Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SuperStar Ali

    Ali jsi nejlepší,nejkrásnější a nejlépe zpíváš...Těším se až ti vyjde tvé cédéčko a až ti vyjde hned si ho koupím!!!Hrozně jsem ti v SuperStar fandila a posílala ti hlasy...Tvá faninka Sandra
  • Arabové a Muslimové škodí světu.

  • Vrat se do pralesa, vopice !!
  • Nafoukaný pako

    Koukám, že si o sobě docela dost myslíš. Jako řikat si perskej princ nebo nezkrotnej hřebec může opravdu jen blbec jako ty. Takovýhle playbojíky jako ty bych nakopala do k....!
  • Arabové a Muslimové škodí světu.

  • ahojky

    Ahoj Ali!Jak se máš?Je mi třináct a jsem tvoje velká faninka.23.12 20005 zpíváme s mými spolužačkami u vánočního stromu.Jsem ze Zbaslavic u Kutné Hory.Nechtěl byses nanás podívat?Prosím odepiš.Katka
  • Arabové a Muslimové škodí celému světu.

    • MartinDyntar

      Souhlasím s tebou, islám je největší zlo, které nemá s demokracií nic společného a nikdy mit nebude, islámský džihád a právo Šaría, nerovnoprávné postavení žen a další bezpráví, stačí se pozorně podívat na filmy "Až na Dno" ("Submergence", 2017) od Wima Wenderse anebo na "Na Chvíli Svobodní" (2008) od íránce Arashe T. Riahio, které se islámské problematiky nejlíp dotýkají a otevřou se nám líp oči.

  • Pekne vanoce

    Moooc pusinek ti posilam a pekny vanoce Alisku!!!!!!!!!!A pekne si uzij Silvestra.
  • koncert

    Ahoj Ali, chtěla bych se zeptat, kdy budeš mít vystoupení v Plzni?Vešel se ti Mercedes pod stromeček?Prosím o odpověď.Předem děkuju, tvá věrná fanynka!Měj se hezky!
  • Ali je magor????????

    Ali nevím proč jsi se dostal do 12 když ani neumíš česky???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit