Přejít na výpis diskuzí

Alexander Rybak

OSOBNOST 26.2.2009 
163 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petix

    Re: Wallpaper

    Pěkné !
  • petix

    ááá

    no to teda nee *16*
    jakože jak nebude k dostání?????? *8*
  • taana

    Wallpaper

    Ahojte, keďže Alex tu nemá žiadne tapety tak som jednu vyrobila :) čo myslíte? Páči sa vám?
  • gabi5111

    CD

    Ak chcete jeho cd tak mi napište.
  • taana

    Re: pomoc!

    Noo, ja som ich tiež hľadala po internete ale bohužiaľ som ich nenašla keďže to jeho CD ešte nevyšlo, takže ja som si vybrala iný spôsob akím by sa dali zaobstarať. Ja som ich stiahla tak, že som si našla odkazy ma viedea z youtube.com a pomocov programu Youtube catcher som to stiahla ako vo formáte MP3 :)
  • natali.rose

    cd

    - CD ještě nevyšlo, myslím že až v létě a prý v Čechách nebude k dostání, kvůli malé sledovanosti eurosongu a málo hlasů pro Alexe *9* tím mě teda vážně dost nas... *5* jinak co týče těch stránek našla jsem jich jodně, zadala jsem A...R.. a bylo to *4* a ty nové foto *4* *1* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zebricka003

    Re: Re: Re: Alex nie je gay...

    nijee =D ja tie rozhovry nejako nesledujem =DD jaa si radsej precita =D a ja som to napisla ako haluz =D lebo viez ze neni gay =D aue saQ to treba chapat tych novinarov....lebo tiez mohol odpovedat na rovinu =D ze nije =DD a hento mi znelo jak vyhybava odpoved =D...a newerim ze by niekto taky chutny ak oon mohol byt gay =D
  • petix

    pomoc!

    Neznáte vyloženě stránku kde jsou ty písničky jakože ke stáhnutí???? *14*
  • petix

    Re: Re: Re: Re: :)

    Díky moooc :) a Roll with the wind je naprosto dokonalá ! *14* ale Fairytale taky !
  • Re: Re: Alex nie je gay...

    No ja som to pochopila správne. A prepáč myslela som si že sa vyjadruješ k jeho rozhovorom ale tak vravím ti, že ten časopis teda píše riadne blbosti, takže im radšej never. Ja som ten rozhovor videla aj počula a povedal presne to čo som už napísala, veď si vezmite aj Fairytale, veď to je absolútne jasné že nie je gay, asi tie média už nemájú čo písať, ach tá kríza....
  • zebricka003

    Re: Alex nie je gay...

    ty si to zle pochopila ja som citala clanok po slovensky =DD a tam to bolo taQ napisane =D takze ja citit viem =D a videla som to tam napisane...ak mi neveris kup si casopis zivot tam je to nom clanok...a v tom je to spominane takze ja si nevymyslam... mozno ten ccasopis aue ja ne!! *1* *1*
  • taana

    Re: Re: Re: :)

    Kľudne pridám videá s jeho pesničkami ktoré má na CD, ale ak nechceš čakať doporučujem ti stránku

    http://www.fanpop.com/spots/ale xander-rybak

    - je to konkrétne v sekcií "Videos" a tam niekde si to môžeš nájsť. Mne osobne sa mi najviac páčia pesničky Roll with the wind, Kiss and Tell a Fairytale :)Nájdeš tam aj rôzne videá z jeho koncertov ktoré usporiadal v Nórsku, v Nemecku, v Holandsku atď...
  • taana

    Alex nie je gay...

    Prosím vás ľudia, ak ste si už prečítali komentár od uzivateľky menom zebricka003, tak to rozhodne NIE JE PRAVDA! Takéto nezmyselné keci. Alebo možno je to len nedorozumenie, keďže uživateľka si to mohla zle preložiť a vysvetliť. ALEX V ŽIADNOM PRÍPADE NIE JE GAY! A K TOMU PRÍSPEVKU SOM SA UŽ VYJADRILA NIŽŠIE, ak chcete tak si to kľudne prečítajte, ale v každom prípade neverte tomu že Alex je gay, absolútna vymyslená blbosť.
  • taana

    Re: =DD

    Ježiš veď rozmýšľaj troška, a aj
    angličtinu by si sa mohla začať učiť.

    Tak - za 1. : ten interwiev som videla a povedal že gay rozhodne NIE JE, ale ako on sám povedal, jemu neprekážajú a ani to nerieši.
    -po 2. : počula si vôbec jeho pesničky, teda aspoň Fairytale? Asi sotva, pretože v nej spieva o svojej prvej láske (mimochodom to dievča sa volá Ingrid, písali o nej aj v nórskych novinách ohľadom toho že o nej Alexander napísal pieseň, a môžete si ju pozrieť aj na youtube) a aj väčšinu jeho piesní sú práve o láske.
    - za 3. : ktorý človek by si dovolil položiť človeku takú otázku ako : či je gay alebo nie? A ešte aj v rozhovore, prosím ťa...rozmýšľaj!
    - za 4. : Teraz sa vyjadrím k tej Moskve, nikdy nič také nepovedal, že do Moskvy nechce ísť. Práve naopak, on sa veľmi tešil! A k tím homosexuálom sa vyjadril tak, že on osobne nemá rád násilie a že mu príde smutné to ako zaobchádzajú s niektorími ľuďmi.

    Dúfam že si už pochopila!
  • petix

    Re: Re: :)

    Taky si myslím akorát mi vadí že nemůžu nikde sehnat to jeho CD že ¨to nikde nejde stáhnout *7*
  • szabo11

    Re: :)

    DEKUJU ZA TIP JE TO FAKT BOZI ON MA DOBRY HLAS A JE TO FAKT DOBRY ZPEVAK *4*
  • szabo11

    Re: =DD

    dalo by se to prelozit jako ze neni gay ale ze proti homosexualum nic nema takze jsou mu blizci
  • szabo11

    Re: .....

    www.alexanderrybak.com
  • zebricka003

    =DD

    on je GAY =DD
    ked sa ho spytali na otazku ci je odpovedal
    "Priatelku nemam, a homosexsuali su mi velmi blizky. Dokazete si to prelozit do svojho jazyka??" z toho som nemohla =D a koli tomu skoro na ESC neisliel lebo starosta Moskvy honmosexualov nenavidi a poklada ich za satanistov *1* *1* *1*
  • petix

    :)

    Podívejte se na youtobe.com na to jak tam zpívá I'm Yours *14* *14* *14* naprosto dokonalé *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit