mienku. Ale nie, neriešme to dobre?

    Aaaaa, ak poznáš toľko veľa a o toľko talentovanejších ľudí, tak prečo ho nevyužijú a nesnažia sa ho reprezentovať. A ešte jedna otázka, prečo si v Alexandrovom fanklube, keď podľa teba existuje "stovky talentovanejších ľudí" ?
  • emmet.girl

    Re: Wallpaper

    jsou prostě krásné dík že něco takového vyrábíš
  • emmet.girl

    oo muj bože

    víte co nechápu jak naka kravka si vůbec muže dovolit sem napsat že je gay atd ja ju někde potkat tak ji nakopu tento kluk je fakt strašně hodnej a čistej jak bílá lilia a kdo ho nemá rád nemá co tu pohledávat a vzkaz pro vladku 182 a zebricka003 táhněte odsad asi jste slepé a hluché ale mi se vám taky do tech vašich oblíbenců nenavážíme takže papa
    *16*
  • zebricka003

    Re: Re: Re: Re: Re:Re: .........

    je takych pesniciek viac... a nie len tato jedna .... kebyze si vypocujes norsku ludovu piesen.. spoznas tam nejake tie prvky ako v tej piesni
    ano poznam ludi...ktory hraju na niekolko hudobnych nastrojoch... napriklad moj tato... netrdim ze je to nejaky znamy typek.... ale vo svojom smere ktoremu sa on venuje ho poznaju ..... a tiez sklda piesne... textuje ich a kebyze som asppon trosku po tejto hudebnej stranke viac ako on... aj na tie husle by sa mi hralo lepsie :D...a este sa najde viacej takych ludi len on mi je najbizsi... wed to je asi logicke =))
    A teraz ku tej mojej top- ke *1*
    1.Estonko
    2.Litva
    3.Dansko (aj ked nu tam uslo zopar tonov)
    4.Azerbajdzan (aj arasovi to obcas uslo)
    5.Slovensko
    6.Cyprus
    7.Irsko
    8.Norsko
    9.Anglicko
    10.Moldavsko
  • bella17

    Re: Re: Re: Re: Re: Wallpaper

    áááha...děkovat nemusíš *4*
  • taana

    Re: Re: Re: Re: Wallpaper

    No tak to ti verím :) taktiež aj ja, keď som si prvý raz otvorila Photoshop tak to bol pre mňa obrovský chaos, ale po čase strávením nad grafikov som si zvykla, a teraz s tím už nemám problém :) a znova ďakujem za pochvalu blogu :D
  • taana

    Re: Re: Re: Re: Re: .........

    No, nič v zlom ale tak to pochybujem že osobne poznáš talentovanejších ľudí. Možno z jednej z Alexandrovích talentov áno, ale keď si vezmeš všetky vlastnosti ktoré dokáže tak neviem, neviem...napr. spev, husle, herectvo, písanie piesní, texty atď...veď ja predsa nič nemám, veď fajn, svoj názor môžeš propagovať, kľudne, ale niečo také, ako napr. hovoriť o niekom že je gay, tak to už nie je názor, to už je obviňovanie, bez toho aby si dotyčného poznala. A takéto prístupy k ľudom strašne neznášam. A to že boli podľa tebe lepšie piesne, to je vec vkusu ktorý človek má. Veď keď bolo vyhlasovanie bodov od jednotlivých krajín, my sme dali Nórsku 8, a väčšina z nich po 12, čiže maximum...Pre väčšinu krajín bol jasný víťaz, pretože napr. aj tá Litva, mala krásnu pieseň, áno súhlasím, ale vezmi si, takích piesní existuje milión, zatiaľ čo Fairytale je podľa mňa jedinečná skladba, a refrén ma absolútne dostal, taktiež farba Alexandrovho hlasu. Moja top3 bola :
    1. Nórsko
    2. Estónsko
    3. Adzerbajdžan alebo Moldavsko

    No a k tomu tvojmu písaniu. To že dbáš na rýchlosť ti môže byť na prd, keď ti nikto nebude rozumieť :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit