Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S názorem pod sebou zcela souhlasím. Skutečně je to děs, co jsou někteří přispěvovatelé (evidentně nižšího intelektu) schopni vyplodit, a je jenom dobře, že se proti tomu někdo ozve a vyjádří nesouhlas. Já ho tímto vyjadřuji také. Takovéhle hrubosti, když už máte tu potřebu, si vykřikujte v hospodě a ne ve slušné diskusi. A vůbec byste se měl nad sebou a nad tím, co vypouštíte z klávesnice, vážně zamyslet. Člověk (a jeho charakter) se totiž, mimojiné, pozná i ze způsobu vyjadřování... Jinak bych chtěl upozornit správce této místnosti, že na to, že Alice Bendová je první ve vaší TOP desítce, tu má dost málo informací a fotek, což je podle mého názoru poměrně trapné... Zdravím všechny fanoušky této okouzlující dívky a přeju všem dobrou noc. S pozdravem Jirka.
  • bezva!!!

    Nejsi jednička , ale dvojka!!!
  • synovec

    chtěla jsem se jenom zeptat,jak se má malý Beník,Váš synovec,ležela jsem s ním v Motole a s Vaší sestrou??
  • Alici Bendový

    Nevím jaká jsi doopravdy ale v seriálu RP hraješ strašnou mrchu A NĚKDY MĚ I NASEREŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • reklama

    Alice používáš Vaniš?
  • Slečnu Bendovou neznám osobně,takže těžko soudit její povahu,ale i jako ženská uznávám že je krásná a jako divák uznávám,že je skvělá herečka.A věřím taky,že je to milý a sympatický člověk.
  • Andrea+Simona

    Cím to je,že Morávková,která hrála v první sérii RP taky neskutečnou mrchu je chválená a obdivovaná,jak svou roli zvládá.
  • Ahoj Ondro Burgre telefon na ní nemam ale taky bysem ho moc potřeboval protože bysem jí chtěl říct že jí strašně moc myluju jako eště nigdy žádnou holku sem nemyloval a tak esli by chvílu nepočkala až mi bude víc protože teť zatim je mi deset a pak esli by se mnou nechtěla chodit. A dyžtak zatim esli by mně neposlala aspoň fotku. A vůbec bysem s ní prostě potřeboval strašně vážně promluvit. A esli semka chodí pravidelně to nevim ale asi tady párkrát byla protože to někama psala že jo. Taky se ti tak hrozně moc líbí? Mně strašně. Je hrozně krásná a strašně mrtě moc sexi a vůbec je prostě nejlepčí a dyby tam nebyla tak já bysem na ty rodiný pouty nekoukal ani za nic protože je to nuda. Ale jenom dyž tam neni vona tak je to nuda protože dyž tam je tak je to úplně hustý! A teťko tam prej bude v každym díli takže to se na to těšim protože vona je fakt nejlepčí a krásná jako pohádková princezna i dyž hraje zlou tak vůbec nevipadá že je zlá a právě že vipadá že je moc hodná. Tak dyby si todle přečetla tak to bysem byl rát dyby mně odpovjedila protože sem to nevjeděl že bude se jí moct telefonovat do blesku a stejnak by mně máma nenechala doma ze školy i dyž mně to tam nebaví a myslim stejně furt jenom na Alici takže budu mít na vízu pět štyrek. Tak teda dyby si sem Alice přišla takže tě moc pozdravuju a vyřizuju ti že tě příšerně myluju a nigdy tě mylovat nepřestanu leda až umřu tak mi moc tě prosím tady semka napiš otpověť jak si ses rozhodla s tim jak sem se ti ptal a vůbec jo? Tak děkuju a ahoj protože já už musim jít spát nebo se máma zblázní že eště nespim. Ale budu na tebe myslet protože já na tebe stejnak myslim furt protože seš moje princezna a já tě moc myluju. Tak ahoj Kuba.
  • Napište svým hrdinům

    www.iprima.cz www.rodinnapouta.cz
  • lidi prosim vas nemate nekdo cislo napani Bendovou?prosim vas moc
  • Dobrý den pani Bendova.Ja bych vas jen chtěl pozdravovat.nevim jestli sem chodite.Jestli si me pamatujete tak sem ten co vam volal do Blesku.Ten po tej operaci.dekuju a mejte se pekne
  • Příběh rytíře

    Postřehli jste naší osočovanou ?Podávala kopí hlavnímu záporákovi v poslední části filmu
  • Přání

    Přejeme Vám a manželovi všechno nejlepší k vašemu dnešnímu prvnímu výročí. A taky krásnou dovolenou u moře. Mějte se krásně. B,O,D,F.
  • No tak Baruško nečil se.
  • Pro anonyma (2.6., něco kolem 13.40)

    Tu reakci na "evu" jsem psala já. Máš s tím snad nějaký problém?
  • re: pro evu

    Jako kdyby si to napsala Alička sama.
  • re:

    Díky za upozornění,at žijou RP.
  • maroon 5

    www.maroon5.kvalitne.cz
  • neni mi sipaticka
  • Pro \"evu\"

    Milá Evi, evidentně jsi z těch lidí, kteří si rádi dělají rychlé úsudky a unáhlené závěry. Zejména o lidech, kteří jim nejsou dvakrát sympatičtí, že? Bohužel... Ale věř nebo ne, Alice je moc milá, příjemná a inteligentní holka! A že se u Krause smála? No a co? Nepůsobilo to nijak rušivě. Jenom na ní bylo vidět, že má trošičku trému. Ovšem kdo by ji z Krause neměl! A na Šebrlem to bylo poznat daleko markantněji! Václav Moravec je na takovéto konfrontace zvyklý, takže podle něj to nelze objektivně posuzovat. Takže by to chtělo trochu brzdit s tou "šmahem kritikou" a být k lidem tolerantnější...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit