Přejít na výpis diskuzí

Alice Springs

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alice

    umí skládat hity myslím že je škoda že vždy když složí hitovku tak se na několik let odmlčí tak se kariéra nebuduje ale možná o to ani nestojí a vlastně se jí ani moc nedivím v našem ubohém českém showbyznisu není zase tak o co stát
  • bomba

    Úžasná muzika! Na písničky alba Život jsem narazil náhodou při prohledávání mp3 na serveru v práci. Vůbec nechápu, že Alice není mnohem více profláknutá. Jsem nadšen, jak je to muzikální, prosté falše, křeči a póz, které jsou dnes často k vidění. Krásný písničky, výborná kapela a svěle zazpívaný. Čekal bych, že to rádia budou hrát od rána do večera. Nechápu, proč to tak není...
  • Úděsných pár písniček stále dokola omílaných, vypínám rádio, a ty fotky zde - ty pózy - nevím, co tím chtěl básník říct, tedy... nechápu
    • už si nepamatuji ten stupidni duvod, ale radio si vzdycky vybere jen 1-2 pisnicky od interpreta a tim zahlcuje, misto aby hrali z cele desky. Proto se pak jedna pisnicka muze nekomu ohrat a zprotivit. Kdyby jich hrali vic, tak byste se treba na nejakou dalsi chytli.
  • Proč ne Springsová?
    No a ten její 1song,kterej se omílal pořád dokola až do zblbnutí...Takže červená karta,paní Springsová,no ony ty tantiémi se hodí...že? *3*
  • alice

    Myslím, že Alice je výborná zpěvačka a umí si vybrat ty správné lidi kolem sebe. Má prý kromě Helešice v kapele i dalšího kytaristu a skvělou rytmiku. Její kapela se mi kdysi hodně líbila... a že hraje blues mě nepřekvapuje, to je žánr, který zvládne málokterá ženská.
  • http://www.youtube.com/watch?v=eF02NqMJzvs
  • Je supr:-)

    Jo, Alice je supr, to se musí nechat. Skvěle zpívá a má bombovou kapelu a v ní Yardu Helešiceéééééé!!!!!!!!!!!! *5*
  • She's playing her songs in jazz club

    She's plain' the blues in jazz club near Staromestka square station. Wonderful show:o) great band, must say.
    • Re: She's playing her songs in jazz club

      I totally agree. That was my first time I saw Alice and her band in a live show. And that was just amazing! Good fun.
  • Alice Springs

    podle me je Alice Sprigs úúúplně nej nej nej zpěvačka!!!!Hlavně její starší písnička Vrať se mi zpátky je úúúplně ta pravá pro všechny lidský splíny!!!I pro odreagování od okolního světa!!!Mám ji fakt ráda!A PŘEJU JI MOC ÚZPĚCHŮ!!!!Alice jsi jednička!!!! *1* *1* *1*
    • Re: Alice Springs

      Moje slova!!! *14*
      • Re: Re: Alice Springs

        po dlouhy době jsem ji videla v dobrym ranu na čt a musim rict,že mi fakt chybi. je to škoda,byt producent,vedela bych kam jit. hudba i slova měly smysl a i řiz.
        • Re: Re: Re: Alice Springs

          She's playing regularly in Prague in Ungelt Jazz club just behind Tynsky Cathedral:)
  • proč si dala jméno Alice Sprinds. Děkuji
    • podle austrálie ? snad tam kdysi byla či co *4* Škoda že v rádiiích hrají jen jednu její píseň !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit