Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • on neumi cesky a ja slysela neumi anglicky moc..............co umi????????
  • Jen tak mě někdo nezaujme svým zpěvem...Nejprve jsem byla zásadně proti, aby byl někdo jiné národnosti do Superstár. ....ale jakmile jsem slyšela Aliho, můj názor se změnil. To co zpíval bych mu i uvěřila. Byl jsi doopravdy hodně dobrý....Přeji ti mnoho úspěchů!
  • Nechápu,nechápu

    jak můžete vědět,že se nepřetvařuje a že je nej...Vždyť mu jde o hodně.Byl by blázen,kdyby je choval hnusně.A za další.Co si myslet o člověku,který sám o sobě říká že umí krásně zpívat a navíc_TOUTO SOUTĚŽÍ se prý chce prosadit k tomu,aby byl SVĚTOVÁ superstar.Dovolte,abych se zasmála.A to od srdce
    • Re: Nechápu,nechápu

      Ali nikdy neřekl,že chce být SVĚTOVOU superstar,on ani nechtěl být Českou.Na člověku se pozná když se přetvařuje a myslím,že Ali by si nedovolil přetvařovat už ze slušnosti.Z vlastní zkušenosti můžu říct,že jsem ho nikdy neviděla přetvařovat se! *13* A znám ho dobře...
  • pro Raduš

    Ahojky,myslím si že máš pravdu,koukam na to stejně jako ty,nechápu kpoč prostě potřebují nadávat tady,když se jim nelíbí,tak se nemusí obtěžovat sem chodit a psát o něm věci,které by byly lepší,kdyby nebyly vubec vyrceny,škoda že lidí jako si ty neni víc=)...měj se fajn a kdyžtak třeba napiš na mail=)
  • Aliček

    Ahoj Ali,jsi k sežrání!!Moc ti fandím.Posíláme ti s kámoškou jednu SMSku za druhou.Jsi fajn. Čau Martina s Andreou
  • to Jane

    Čau:)Jsem ráda,že aspoň někdo se mnopu souhlasí...no,teď v nedělu se mi Ali zase mocka líbil
  • LALINKA

    FANDÍM TI NAPLNO
  • Seriózní informace

    Už to tu jednou bylo (tušim). Nevíte, která firma dělá ty "skleněné" hologramy co si nechal Amiri udělat pro svou mámu? Docela by mě to zajímalo
  • nevíte někdo e-mail na aliho, prosím??! moc díkys
  • hruza

    je to rock a ne polka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit