Přejít na výpis diskuzí

Alice Bendová-Veselá

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALICE SEŠ KRASNA ŽENSKA TEBOU BYCH SE NECHAL SEŽRAT JE MI JEDNO ŽE V TELEVIZI V RODINYCH POUTECH HRAJEŠ MRCHU ALE TO URČITE DOOPRAVDY NEJSIMAŠ KRASNY KOZY ZADEK TEN JE DOBREJ STEBOU BYCH JAKO SPRAVNEJ CHLAP VYDRŽEL SEX JAK DLOUHO BYS I TY CHTELA ALICE ZLATO POJD NA TO BABY
  • Alice je kus nádherný ženský. Alice je kvalitní umělkyně. Některý vyjádření o Alici je dost přehnaný. K čemu je takový vulgární vyjádření? To nemusí bejt.
  • pro Wendy

    mas pravdu je fakt hezka
  • Alice!

    ahoj! Alice je super herečka i modelka!!! je to prostě kus!!!!!!
  • Seš sexy Alice

    Kdy bych mohl být tvoji podprsenkou a kdyby ne tak kalhotkama. Seš super kočka v rodiných poutech. Odepis PLS.
  • Alice je nádherná žena. Muži přijdou na úplně jiný myšlenky. Na příjemný myšlenky. Alice je ještě k tomu výborná umělkyně.
  • Barush, na jakým castingu si jí viděla? Díkes a čau.
  • v rodinných poutech je teda hrozná,ale jinak si myslim,že je super
  • Alice super !!

    Alice je super !! Viděla jsem ji na castingu, a mam ji od te doby mooooc ráda!
  • Alice je nádherná a sexy. Alice je výborná herečka a modelka. Má moc hezkou postavu. Hodně se mi líbí její poprsí. Alici přeju hodně štěstí!!!
  • PANI BENDOVA JSTE KRASNA MOC SE MI LIBITE SEXY
  • já jsem modelka
  • Re:KATKA

    Holka ty jí akorát závidíš,nic víc.je to zkrátka moc pěkná ženská,která už nemá v hlavě bramboračku...zkrátka už hotová ženská...
  • Je nejlepší, a proto: ALICE NA HRAD!!!
  • ALICE JE BEZVA!!!!!
  • Alice je výborná herečka a modelka. Její vizáž je skvělá.
  • Dobře hraješ ve filmech

    čau jsi dost dobrá herečka hlavně v rodinných poutech ale i v Bazénu.Moc bych tě chtěla někdy osobně potkat a zjistit jaka si! P.S. Myslimže dobrá!!!!
  • No, ta by se tak určitě od tebe nechala, ty čičmundo... Celá žhavá... :-))) Ale jinak je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co je horší, je to, že už je tady akorát na třetím místě! Ale fakt je ten, že na tom prvním se udržela hezky dlouho, kolik měsíců, že jo? No, zkrátka je holt super!!!!!!!!!!!!!!!!
  • je hezká
  • je to parada se na ni koukat ze ? ? ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší