Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ee Ali Amiri ee

    Ali Amiri je úúúúúúúžasný!!!!!!!!!!!!! e MILUJU e TĚ ALI!!!!!!!!!!!!!!! Prosím napiš mi na můj e-mail!!!!!! Mám tě moc a moc ráda!!!!!Prosím napiš!!Zdraví Andrea!e
  • ali je strasně krásnej kluk
  • Ahoj,málo kdy se vidí hezkej,chytrej a sympatickej kluk.Zpívá pěkně a procítěně a já mu věřím to co zpívá.Studuji zravotně sociální fakultu a proto k němu mám blízko a je mi velmi sympatický.Doufám že úspěšně dokončí svojí školu a bude se svému povolání naplno věnovat-protože málokterý lékař bude tak citlivý a porozuměníhodny jako on.moc mu fandím a přeju mu mnoho úspěchů do života.ps Bud šťastný ve svém životě,,,ať se ti splní tvá tajná přání.pa
  • Ja a moje kamoska "Al" nejsme fanynky sladousku typu jako je Samer nebo ten blbecek julian,ale ALI je fakt Sladkej tim spravnym zpusobem!!Dokaze upoutat svym zpevem i zjevem a je moc citlivej..takovy lidi tady schazi!!Myslime si ze umi nadherne zpivat a co na tom ze neumi moc cesky??Komu to vadi,je jenom zasr....j rasista!!A ty sem patri min nez nas "persky princ"!My mu vsichni fandime a doufame,ze dosahne toho,co si preje!!Al+Mi
  • Ahoj Ali!V první řadě bych Ti chtěla poděkovat za to,jaký jsi.Za to,že se nepřetvařuješ a vše říkáš a hlavně zpíváš od srdce!Líbí se mi,že se nenecháš ovlivnit porotou a vždy odzpíváš píseň,tak jak ji cítíš!I když tě znám jen z tv,myslím si,že jsi bezvadnej človíček!I nadále zůstaň sám sebou!Máš neuvěřitelně krásné oči,z kterých vyzařuje pozitivní energie a neodolatelný úsměv na tváři,který mě vždy potěší!Přeju Ti mnoho úspěchů v soutěži i v soukromém životě.Ahoj Martina
  • VZKAZ PRO VŠECHNY IDIOTY KTEŘÍ NAVŠTĚVUJÍ TUTO STRÁNKU! NECHTE SI SVÉ RASISTICKÉ KECI PRO NĚKOHO JINÝHO, NEVIDIM DŮVOD PROČ BY ALI NEMOHL BÝT ČESKÁ SUPER STAR. ČEŠTINA NENÍ JEDNODUCHÝ JAZYK A V SADIM SE, NEKTEŘÍ TAKOVÝ " CHYTRÁCI" CO MOŽNÁ MÁJÍ TU "SPRÁVNOU" BARVU, ABY BYLI ČESKOU SUPERSTÁR, ČESKÝ JAZYK NEZVLÁDAJÍ DODNES!CHTĚLA BYCH VIDĚT VÁS, KDYBY JSTE SE MĚLI DOMLUVIT V CIZIM JAZYCE A NATOŽ V NĚM ZPÍVAT!TAKOVÁ ČÍNŠTINA TO BY PRO VÁS BYL STEJNEJ OŘÍŠEK JAKO PRO ALIHO ČEŠTINA. CHTĚLA BYCH VIDĚT, KOLIK Z VÁS BY OBSTÁLO TAK DOBŘE JAKO ALI! JE SMUTNÝ ŽE O BLBCE DNESKA ZAKOPNETE NA KAŽDYM ROHU...S POZDRAVEM FLIN
  • velikost?

    Arabové mají prej velký pinďoury.A Ali je prej moc velkej.Tak pipinky neblázněte,akorád by vás natrhl.
  • hruza

    spivas jak ponocnej
  • Ali

    A ještě něco.Pro všechny,co si myslí,že se tedˇ Ali ztratí,tak omyl.A i kdyby se to stalo,což pevně doufám,že se nestane,tak já OSOBNě bych ho šla zase najít,a hledala bych ho tak dlouho,dokud bych ho nenašla.Protože něco tak krásného jako je Ali,se hned tak nenajde.Takže Ali,natoč co nejvíce cédéček,at si tě můžu kupovat a neztrat se mi...
  • Ali je dobrý!!!

    Ahoj! Kdo má rád Aliho ? Já ho přímo zbožňuju!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší