Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    ali jsi super.milujutě.neměli tě vyhodit. jsi nejkrasnějši chlap na světě.ahoj
  • superali

    ali je nejlepči na světě.vy tupci co ho uražite jste inbecilové.ali je nej a take nejhezči spivá.tak toho přestante jinak uvidite.
  • ahoj Ali chtěly by jsme nutně vědět tvoje tel. číslo.je to pro naši babičku,která je na tobě hrozně závislá.Když nemá tvoje číslo,tak hrozně šílí.Jestli se zblázní,bude to na tobě!!!!!Myslíme to vážně,není to žádná sranda!Vypadá to s ní bledě.jestli neodepíšeš ihned nebo nezavoláš na číslo 518 611 205 babička se zblázní!!!Dík-peťula.
  • špejle

    Ahojky,Alicku mam te moc rada a jesli bys byl hodni a dal mi adresu!Predem dekuju Anik mam te rada
  • Ali Amiri je polde mě úplně úžasnej človíček,se kterym bych se strašně ráda setkala osobně. Podle mě je to Pan Zpěvák.Když si poslechnete jeho CD,tak je to něco úžasného.
  • SEZNAMKA

    Ahoj hledám nějakyho kamoše nebo kamošku na kamarádění nebo dopisování jestli tu je někdo od 0.let do 12.let at napiše díky moc Ahojík...Luckíček *4*
  • hnus blbej *9* *9* *9* *9*
  • nesnasim lidi,co pomlouvaji Aliho!

    nesnasim lidi,co pomlouvaji Aliho!Jsou to *****!!!!!Jestli ste fandily Foretovi,.....tak se nemate cim chlubit *1* Ali je proste NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! *14* *4* *14*
  • Alickovi

    Achojííík Aliku,mam te moooc rada!!!.....................mlask:0))))) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • idiot!!Je to čů-ák... *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit