Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi super!!!Fandil jsem ti!!

    Ali ty máš děsně velkou odvahu spívat české písničky!!!Spíváš je nádherně a myslel jsem si že ty jsi ten koho českej šoubiznis zajímá!!Ali prosím odepiš mi a nebo tak ňák. Jsi fakt ůžasnej!Proč si myslíš že tě vyhodili?Co teť budeš dělat? Můj e-mail:pavelpatila@centrum.cz
  • pozdrav

    Tímto zdravím Aliho Amiriho, si sympa´ták, škoda žes vypadl.
  • ..fandím ti!!bud takový jaký jsi+dosáhni svého céle Ali *4*..vím,jaká to musela být dřina-pro cizince vystudovat v češtině na doktora,,gratuluji-fakt jsi borec"jen málo cizinců zdárně uspěje při dokončení Karlovy University a dál!!Měla jsem přítele cizince..který to bohužel nedokázal *9* a 5 let studia v ČR bylo marných+moc zklamaní!!Tak trochu mi jej připomínáš *3* Ty vaše upřímná srdíčka? *14*Přeji ti at se ti v životě daří....salam melajkum
    • Text Vašeho příspěvku *14*
  • Ali

    Ali,to že jsi vypadl není konec...je to začátek
  • SUPER

    ALI JSI SUPER SPEVAK JEN TAK DAL VDEJ CD ŠKODA ŽE SI VYPADL
  • PRAVDA

    PRAVDA ŽIDI ČERNOŠI A ARABOVE JSOU DOBRY LIDI ZROVNA JA SEM ARAB MUJ OTEC JE Z JEMENU A NEZALEŽI NA TOM JESTLI JE ČLOVEK ČERNEJ NEBO ŽLUTEJ ALE ZALEŽI NA TOM JAK SE CHOVA JE TO TAK? NO ŘEKNETE?
    • elinor

      Re: PRAVDA

      Jjj
  • tady se nebude nadávat hlaně Alimu a ten kdo neumí česky tak nebude mu říkat že neumí česky protože Ali je hezkej a taky umí zpívat
  • je to velka piiica
  • Ali

    Ali,seš skvělej a hrozně se mi líbí jak zpíváš a jak to prožíváš!Jenom mě mrzí,že jsi mi ještě neodpověděl na mail,ale já to chápu,určitě tam máš ještě další stovky e-mailů a prostě to nestíháš,ale jestli budeš tohle číst,tak bych byla moc ráda kdybys mi odepsal!!!A co tvoje CD?Vyjde?Já si myslím,že určitě jo!!!A hned potom si ho koupim,protože to bude úplná bomba!!!Držim palečky ať ti to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro tebe

    Ahoj Ali!!!!Jak se ti líbilo v Kuvajtu!!!Ještě že ses vrátil!!!Prý se stěhuješ do Prahy?Znovu tě móóóc prosím abys mi poslal tvojí adresu buď e-mailem nebo sms-kou na číslo:721834801 už mám totiž pro tebe koupený dáreček a chtěla bych ti ho poslat!!!!!prosím ozvi se na E-mail: marketa.krtek@seznam.cz nebo marketalovealiamiri@seznam.cz můžeš i na tel.číslo. Měj se super!!:-) papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit