Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za ZENITEM...

    Objektivně - je fajná, ale aby ne, když má těžce tučný příjem, ale... ale začíná být už fakt stará. Kdyby jsme ji někdo viděli ráno po vykonané denní "potřebě", asi by se každý podivil... Zkrátka - práce vizážistů a stylistů. A votom to fakt je ...
  • Tatarku1,

    hele, a kde jí tam jako konkrétně máme hledat????? V sekci celebrit neni ani pod A (Alicí)ani pod B (Bendovou) ani pod V (Veselou)!?!?!?!
  • super wallpapers

    chcete vidit hezke fotecky a obrazky teto celebrity???? http://wallpapers. webprovas.com
  • Odpověď pro Berušku

    Beruško, Alice se vdávala 4.června 2004, takže jí bylo 30 let, 7 měsíců a 3 dni.
  • A já zas nevim, jak někomu může připadat nesympatická, nemilá a hloupá. Tohle zase nechápu já...!!!
  • Bendova je straaaasne nesympaticka!!Ja nevim,jak nekomu muze prijit mila a inteligentni...to fakt nechapu.!!Jinak ale ve filmu Sametovi vrazi zahrala svou roli obstojne,ale napriklad v poutech,to uz by se dalo pochybovat...
  • já jsem se do aleny zamiloval, sssstttrrráášššnněěěě moooocc, a chtěl bych nějaký fotky, klidně i s plavkama:)))))))
  • Svatba

    Ahojda, nevíte někdo v kolika letech se Alice vdávala?
  • Bendová??zachovalá pětačtyřicátnice!! to se musí uznat.
  • Pro A.B.-V.

    Cau.Tak jak jde zivot?A co Rodinná pouta.-moc hezký pořad!A jak to jde s natáčením nového seriálu BAZÉN?
  • super wallpapers

    Nevím jak vy, ale já se jdu odreagovat na http://wallpapers.webprovas.com Byli jste už tam? To se mobily nažerou!!!!!!
  • No nevím čím je zajímavá ,jsou hezčí baby.
  • Alice je fakt bezva a nikdo se jí nevyrovná...:-))

    Ahojky lidi..Alice je moc super a myslím to opravdu vážně,protože jí znám.Její maminka Zlatka bydlí ve stejné vesnici jako já a ona sem za ní jezdí...A já se občas starám o syna její sestry Andrejky..Jmenuje se Ben a je skvělej.A proto alici potkávám a vím jaká je tak vy když jí neznáte tak jí nemusíte pomlouvat...a navíc kdyby jste jí znaly tak by ste tady o ní nepsaly takové nesmysli!!!:-((
  • Kláro,Aličko,Renatko,Velérie,Sašo,Dano, Filipe,Tome.....Jen tak dál
  • FITNESS TYRAN

    Dobrý den ! Chtěli bychom Vám nabídnout trochu relaxu a aktivního odpočinku v našem novém sportovním wellness centru ,,FITNESS TYRAN", v centru města BEROUN. Nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni v atraktivním prostředí s moderním vybavením, klid a osobní přístup a zasvětíme Vás do oblasti WELLNESS. Máteli o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat! Více info na www.tyran.cz, nebo tel. 602 33 05 05, Pavel Vrána. Děkujeme a mějte se krásně ! Přeje team FITNESS TYRAN
  • Znam Omara je fakt moc serednej fuj!!!
  • Andrejo

    to teda rozhodně je!!! Je naprosto BOŽÍ a já jí miluju nadevšecko na svjetě protože je fakty ŮŽASNÁ a NEJLEPČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Alice

    je super herečka
  • Alice jsi opravdu kus ženské za kterou jde vidět pořádná poctivě udělaná práce.Jde vidět jak se umíš vžit do role a zahrát to tak aby člověk tomu věřil,že to je tak a ne jinak.Takových herců kdy by bylo víc hned by se líp koukalo na televizi.Už nám pomale začínají umírat všechny herecký legendy a zachvíli tady nebude nikdo kdo by něco nahraval.Doufám,že zůstaneš u herectví a budeš se tomu nadále plně věnovat,aby jsi doplnila to co začíná pomale odcházet.A moc ti přeji ať jsi jednou z nich.Jestli ti vadí,že ti tykám tak se omluvám.Krásnej den Marvan z Moravy
  • Omlouvám se, samozřejmě nebydlí V KLADNĚ! Trochu se mi nezadařilo :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší