Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bella17

    Re: Re: Re: Wallpaper

    ahááá...tak to já zkoušela photoshop a vůbec se v tom nevyznám... *9*
    jinak blog je nádherný!!!! *1* *3*
  • zebricka003

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: .........

    na taQ na to pozer =D ja ponam aj talentovanejsich luidi a pozam ich osobne... a ja ked piesm nehladim na pravopis ale na rychlost...a ked chcem pisat zrozumitelne po slovensky nemozem lebo mam cesku klavesnicu a som z nej trochu vedla =DD...a neviem co stale mas?? jednoducho zijeme v slobodnej republike a kazdy ma pravo sa vyjadrit... a ma pravo na slobodny nazor... =D aj taQ na eurovizii boli aj lepsie pesnicky ako ta co vyhrala..... si zober napriklad taka Litva.... mala krasnu pesnicku... spevak pol sympaticky...a ece aj nasich si zober ako dopadli boli skvelii.... =D ja uz ani neviem co trepem tak radsej konciim =DD
  • taana

    Re: Re: Re: Re: Re: .........

    Prosím? My že ho berieme ako suxeálny objekt? To si snáď robíš srandu alebo čo. No, neviem ako ostatný, ale v skratke by som ti povedala že ja som jeho fanúšička preto, lebo je to podľa mňa jeden z najtalentovanejších ľudí ktorých poznám...a to som nepovedala všetko ostatné čo na ňom obdivujem. A láskavo si nedomýšľaj to o čom nemáš ani potuchy. Ty si sa spýtala na názor každého z nás alebo čo? To sotva, takže pomlč...
    a poprosila by som ťa, že či by si nemohla dávať viac pozor na klávesi ktoré stláčaš keď píšeš komentáre. Pretože, kím to ja rozlúštim tak to troška trvá, neviem či je to nejaký teenegerský slang alebo čo, ale prosím píš normalne. Ďakujem.
  • zebricka003

    Re: Re: Re: Re: .........

    ja nevravim ze ho neznasam.... =D ja len vravim svoj nazor =D...a akoze kebyze hram na husle taQ jako on.... =D bola by som stastna....=D *1* ...vy ho beriete skor ako sexalny objek...ale ja ho beriem ako virtoza
  • taana

    Re: Re: Wallpaper

    Ďakujem pekne za pochvalu :) Obe tapety som robila v programe Adobe Photoshop CS 2, no a mohla by som povedať že už v grafike mám istú prax (mala som aj blog o grafike - graphicweb.blog.cz), takže som používala textury, brushes atď...takéto grafické vecičky môžeš nájsť napr. na stránke swimchick.net :)
  • taana

    Re: Re: Re: .........

    Väčšine to nevadí, len vám hej, ach. A keď vieš že ich skladá sám, tak potom čo trepeš že je gay, hm? Asi ti to nejak nepáli alebo čo. A z namysleným Efronom ho neporovnávaj, za to že ti obaja pripadajú afektovaný, keď oni dvaja sú úplne odlišné osoby áno? A ešte jednu vec sa chcem opýtať, čo robíš v jeho fanklube keď ho neznášaš?
  • zebricka003

    Re: Re: .........

    ach jaaj =D tie jeho faninky =D ja viem zxe si ich sklada saam =D ved to je logickee =D a suhlasim z vladka182 je hrozne afektovany =DD jak Efron alebo Iglesias..... jak ja ich neznasam =D *8* *8* *8* *8*
  • bella17

    Re: Wallpaper

    heeeej!!! ty taety jsou nádhernééé!!!! jaks je udělala?? *3*
  • taana

    Wallpaper

    Ahojte ľudia, vyrobila som ďaľšiu tapetu s Alexandrom :) čo na ňu poviete? Dúfam že sa vám bude páčiť :)))
  • taana

    Re: ...

    No prosím, ďaľšia nevzdelaná krava. A ty si kto, že ho tak dokonale poznáš? No tak to sotva, vieš o ňom veľký "oný" takže sa láskavo nevyjadruj, áno? Ja ho tiež bohužiaľ nepoznám osobne, ale videla som už milióny rozhovorov, a viem že je to slušný, talentovaný a milý chalan...a vo väčšine sa ho pýtajú o skladbe Fairytale a komu bola venovaná, on im odpovedal že je o jeho prvej láske, Ingrid atď...Tak keď ho neznášaš čo sa trepeš do jeho fanklubu? Že ti to nie je trápne, och...
  • taana

    Re: .........

    Bože, to je samozrejme že my ho nemôžeme poznať osobne, ale je jasné, že človek ktorý je podľa teba gay, snáď nebude skladať piesne o láske a o babách...vieš on si ich totiž skladá sám...ech
  • vladka182

    ...

    aaa neznasam tu pesnicku!!!! *16* a on je preafektovany..urcite je gay.. *13*
  • zebricka003

    .........

    a ako to vy mozete vediet?? vy ho pozante osobne ?? =D jaa ne =D a ja neverim vsetkeemu =DD ja iba niecomu =D a hento mi ne toho smatlaveho krivozubeho =D nora sedii =DD *1* a jeho pesnicky som pocula =D aj som si ich prelozila =-D zasa to co sa mi paci =D to si prelozim vzdy =D.... a ty nemozem vediet si sa jeho snubenica nerozisla prave preto =DD to ty nikdy nemozes vediet =DD *1*
  • bella17

    smile :D

    on když se usměje,tak mi příjde hodně srandovní...je to týpan veliký!!! krásně zpívá ;-) *4*
  • Re: Re: Oficiální fan page na Facebooku

    Tak ono stačí i normálně vyťukat Alexander Rybak, najít si skupiny a je tam obrázek jak kráva, this my official fan page on facebook :-D

    ale co už... hír jů ááár
    http://www.facebook.com/to pic.php?topic=9671&post=45340&uid=1 83104285643#/pages/Alexander-Rybak/ 183104285643 *1*
  • Re: Oficiální fan page na Facebooku

    a třeba stránka té fan page?=D *3*
  • Oficiální fan page na Facebooku

    Děcka... koukám, že fanoušků Sašenky bude možná aji dost. Ale zatím po nich není ani vidu, ani slechu. Koukejme s tím něco udělat. Všichni jste jistě už podlehli fenoménu Facebook. Pak vězte, že Alex tam má svou oficiální fan page, na kterou sám dost často přispívá. Jsou tam nejčerstvější novinky, spousta supr fotek, diskusí tři tucty a dokonce československá fanouškovská základna, ve které mají zatím převahu naši bratia. Chcete, aby Sašenka zavítal i k nám?? Tak se tam přihlašte, staňte se členy a dávejte o sobě vědět. *3*
  • anca.trhla.anca

    Re: Re: =DD

    hej ty zebricko....bo co si nepiš sem ty kraaviny:D
  • anca.trhla.anca

    AnČ1k má další stránky:D

    http://kimberly-eurovize.blog.cz/
    klikni zatim to rozjíždím ale budeto lepšííí:D:D Dikec jestli přijdeš a nech třeba komentík...:D
  • taana

    Re: =DD

    Ty už konečne prestaň! Nielenže nám tu kecáš trápne blbosti a lži, keďže veríš sprostému bulváru ale ešte aj urážaš Alexandrovích fanúšikov, tím že hovoríš že je gay. On gay rozhodne nie je, sotva verím že si počula jeho piesne ako napr. Fairytale, Funny little world atď...ak by si si to preložila tak by si možno pochopila. A za to že sa niekto chová civilizovane (tím že sa zastal ľudí, ktorím ubližovali), to nie je dôvod toho že je gay...Skús sa nad sebou zamyslieť, hej? A to že sa v Osle zišli všetci gayovia, máš odkiaľ prosím ťa? Z časopisu? Ako to že o niečom takom nič neviem, a to si denne pozerám novinky z osvedčene pravdivích oficiálnych zdrojov, a dokonca aj z nórskych stránok. Láskavo netrep, keďže Alexander teraz ani vôbec nie je v Nórsku, vieš on totiž po víťaztve v Moskve vyrazil na turné, predvčerom bol v Bielorusku a včera vo Švédsku...chceš aj dôkaz toho že nie je gay?? Ok, prednedávnom som našla video kde môžeš vidieť jeho expriateľku spolu s ním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší