Přejít na výpis diskuzí

Alice Springs

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to pravda - Alice je skvela a krasne zpiva. Mam ji moc rada od zacatku jeji kariery. Drzim palce. *4*
  • tohle si nezaslouží

    ona si totiž zaslouží mnohem víc slávy! je fakt dobrá každá její písnička je jiná a má něco do sebe! prostě de vidět že hudbě fakt rozumí ale kdo to ocení?! strašně málo lidí! *8*
  • Yarda

    Velmi me mrzi, ze kdyz porad provolava slavu Yardovi, ze se nezmíní o svem podilu na desce support lesbiens - tuna da radio.
  • NOVÉ ALBUM

    Ahojky,
    nevíte jak se dá sehnat její nové album? Na jejích stránkách se píše, že vyšlo v březnu
    2008-ale nikde není o něm ani zmínka.
    Dík za opověď *4*
    • Re: NOVÉ ALBUM

      na svých stránkách má ukázku nové písně dost uskoprofilové ale hezké zřejmě už nemá vydavatele ale pořádá koncerty u ní doma docela mě to překvapilo.. myslím že by mohla klidně vystupovat na velkých akcích
  • Vynikající muzika

    Alice je naprosto úžasná zpěvačka a nemyslím, že by měla zapotřebí se stále vnucovat v médiích.
    Sama píše krásnou muziku i texty, což se o mnoha "ženách" v českém šoubyznysu říct vážně nedá.
    Bohužel s domácímí koncerty již přestala, tak tuhle zajímavost již neuvídíme. Škoda:-(
  • Koncert Blues bandu

    Byl jsem na koncertě jejího blues bandu a mohu všem doporučit. Alice doslova srší energií a pozitivní aurou a výkony členů kapely - jedním slovem delikatesa.
  • Skvělá hudba

    Alice dělala vždy skvělou hudbu, která mě dokázala dostat z těch největších životních sr..ek:-)
    Kdybych jí potkala, musela bych jí za to poděkovat. Děkuju, Alice!
  • Čím dál lepší Alice

    Myslím, že Alice zraje jako víno, její hudba mi vždy dokáže zvednout náladu. Čím jsem starší, tím víc jí oceňuji. Je vážně dobrá.
  • Alice

    Vynikající zpěvačka,jen škoda,že není o ní moc slyšet.Řekl bych,že je na naší hudební scéně dost nedoceněná.Tak hodně štěstí Alice! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit