Přejít na výpis diskuzí

Alice Springs

OSOBNOST31.12.2006 1:58
26 příspěvků

Narodila jsem se v Praze v květnu 1974 v Londýnské ulici. Prvních 18 měsíců jsme bydleli na Žižkově, potom jsme se přestěhovali do Bohnic na sídliště. Tam jsme bydleli až do mojí dospělosti. Na základku jsem první dva roky chodila do Dolákovy a od třetí třídy jsem chodila na jazykovku do Libně na Zámeček. Na klavír jsem začala hrát v sedmi letech, chodila jsem do lidušky v Lindnerce. Hrála jsem hrozně ráda, ale postupem času se mi protivily metody mojí učitelky, která mi dávala stále ošklivější skladby. Moje protesty nebrala vůbec vážně a ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úděsných pár písniček stále dokola omílaných, vypínám rádio, a ty fotky zde - ty pózy - nevím, co tím chtěl básník říct, tedy... nechápu
    • už si nepamatuji ten stupidni duvod, ale radio si vzdycky vybere jen 1-2 pisnicky od interpreta a tim zahlcuje, misto aby hrali z cele desky. Proto se pak jedna pisnicka muze nekomu ohrat a zprotivit. Kdyby jich hrali vic, tak byste se treba na nejakou dalsi chytli.
  • http://www.youtube.com/watch?v=eF02NqMJzvs
  • Proč ne Springsová?
    No a ten její 1song,kterej se omílal pořád dokola až do zblbnutí...Takže červená karta,paní Springsová,no ony ty tantiémi se hodí...že? *3*
  • proč si dala jméno Alice Sprinds. Děkuji
    • podle austrálie ? snad tam kdysi byla či co *4* Škoda že v rádiiích hrají jen jednu její píseň !!
  • She's playing her songs in jazz club

She's plain' the blues in jazz club near Staromestka square station. Wonderful show:o) great band, must say.
    • Re: She's playing her songs in jazz club

I totally agree. That was my first time I saw Alice and her band in a live show. And that was just amazing! Good fun.
  • alice

Myslím, že Alice je výborná zpěvačka a umí si vybrat ty správné lidi kolem sebe. Má prý kromě Helešice v kapele i dalšího kytaristu a skvělou rytmiku. Její kapela se mi kdysi hodně líbila... a že hraje blues mě nepřekvapuje, to je žánr, který zvládne málokterá ženská.
  • Alice

Vynikající zpěvačka,jen škoda,že není o ní moc slyšet.Řekl bych,že je na naší hudební scéně dost nedoceněná.Tak hodně štěstí Alice! *4*
  • Čím dál lepší Alice

Myslím, že Alice zraje jako víno, její hudba mi vždy dokáže zvednout náladu. Čím jsem starší, tím víc jí oceňuji. Je vážně dobrá.
  • Je supr:-)

Jo, Alice je supr, to se musí nechat. Skvěle zpívá a má bombovou kapelu a v ní Yardu Helešiceéééééé!!!!!!!!!!!! *5*
  • Skvělá hudba

Alice dělala vždy skvělou hudbu, která mě dokázala dostat z těch největších životních sr..ek:-)
    Kdybych jí potkala, musela bych jí za to poděkovat. Děkuju, Alice!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit