Přejít na výpis diskuzí

Alice Springs

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert Blues bandu

    Byl jsem na koncertě jejího blues bandu a mohu všem doporučit. Alice doslova srší energií a pozitivní aurou a výkony členů kapely - jedním slovem delikatesa.
  • Vynikající muzika

    Alice je naprosto úžasná zpěvačka a nemyslím, že by měla zapotřebí se stále vnucovat v médiích.
    Sama píše krásnou muziku i texty, což se o mnoha "ženách" v českém šoubyznysu říct vážně nedá.
    Bohužel s domácímí koncerty již přestala, tak tuhle zajímavost již neuvídíme. Škoda:-(
  • Alice

    umí skládat hity myslím že je škoda že vždy když složí hitovku tak se na několik let odmlčí tak se kariéra nebuduje ale možná o to ani nestojí a vlastně se jí ani moc nedivím v našem ubohém českém showbyznisu není zase tak o co stát
  • NOVÉ ALBUM

    Ahojky,
    nevíte jak se dá sehnat její nové album? Na jejích stránkách se píše, že vyšlo v březnu
    2008-ale nikde není o něm ani zmínka.
    Dík za opověď *4*
    • Re: NOVÉ ALBUM

      na svých stránkách má ukázku nové písně dost uskoprofilové ale hezké zřejmě už nemá vydavatele ale pořádá koncerty u ní doma docela mě to překvapilo.. myslím že by mohla klidně vystupovat na velkých akcích
  • Yarda

    Velmi me mrzi, ze kdyz porad provolava slavu Yardovi, ze se nezmíní o svem podilu na desce support lesbiens - tuna da radio.
  • tohle si nezaslouží

    ona si totiž zaslouží mnohem víc slávy! je fakt dobrá každá její písnička je jiná a má něco do sebe! prostě de vidět že hudbě fakt rozumí ale kdo to ocení?! strašně málo lidí! *8*
  • Je to pravda - Alice je skvela a krasne zpiva. Mam ji moc rada od zacatku jeji kariery. Drzim palce. *4*
  • bomba

    Úžasná muzika! Na písničky alba Život jsem narazil náhodou při prohledávání mp3 na serveru v práci. Vůbec nechápu, že Alice není mnohem více profláknutá. Jsem nadšen, jak je to muzikální, prosté falše, křeči a póz, které jsou dnes často k vidění. Krásný písničky, výborná kapela a svěle zazpívaný. Čekal bych, že to rádia budou hrát od rána do večera. Nechápu, proč to tak není...
  • Alice Springs

    podle me je Alice Sprigs úúúplně nej nej nej zpěvačka!!!!Hlavně její starší písnička Vrať se mi zpátky je úúúplně ta pravá pro všechny lidský splíny!!!I pro odreagování od okolního světa!!!Mám ji fakt ráda!A PŘEJU JI MOC ÚZPĚCHŮ!!!!Alice jsi jednička!!!! *1* *1* *1*
    • Re: Alice Springs

      Moje slova!!! *14*
      • Re: Re: Alice Springs

        po dlouhy době jsem ji videla v dobrym ranu na čt a musim rict,že mi fakt chybi. je to škoda,byt producent,vedela bych kam jit. hudba i slova měly smysl a i řiz.
        • Re: Re: Re: Alice Springs

          She's playing regularly in Prague in Ungelt Jazz club just behind Tynsky Cathedral:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit