Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IIIII

    LEPŠÍ BÝT DEBIL JAKO AMIRI,NEŽ KRETÉN JAKO LUCKA *9* *9*
  • Je prostě borec

    Mě osobně se Ali líbí hlavně proto,že je cizinec a poměrně rychle pochopil,jak to u nás v pěvecké branži chodí.Je milý,vstřícný,srdečný a hlavně chytrý!!!!!!!!!! Vážím si toho,že vystudoval medicínu a vytřel zrak některým našim rádo-by zpěvákům,kteří mnohdy nemají ani to chování.Má prostě charizma!!!
  • perský princ

    Ali je miláček publika - o tom není pochyb. Svým zpěvem rozechvívá nejedno dámské srdéčko, svým šarmem, nenuceností a upřímností zaujal i mužskou část publika. Přeji Alimu, ať postoupí v Superstar co nejdále a ať se mu daří i v jeho profesi lékaře.
  • !!!

    Ali má v sobě něco, co se skoro každé ženě na muži líbí. Navíc se v našich nitrech při jeho zpívání zželí každého, o kom ta písnička je a naprosto s ním soucítí. A Ali: Přeji ti opravdu a z celého srdce HOOOOODNĚ štěstí!!!
  • Andrea

    Ahojky Ali zpíváš fakt dobře a doufám ,že ti to vydrží.S pozdravem Andrea :-)
  • celine dion is canadian u persian carpet u think u r arab u r khamosh kos khool basketball'professional' iran squad.which belt in taekwondo.name a street in dubai???????? bonkers u r an uncanny foo.
  • ali

    znate se nekdo s alim osobne?jestli ano tak pisnete na muj email. *3* *14*
    • Re: ali

      Ahoj Dito, Aliho poznáš dobře na nějaké akci, kde vystupuje a máš možnost s ním promluvit. Pak poznáš, jaké má dobré srdce a že všechno zpívá tak, jak to opravdu cítí. Ali je při hovoru otevřený a milý člověk. Přeji Ti to. Já jsem ho také tak poznala a vzpomínám na to doteď. *3*
      • Re: Re: ali

        ahojik.to je supr,uz jsem mela tu prilezitost a cest s alim komunikovat..je uzasnej *14*
  • to asi je dobry boozy
  • on spivat please forgive me ale neni original,ja slys arabsky hudby a fakt maji hhlas..on taky ma ale nic zajimavy
  • proc to rocnik superstar ma moc cekany.......ty volej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit